panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Kawą już się częstuję i ciastko zabieram i poczytam co tam u Was słychać . Zimno dziś ,stopa mi zmarzła coś za długo poza kołdrą przebywała ;) . Dziś mniej 'umierająca '' jestem , może dam radę i Wam po kibicuje w klonowaniu kotów .
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zaraz, zaraz, łakomczuchy.-.-
    Rogale marcińskie
    a Wy co?-.-
    Nie żebym sknera była :p;), ale to na jutrzejsze święto miało być.:cry:

    U nas 11, więc trudno się zdecydować, który wybrać. 8)
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a u mnie startują z Pl.Narutowicza i nie wiem czy iść wtedy z piesem na spacer czy cicho siedzieć?:sleepy::sleepy::sleepy:
    ( to jest 100 metrów od domku)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Lepiej nie wychodż , zadymy mogą być .
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a u Ciebie jak????
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam święto rodzinne , więc marsze mnie nie interesują , nawet nie wiem czy jakieś są .
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale awansem jeden rogalik można zjeść przed jutrem, jutro oczywiście więcej :inlove:
     
  8. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    pierwszy BB w historii mnie nauczył, że miksowanie nie jest dla mnie ;) wysyłam tylko zwierzaki jednego poziomu, by się ustrzec cofek właśnie :)


    dla rogali to nawet dyspensa w diecie powinna być ;)

    donoszę więc, żeby starczyło dla każdego na dokładkę :)

    [​IMG]
    doniosę jeszcze ;)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Już się robią następne , nie zabraknie , możecie jeść spokojnie .
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Kiedyś byłam w Poznaniu i nie pamiętam czy jadłam ciastka marcińskie. Ale klapa;);););)
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    xBabciaEwa a w ogóle, to Twoja sygnaturka jest hipnotyczna :inlove::inlove:

    ale w tym terminie właśnie?
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    chyba nie, wtedy było ciepło a teraz jest zimno:):):)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Taka na czasie jest , chociaż osobiście wolę pieski . Nigdy kota w domu nie miałam . Za to pieski aż 3 , oczywiście po kolei .
     
  14. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a to mogło nie być rogalików ;)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O widzisz :pmoże coś styknie i na jutro ;)

    [​IMG]

    [​IMG]


    Chyba sobie może upiekę jakieś ciasto na jutro ... zacznę wieczorem żeby na jutro jakiś kawałek do kawy został:pxDxD
     
  16. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a ja i pieski, i kotki uwielbiam :) to się nie wyklucza :)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to jak tak samo robię, piekę ciasto wieczorem, żeby było choć pół blachy na następny dzień... xD
    a mam nawet drożdże i wszystko co potrzeba, rogaliki mogą być, tylko chęci na pieczenie za mało...
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a u mnie specjalistą od wypieków i największym pożeraczam słodkości w jednej osobie jest Mąż, więc jak zje za dużo,zanim np. przyjdą goście, to wie, że będzie musiał kolejne upiec :p ach ta odwieczna walka apetytu z lenistwem ;) ;) xD
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak wiem , moja prababcia miała kota - to był cwaniak i tylko babci słuchał - niestety po jej śmierci przepadł i się nie odnalazł .
    W moim domu były rybki i pieski , czasami ślimaki dziewczyny przynosiły . Raz się kotek przybłąkał , ale był u nas krótko .
    Ja tym razem nie piekę , idę na gotowe . Za to w święta mus piec samej .
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mieszkam sama, ale bardzo często mam gości, którzy lubią moja kuchnię, więc jak upiekę i zjem sama, to potem montuję coś naprędce, albo biegnę do cukierni...


    a co pieczesz na Święta?