panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no dlatego zaznaczyłem zaraz ze w moim przypadku to relaks :D

    ojoj dzisiaj do pracy, to kim ty jesteś, ze w swieto pracujesz :(
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie przekarmiam moich rysiów, a czasem nawet stosuję głodówkę,
    taki drapieżnik to przytyć nie może. :p8)
    Jeszcze brakuje 7 braci. ;)
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    ważną personą;)xD

    Jak by Agniecha od razu konkurs ogłosiła to nikt by nie zrobił jeszczexD Pewnie sama by się nie spieszyła, żeby nagrodę dla siebie zachowac;)xDxD

    No coś Ty tylko 7o_O Mi brakuje 11 i 8 łakoci o roślinie nie wspomnęxD
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że dobrze policzyłam,
    bo coś ostatnio mam z tym poważne problemy. :cry:
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Nie kombinuj, nie kombinuj;)
    To teraz takie wymówki będą takxDxDxD, że to niby źle policzyłam, że roślina nie chce rosnąć, że ryski jeść nie chcąxDxDxD
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mi 4 lakoci i 5 tygrysow, 2 lakocie już się robia i 4 tygrysy :d, no ale z tych 4ech tygrysow 2 pojda na pozostale lakocie :D

    to będą brakowaly 3 tygrysy - zolta zagroda z tygrysami oraz 2 x pomarańczowe i super :D
    strace co prawda przez to około 10 godzin ale zaoszczedze pasze :D
     
  7. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Wszystko fajnie tylko jakbyś rysie zamiast tygrysów hodował to lepiej by było:pxD



    ;;;;;;;;;;;;

    Ela widzę, że co chwila się przebierasz:D Każda sukieneczka coraz cudniejsza:inlove:
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E tam ja tam lubię , wygrywać i w zaszczytnym towarzystwie wygraną oblać xD
     
  9. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Później pooblewamy bo do pracy za godzinę idęxDxDxD

    Ale w pracy ponoć dzisiaj też swiętować troszkę mamy:pxD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziwię się, że tak mało brakuje, jak wczoraj wieczorem liczyłam to brakowało 14 rysi i 3 łakocie, chyba w nocy poszalały. 8)
    Dzięki. :D
    Wiesz z tego wschodu to daleko do Betlejem,
    w nocy jechali, a teraz to są już tuż tuż. :)
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum


    hahaha, oj tam oj tam, się pomyliłem :D no miałem na myśli rysie :D

    a to pewnie przez to bo z zagadkowej tropikalnej dostałem tygrysa :D

    a propo ty jesteś pielegniarka czy lekarzem a może kierowca czy motorniczym :D skoro dzisiaj pracujesz

    no nie ukrywam, ze wazna persona, ale raczej nie prezesem :D bo prezesi w swieta nie robia :)
     
  12. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    Ludzi dokarmiam;) A i muszę Cię zdziwić bo wbrew pozorom znam sporo szefów, którzy w święta pracują;)
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobrego świętowania :)
    i gratulacje dla rysio-maniaków xD
    piękną masz sygnaturę :)

    to już jest pracoholizm... pracować w święta jak można to zrobić inaczej (zakładam, że szef jest też od zarządzania i jak tak zarządzi, że on pracuje w święta, to tylko o nim źle świadczy)
    ale mam koleżankę, która nie jest pracoholiczką a dziś akurat musi pracować z całym zespołem i to jest jedyne święto w jakie pracują w ciągu roku, bo na poniedziałek muszą zrobić cały bilans i nie uproś...
    a w Nowy Rok to mnóstwo osób pracuje bo robią inwentaryzację w zamkniętych sklepach
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień doberek sobotni ;)

    noo Wy torpedy - event pokończyli - gratulejszyn!!! :D
    Ja to w chaosie jakimś i nie wiem ile rośliny mi brak, i czy brak, ile rysi mi brak i czy brak, ale chyba brak, i lizaków ile mam też nie wiem.. Aaaa jeszcze ciasteczka.. też nie wiem jak z nimi u mnie ;)
    Coś ze mną nieteges w tym roku nowym ;)

    Dobrze, że jeszcze dużo czasu to jakoś się odnajdę ;)
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak za dużo wysiejesz to nie jest problem, będzie na zaś, a zwierzaki i cukierki musisz policzyć, bo szkoda teraz robić tego za dużo....
    a jak Ci się nie chce liczyć, to napisz co zrobiłaś i co masz w stodole i ile masz paszy luzem to Ci policzymy (do eventu trzeba było zrobić 39 pasz i 27 zwierzaków - łącznie z tymi do warsztatów)
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzięki
    Dzięki

    chociaż raz mogę popatrzeć jak to Wam wolno idzie xD co wypadajki nie lecą xD


    Powiedzcie mi czy bardzo byście się obrazili jak bym napisała ''ślamazarnie '' ?
    przez te wybory ''dobrych '' słów to mi zwoje się kopcą xD
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)

    U mnie się wlecze, jak te flaki z olejem.
    Wypadajki niby lecą, ale niepotrzebnie, bo i tak paćkam SP.
    Jeszcze trzeba pamiętać, żeby na farmę wejść i zebrać zagrody. Za brak pamięci kara jest - jeszcze 5 ryśków brakuje :p
     
  18. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dziękuję Zosiu ;) Muszę się tylko zebrać i przeanalizować i chaos powinnam opanować ;)
    Po prostu jakoś po tym okresie świąteczno-noworocznym to jestem jakoś strasznie zabałaganiona i niezorganizowana ;) I to wbrew postanowieniom na nowy rok xD No miało być tak pięknie, a wychodzi gorzej niż zwykle xDxDxD
    o_Oo Ty niedobra kobieto xDxDxDxD
    Uważaj, żeby Ci się zwoje nie przegrzały xDxDxD
    Chociaż generalnie podoba mi się słówko ślamazarnie xDxDxD

    No właśnie ja mam to samo ;)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję Zosiu. :D
    Możesz mówić jak chcesz. :D Może być ślamazarnie, czyli ....
    bez entuzjazmu, bez pośpiechu, bez zapału, bez życia, flegmatycznie, jak krew z nosa, jak mucha w smole, jak żółw, leniwie, leniwo, na małych obrotach, na niskich obrotach, na wolnych obrotach, na zwolnionych obrotach, niemrawo, nieprędko, nieruchawo, nieszybko, nieśpiesznie, nieśpieszno, noga za nogą, ociężale, opieszale, ospale, pomału, posuwiście, powoli, powolnie, przyciężkawo, przyciężko, rozlewnie, spacerkiem, spokojnie, ślimaczo, wolno, z wolna, apatycznie, bezwolnie, ciężko, gnuśnie, marudnie, sennie, niedźwiedziowato, nieporadnie, nieudolnie, niezdarnie, niezgrabnie, niezręcznie, słoniowato, wlokąc się, rachitycznie, bezwładnie, śpiąco, ociągając się, z trudem, bezczynnie, ciężkawo, krok po kroku, krok za krokiem, nierychło, po trochu,biernie, obojętnie, pasywnie, z zimną krwią, pokracznie, pomaleńku, pomalutku, niesporo, stopniowo, wolnym krokiem, żółwim krokiem, babrać się, dłubać się, grzebać się, guzdrać się, mitrężyć, ociągać się, paprać się, robić coś powoli, ruszać się jak mucha w smole, zwlekać, niedołężnie, niefachowo, nieskładnie, niewprawnie, niezaradnie, po amatorsku, jak słoń w składzie porcelany, bez wdzięku, dostojnie, majestatycznie, pasożytniczo, próżniaczo, rozwlekle. xDxDxD
    Do wyboru do koloru sporo tych synonimów, można wybierać. :p
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Leżę [​IMG]