panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, dobry wieczór, nie wiem co mam powiedzieć. :) Co prawda już późno, ale ciągle jasno.xD Właśnie wróciłam z Mazur, ale było ciężko. :(
    Chciałam pięknie Was przywitać fotką z Mikołajek, ale życie pisze inne scenariusze. o_O
    [​IMG]
    No niestety Panowie nie dali rady ....
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj z naturą czasami trudno wygrać .
    Rozumiem , że wypad się nie udał ? :eek:
     
    waderówek, LIDEMAN oraz toDzasta lubią to.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Udał się, udał :), tylko powrót był z przygodami, to drzewo zwaliło się na naszych oczach :(:(, szczęście, że nie na nas. No i wymusiło przeprawienie się promem na drugą stronę jeziora, jak widać w strugach deszczu.
    [​IMG]
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo się cieszę , że wszystko się dobrze skończyło i jesteście cali i zdrowi .:D

    Dobranoc wszystkim , kolorowych snów .:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 czerwca 2016
  5. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dzień dobry :)

    Dzień dobry :)

    Babuniu droga, więc jak dostaniesz prezent co cię nie cieszy, to wysyłaj do królika, królik na pewno się ucieszy i będzie wesoło podskakiwał i klaskał futrzanymi łapkami :D I może wtedy Babcia też będzie się cieszyć :)

    A Panoramka to co ? Zamiast żabek pilnować to jakieś drzewa usuwa z drogi i ludzi promem wozi na deszczu. Nie lepiej wziąć królika na herbatkę i ciasteczka w tym czasie :D ? To Królik zaprasza na ... [​IMG]

    Miłej Niedzieli :)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry niedzielnie .
    Króliczku jak będzie G&T to wyślę co będę mogła , spoko . xD
    Słonecznej , spokojnej niedzieli życzę :D
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek :D
    Oj dawno dawno, a ja tęsknię -.-, brak nam Ciebie.:(

    Dzięki Ewciu za wiadomość :inlove:, dzięki Tobie zostawiłam sobie na później.:D

    Ja też stanęłam, ale zamierzam zrobić wszystko. :) Jeszcze jest sporo czasu, a u mnie na targu żaby już zaczynają tanieć i już jak się zasadzam strzałkami to udaję mi się upolować pojedyncze klony. :D

    Oj, oj, Króliczku, żaby zostawiłam w ciepełku, w spokoju, żeby się ładnie rozmnożyły. :D
    Co? miałam je podglądać? o_OxD
    Pojechałam, żeby pegaza przygotować, żeby było gdzie z przyjaciółmi miło spędzić czas, więc nie martw się, będzie herbatka ;) i ciasteczko i królik w kapeluszu.xD
    A za drzewo to się Panowie zabrali :), bezskutecznie zresztą xD, ja w tym czasie przeszukałam gałązki, sprawdzając, czy tam czasem szklane się nie ukryły.;) :D
    A pędziłam do Was i do tych moich żabich niemowlaków, na łeb na szyję, jedyna droga przez jezioro była, no to pojechałam.xDxD Dobrze, że nie popłynęłam. xDxDxD
    A teraz to mogę spokojnie przyjąć Twoje zaproszenie na te specjały. :)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Ja poluję od 2 dni na jakieś klony bezskutecznie ,tylko szklane są do kupienia
    cena zwykłych raczej stabilna i się waha raz w dół raz w górę no i się zarobiło kaski .

    To udanych skocznych żabek życzę :)

    Słonecznej niedzieli
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Hejka:)
    Dziś rano zrobiłam jeszcze jedno podejście do klonowania. I to było moje ostatnie tym razem. -.-
    To ma być zabawa, a ja wpadam w otchłań rozpaczy na widok rezultatów.;)
    Ale że trzeba być elastycznym, spakowałam żaby w akwarium:p i poleciałam na targ. Rezultat tu mi się bardzo podobał:D,
    bo w efekcie nie mam już żab:cry:xD:cry:. Wypłukałam się ze wszystkich, jakim cudem?:oops:
    No bo szły jak wodaxD albo z wodą.;)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie to samo było, dopiero teraz można coś pojedynczego kupić, strzałkowe tańsze od zwykłych, dlatego idą na pniu :p, a cena szklanych już powolutku spada.

    Przez tą moją elastyczność, to jeszcze się bujam z tym eventem, bo jak tu nie sprzedać żabek za taką cenę.xD Czekam tylko na dżentelmena do ostatniego zadania :), ale wiecie jak to jest z dżentelmenami, wiadomo towar deficytowy ;), więc nie wiem czy się doczekam. xD
     
  11. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Hehe, królik czekał, czekał, obiecywał i czekał, ale nadszedł czas... tada :D hahahhaah

    1.) Mam 127 zagród z żabami :D hehehe i już na kolejne jestem gotowy jak nigdy, pozostałe zagrody też uzupełnię w trakcie, tj. po evencie :D

    2.) Wiem jak klonować i kiedy co dawać :D to duży sukces królika :D

    3.) Kolejne eventa biorę na klatę :D hahahha

    4.) Nagminnie szukam żony, królikowa niedoszła wyleciała ze znajomych, bo nie grała, królik lubi zielone termometry :D

    5.) To wolne miejsce zajęła honorowo Babunia :) Takich znajomych trzeba mieć blisko a termometr nie ważny xD

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No Króliczku , brawo , jestem pod wrażeniem .
    Aż miło popatrzeć jak się uczysz i rozwijasz .
    A teraz spokojnej nocy i kolorowych snów życzę .
     
  13. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Ależ przygody! U mnie to tylko jeleń na rykowisku dzień w dzień aż już nudą wieje. Przed godziną zaczęło padać. Dwa razy huknęło gdzieś w pobliżu ale się uspokoiło i teraz tylko zacina.

    A że noc to i tak nic nie widać... może zatem pora spać...
     
  14. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dzień dobry :)

    U mnie też pada, jak to w poniedziałki :D

    Zobaczymy jak mi pójdzie klonowanie, które wyklikam w pracy... Faktycznie rano odebrałem kilka porodów i tylko po 1 szt. żabek, cóż BB się skończyło, ale już ponad pół miliona mam w ostatnim zadaniu, teraz walczę o drugie pół, by skończyć ostatnie zadanie.

    Na bazarze pustki, coś chyba ten 6 Bazar słabo zaopatrzony :D

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2016
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D, o widzę, ze niektórzy nie śpią, aby spać mógł ktoś.:)
    Wczoraj ja już grzecznie w łóżeczku :), a tu proszę Mod_Erator zawitał :D, o jeleniu zaczął opowiadać, hm ciekawa sprawa ..... teraz taki jeleń ... na rykowisku ....o_Oo_O
    Przychodź wcześniej to pogadamy. xD

    Godz. 5.00, ja ciągłe grzecznie w łóżeczku :), a tu już Królik krząta się po domku, w położnika się bawi, po targu lata, sianogrosze liczy .... A kawy nie przyniósł. :(

    No i zimno się zrobiło, niby ranek, ale ciemno i ponuro, 17 stopni ....
    Wczoraj
    a dzisiaj i u Królika
    i u mnie grzmi, leje i wieje. :(
    Hm, czy to dzisiaj jest pierwszy dzień astronomicznego lata ?-.-
     
    toDzasta, xBabciaEwa oraz LIDEMAN lubią to.
  16. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Kawy królik nie przyniósł bo dopiero sam pije :D

    [​IMG]

    A dla Panoramki zrobiłem taką :)

    [​IMG]

    Dla Babuni taką :music:

    [​IMG]

    Dla reszty do wyboru :p
    [​IMG] [​IMG]
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] To ja ciacho do kawki przyniosłam .
    Dzień dobry wszystkim .
    Po wczorajszym upalnym dniu śladu nie ma , chłodno i ponuro , zaraz zacznie padać .:oops:
    Wnusia marudzi , wyjść się nie da :sleepy: marnie się ten tydzień zaczyna xD
     
  18. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Co do eventu to królik walczy zaciekle :D

    [​IMG]

    Teraz ciężko będzie, bo zostały mi tylko 2 żaby błękitne i muszę czekać aż się nowe pojawią. Żabki po wyżej niebieskich pcham wszystkie w misje, żeby ukończyć, dokupuję jajek i robię paszę, a SP do oazy.

    [​IMG]

    Jak trafię jak tu jeszcze 2-3x to wygram bez problemu :) teraz najważniejsze nazbierać żabek i poklikać wszystkie :D

    [​IMG]

    To tyle na razie :) A bym zapomniał... gratulki toDzasta za nowy avek muszelkowy :)
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A dziekuje, to tak w ramach kalendarza;)xD
    Dzien dobry wszystkim;) ja event skonczylam na wlasnych zapasach SP i zabek. Ze tez nie pomyslalam o tym zeby kupowac klony a zaby sprzedawac, przeciez to bylo bardziej oplacalne:cry: no coz madry Polak po szkodzie;)
    Dzis na warmii i mazurach pochmurno, sloneczko ucieklo w inne czesci Polski
     
  20. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    o_O Sygnaturkę też masz nową :music: no no xD

    toDzasta, na królika targu to byś z torbami poszła, bo ofert nie ma na żaby, prócz na szklane...

    Ja troszkę, żałuję, że nie dawałem SP do zagród jak było BB, szybciej bym skończył event, a tak teraz ze 100 żab zostają 4 po przetworzeniu i liczysz, że trafisz na tę w paski :p