panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Z tego co widzę - to chyba tak ;)

    Dziękuję ;)

    Cisza taka ;) Choinki ubieracie? ;)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2017
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w Wigilie się choinkę ubiera, wystarczy ze w handlu są Święta BN od połowy listopada
    a ciekawą będziesz miała choinkę xD taką dwu-funkcyjną
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O widzę że zamiast jednej większej , będziesz mieć kilka mniejszych ;)

    cisza
    cisza
    dziwnie jest w grudniu w chałupie
    zauważyłam to już w tamtym roku i dwa lata wcześniej
    w tym kultywuje tą ciszę ze wszystkimi co się będę wyłamywać
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Naprawdę?
    Myślałam, że ten rok jest wyjątkowy, ale jak tak to spoko,
    widać taką mamy tradycję. ;)xD
    No ja dopiero dotarłam do komputera. :cry:
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ganiamy po prezenty,inne sprawy załatwiamy event siejemy w międzyczasie;)
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tam większość zakupów robię przez internet, szkoda mojej energii żeby biegać po sklepach...
    w zeszłym tygodniu się trochę zdenerwowałam, bo z 3 okolicznych sklepach nie było zielonego pieprzu ziarnistego, więc kupiłam go przez internet, wiadomo, że to trzeba kupić z wyprzedzeniem, ale przynajmniej nie trzeba biegać po mieście od sklepu do sklepu
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Żebyś wiedziała, ganiamy ganiamy, ale coraz wolniej. :pxD

    Część rzeczy faktycznie można kupić przez internet,
    ale żywność jednak kupuję metodą tradycyjną. :)
     
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No rzeczywiście grudzień jest dość specyficzny - zawsze mówię o nim, że to najkrótszy miesiąc w roku ;)
    W pracy urwanie gitary, po pracy podobnie ;)

    Prezenty mam już kupione ;) Część stacjonarnie, część przez internet. Ale masa innych rzeczy zaprząta mi głowę..
    Chociaż na święta wyjeżdżam do rodzinki. Więc mnie część przygotowań do świąt omija..

    Hehe ;) I widzę, że moje nietypowe choinki Was wreszcie z krzaków wyciągnęły :pxD
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Prezenty kupuję przez internet ale jedzenie zdecydowanej większości tradycyjnie lub z dostawą do domu,żeby nie dźwigać
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moja mama na amarylisa miała chandrę późną jesienią. Wkurzała się, bo babcia też miała amarylisa i jej pięknie kwitnął w wakacje. A ten u nas nic. Jak go wywaliła na balkon, żeby przy okazji odzyskać doniczkę, to łobuz puścił pączki akurat przed świętami i na Boże Narodzenie zamiast gwiazdy betlejemskiej był amarylis :)
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nigdy nie targam ciężkich rzeczy - woda mineralna, wszystkie rzeczy zapakowane i o sprawdzonej jakości - zawsze zamawiam z dostawa do domu, pan przyniesie i postawi gdzie pokażę
    owszem ryby, większość warzyw czy owoców kupuję na rynku (zazwyczaj z obstawą "wielbłąda" z samochodem, więc praktycznie nie nosze sama niczego)
    sama noszę tylko takie rzeczy co gdzieś po drodze kupię

    mój amarylis też kwitnie jesienią i wczesna zimą - ciemno-czerowony - śliczny kolor ma
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fiu, fiu, masz wielbłąda to jeszcze z samochodem. xD
    Chciałam zdjęcia pokazać, ale teraz znalazłam tylko takie cudo. :D:inlove:

    [​IMG]
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    My mieliśmy dwukolorowego. Jasno-czerwony z białymi "nitkami". Trochę podobny do tego z obrazka:
    [​IMG]
    Tylko ta czerwień była jaśniejsza i bardziej w róż wpadała.
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Pięknoty ;)
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    kiedyś miałam takiego (minimalnie jaśniejszego)
    [​IMG]
    a obecny jak kwitnie to tak wygląda
    [​IMG]
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    O właśnie. Był identyczny. Tylko firanka inna xD
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ten amarylis wykręcił mi niezły numer - zamiast (jak zwykle to robił) wypuścić 3-4 pąki, on wypuścił jednego i jak ten "pączuś-gigant" się rozwinął kwiatek stracił równowagę i spadł na podłogę, na szczęście się nie połamał, ale cały pokój był w skorupach z doniczki i w rozsypanej ziemi, potem go podparłam drabinką
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Chciał Cię wziąć pod włos,
    Wasze amarylisy przepiękne lubię różowe ale ten w kolorze wina cudeńko:)
    Trońkę przesuszył się i obniżono mu temperaturę a to jest bodźcem do kwitnienia:inlove:ja bardziej kojarzę amarylisy z zimą,tak kwitły moje jak jeszcze miałam teraz mam storczyki ,które kwitną cały rok bo jedne mają kwiaty inne odpoczywają.

    Doberek
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    żeby on jeszcze chciał kwitnąć tak często jakbym ja tego chciała... pięknie wygląda jak kwitnie, ale często się to nie zdarza

    ================
    roślina wysiana - równo 19200, pudełek 970, sieję drobnicę, żeby wykorzystać końcówkę bonusu
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. :D