panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może kogoś jeszcze zachęce do wejścia tu i do Piotra:p:D
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    każdy myśli wg siebie xD
    tam jest zawsze kilku lub kilkunastu klientów w tym sklepie i nigdy nie widziałam żeby obsługa grała w czasie pracy, podejrzewam ze lubią to co robią i grają wiele godzin poza pracą

    a ja nie robiłam żadnych mięs, same ryby i inne dania wigilijne, nie mówię że zostało strasznie dużo, ale gotować nie muszę do Nowego Roku, ale też co jest potrzebne dla jednej osoby.... dwie łyżki kapusty , ziemniaczek i jest obiad....
    taki boczek, czy karkówkę to sobie poporcjujesz i zamrozisz i potem po kawałeczku wyciągniesz, zniknie nawet nie zauważysz kiedy....
    nie lubię tylko bigosu ani kapusty z grzybami z zamrażarki, jak zostanie to rozdaję sąsiadom, wolę ugotować od początku niż jeść rozmrażaną kapustę
    pierwszy raz zrobiłam eksperyment i zamroziłam trochę sałatki (ale tylko pokrojone warzywa, bez jajek i bez majonezu), zobaczymy co z tego wyjdzie, jak będzie jadalne, to wam napiszę :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I dobrze, że lubią;) To tak jakbyś nie pracował wcale:pxD

    U nas jedzą 3 osoby, więc szybciej zniknie:p
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    U lala. Piękne tytuły z samego szczytu.

    Mówiłem, że Robinson jest trudną grą. Na początek dobrze wziąć jakiś łatwiejszy scenariusz, żeby zrozumieć mechanikę.

    Pandemia - kolejna gra kooperacyjna. Tym razem zasady dość proste. Wygrana - niekoniecznie. Z doświadczenia wiem, że znacznie częściej dostaje się tęgie baty. Aczkolwiek są tacy, którzy uważają, że mimo wszystko jest za łatwa i wolą drugą część ;)

    Siedem cudów świata. Rewelacyjna gra, która rozwija swój potencjał przy większej ilości graczy. Według mnie 5 to jest rozsądne minimum, żeby poczuć klimat. Przy 7 cud, miód i orzeszki. Można co prawda grać w mniej, ale wtedy cały urok się traci. Wielkim plusem tej gry jest to, że wszyscy wykonują działania jednocześnie i nie ma czekania na ruch innych graczy.

    Wsiąść do pociągu - Europa. Marka sama dla siebie. Grałem w nią mnóstwo razy i mi się nie znudziła. Rewelacyjnie wykonane karty, które po dobrych kilkudziesięciu rozgrywkach wciąż trzymają formę, mimo że nie są włożone w koszulki. Według mnie najlepiej gra się w 4 osoby. Przy 3 są pustki na planszy, a przy 5 straszny tłum.
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dobry wieczorek ;)
    witam poświątecznie i domowo już ;)

    Ja to w święta grałam w Żółwie xDxDxD i bardzo mi się podobało ;)
    Bo żółwie pędziły, że ho ho ;)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W Pędzące żółwie? No, no :)
    W takim razie polecam jeszcze Przebiegłe wielbłądy. Niby gra dla dzieci, ale hazard w najczystszej postaci xD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wow! pierwsze posty od 4 godzinxD
     
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    W Pędzące ;)
    No może sprezentuje dziecku i Wielbłądy i popróbuję ;)
    A żółwie - też niby dla dzieci, a tyle radości xD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a my pierwszy raz graliśmy w Tajniaków i kolejny raz w Dixit
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tajniaków nie znam. A do Dixit często trzeba zmieniać osoby, z którymi się gra. Inaczej bardzo szybko staje się przewidywalny (podobnie jak wszystkie inne gry polegające na skojarzeniach).
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    My graliśmy pierwszy raz w Ego Family oraz kolejny w Inteligencję i Scrabble:)
     
    brzustinka, agucha31 oraz abc2016 lubią to.
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    można powiedzieć, ze to jest gra zespołowa i dedukcyjna, dwie drużyny rywalizują, która wcześniej nawiąże kontakt, ze wszystkimi swoimi agentami, trochę (zwłaszcza szef każdej grupy) musi pogłówkować, a szef jest zmienny w każdej grupie w kolejnej grze wybiera się innego szefa
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie w święta na stole była gra Takenoko (tłumacz. Pęd bambusa).
    Hoduje się bambusa i karmi Pandzioszkę :) Losuje się karty z zadaniami do wykonania i trzeba uzbierać jak najwięcej punktów. Gra szybka, łatwa i przyjemna. Podobnie, jak Park Niedźwiedzi czy Domek :)
     
  14. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    cool widze ze sporo tego, a sa np takie w które można grac w kilka osob ale jako ja sam, ze grac za kogos, np rzut kostka za jedna i potem kolejna?
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Musimy się kiedyś spotkać, pograć w planszówki czy też gry rodzinne i powymieniać;) Ale to już jak się wyprowadzę:pxD cyfrzakk - mogę z Tobą pograćxD;)
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja takich gier nie mam, żeby rzut kostki decydował i ruchu, ale mam koleżankę, która grywa tak "na dwie ręce" w Carcassonne, choc jest to trudno do wyobrażenia
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    fajnie się gada o planszówkach ale znając zycie pewnie nie znajde na nie czasu :D niezla odskocznia od kompa musi być :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nawet nie wiesz jak:p
     
  19. juras

    juras Weteran forum

    Też bym chciał mieć takie pędzące żółwie. A jeśli można spytać, to zacier z czego?xD
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tak raz w tygodniu gram ze znajomymi, czasem nawet dwa razy jak mamy trochę mniej obowiązków