panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratuluję [​IMG]
    A Tobie się popsuł paseczek stanu florków i bananów ;)xDxD

    [​IMG]
    Nic nie widać ;)

    E tam jakim zaraz szaleńcem , raczej pracowitym farmerem :D
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A co ? Ty przewidujesz, że OO w nocy będzie. ;)xD No nie, Agnieszka, nie denerwuj się, dopiero jutro, dzisiaj jeszcze możemy spać spokojnie.:sleepy:

    Jak tam ładnie masz, na tej wyspie, i 200 poziom, fiu, fiu. :D Gratuluję !!!

    [​IMG]
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A Ty nie bądz taka ciekawska - nie ma być widać . :p
    Szalony farmer siedzi i czeka na OO , a pracowity coś robi .
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I będziesz mogła tak po prostu usnąć ;)Przecież tam będzie gorączka wtorkowej środy xD


    No masz i wydało się :pxD
     
  5. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Dzięki Wszystkim za miłe słowa:)
    Orkiestra żwawo marsza przygrywa, a więc trzeba dalej maszerować do przodu:D
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Najpierw zjedz coś, będzie się łatwiej maszerowało.;):)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    odpoczniesz jak do 400 dojdziesz .
    i popij
     
  8. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Szczerze florków mam całe 0 (wszystko co miałem poszło na nagietka) a bananów 2 , za to jeden wielki na twarzy:D
    Zakryłem, tak dla małej tajemnicy...
    Dzięki;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie, sam nie pij. -.- Zawsze lepiej w towarzystwie. xDxDxD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To poleję [​IMG]
     
  11. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Oczywiście:), małe co nieco do super znajomych w pokoiku sąsiadki nie omieszkam skosztować zdrówko;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2016
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewuś, widzę, że do serca wzięłaś sobie piramidę zdrowia, 6-8 szklanek wody dziennie. xD
    Ale tak od święta to i szampan może być.:D

    [​IMG]
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pijcie szampana - na zdrowie .
    Ja zostaje przy wodzie . Zrobiłam 1 zadanie , matko siania po pachy jeszcze .
    [​IMG]
     
  14. Ciernik44

    Ciernik44 Czeladnik forum

    Dobry Wieczór :)
    Dziękuję za zaproszenia na pogaduchy i za skarpetki też :)
    Przydadzą się choć ten róż dla faceta to tak srednio :)
    Mogą byc kolorowe ale zaraz róż ?
    Hm .... Na targu wczoraj było 25 ofert motylkowych i Twoje na samiuteńkim końcu :)
    Póki co jest kasa a motyle były potrzebne więc wziąłem . Nastepnym razem daj znać że wystawiasz za grosze a ja wpadam i kupuję ;)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No a widziałeś świnki w innym kolorze ;) Ale spoko poszukamy jakiś bardziej stosowny kolor .

    I jak Ci idzie event w strefie pełni ? A możesz nam zdradzić jaki masz poziom w grze ? Co lubisz sianie czy hodowlane eventy ?
    A przygotowany jesteś z kotami na jutro ? SP masz zapas ?
     
  16. Ciernik44

    Ciernik44 Czeladnik forum

    W mrocznej strefie mam rozgrzebane wszystkie misje :) Jak kiedyś cukierki z papierków na choince powyciągałem z nich florki , SP , kombajny :) Jestem w połowie poziomu 98 :) Hodowlane eventy kiedyś był moimi ulubionymi . Z klonów można było wyciągnąć naprawdę wartościowe stworzenia a ilości SP potrzebne do użycia były milion razy mniejsze niż teraz . Niestety zapasy z eventu gdy królowa szczodrze rzucała wszystkim stopniały prawie do zera i nie wiem czy dam radę ogarnąć malowanie kotów :) Tych zwykłych mam ponad 500 .
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Łe to Ty stary wyjadacz jesteś , a ja myślałam , że początkujący - no znowu nie trafiłam .
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A "królowa " mi nie wyszła i nie zdążyłam złapać tych wartościowych nagród niestety za mały poziom miałam , wypadki się nie spisały i poszło .

    To masz ten sam problem co większość z nas -mało SP .
    Ja mam jeszcze możliwość z misji zdobyć jakieś zapasy SP a kotki nadal sobie hoduje ,troszkę wcześniej kupiłam zanim zagrodę pierwszą dostałam na G&T .
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    No faktycznie:D Ale doświadczony nam sie bardziej przyda:D
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Gratulacje :inlove: a jaki piękny masz ogród na wyspie, śliczny i tyle dracen w życiu nie widziałam...