panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Pracę na konkurs wstawiłam:p a potem poszłam pooglądać pozostałe prace i...... cudne są wszystkie:inlove: :inlove:napatrzeć się nie mogłam. Piękna ta jesień na farmach:) Olga trafiła w 10 tym konkursem, takie oderwanie o ciągłego siania, ewentów, dożynek, super:inlove:
    To moja druga praca wstawiona na forum, pierwsza była tu w domku na halloween, a teraz jesień. Nigdy wcześniej nie miałam odwagi brać udziału w konkursach bo bałam się, że mi nie wyjdzie, albo że się ośmieszę:oops: a teraz powiedziałam sobie, że spróbuję a co tam, najważniejsza jest zabawa przy robieniu pracy i to oczekiwanie na efekt końcowy, a reszta to już mniej ważna:)

    Gratuluję poziomu, Justynko:) Brawo




    Mam megazagrody i u mnie już od dłuższego czasu siedzą w pasku. Jeszcze w ubiegłym roku od czasu do czasu je wystawiałam, ale teraz to już praktycznie wcale, bo nie ma gdzie, kiedy i mało opłacalne są:sleepy: Gdyby jeszcze można je było włożyć do menażerii to by było super ale nie można

    Idę czytać poradnik, zobaczę co ciekawego pisząxD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mi wyszło , że 348 na całość trzeba .
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Dzięki:D

    Dokładnie. 48 jest z nagród więc na czysto 300 szt;)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, w takim razie ewent mój. :D
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To nie jest dużo , robię , zagrody się do menażerii upchnie , a zwierzak będzie i maska , bo dobrzy ludzie mi przysyłają - bardzo dziękuję :inlove:a jest okazja zdobyć , to trzeba korzystać .
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Justyna nie da rady no
    ale realizacja w toku xD
    O nie
    na mnie z batem
    a co ja koń jestem xD
    Osz Ty xD
    poczekaj no, poczekaj
    A pewnie że robię
    pnącze daje TPD a jak widzisz muszę się ścigać no ;) xD
    Pierwsze to Ankę koniecznie no
    tak żeby kopara jej odpadła a po drodze Justynę oj będę smagac tym batem oj będę xD
    macie szczęście żeście tak daleko ;)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDdajesz
    ja poczekam xD
    poleżę sobie i popatrzę xD
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    One tak na zachętę , ja lubię pnącza , narobić się nie trzeba , a punkciki lecą . xD
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam kochani, dziś może jeszcze nie całkiem ale chyba troszkę bardziej obecna :)
    No to jutro odpoczynek ale dzis gratulacje za kolejny awans :)
    Oj z sentymentem wspomina sie te czasy :) aż by sie poskakało :p
    Witaj u nas może każdy pisać bez znaczenia o czym :) zawsze każdy mile widziany i to nie jest wcinanie dlatego też nie ma co przepraszać
    Ja mam mega stajnie i jest wystawiona :) do pociągu szkoda oddawać :) wartość jej jest zbyt duża a zawsze coś w hodowli sie zbiera choć długo sie czeka :)
    Witaj
    Wiesz co do opłacalności to różnie to sie patrzy, mi te 4 pola akurat aż takiej różnicy nie robią a w stodole hodowlanych przybywa co też sie później przydaje :) eventy koncze mimo ze nie w pierwsze dni ale zawsze :) a sporo pól mam zajętych przez drzewa, zagrody, magazyny i warsztaty :)
    Jaki pożytek i opłacalność? a choćby taki że jak przychodzi event że trzeba coś oddać ze stodoły to nie ma znaczenia czy to produkt czy zwierze czy jeszcze co innego to zawsze to jest i nie musze polować na targu
    No ale jak to juz nieraz pisałam, to każdy gra wedle własnego uznania i jak ma ochotę :)
     
  10. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Mi tam się nie spieszy- mogę na Ciebie poczekać i dopiero uciekać przed bacikiem:pxD

    Tylko jak długo mam czekać?:pxD

    Dziękuję:D
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dam Ci dobrą radę ;) nie czekaj xD

    Ann a co Ty nie chcesz robić neonów ?
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie lubię tych neonów
    nie lubię hodowania klonowania - co miesiąc to klonowanie to dla mnie męczarnia
    ja się gorzej męczę od tych zwierząt
    no co poradzić :cry:

    nadejdzie czas że nie tknę
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Ale pnącze maske tiki daje co 12 h więc moim zdaniem warto się przełamać tym razem:pxD
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no tak zawsze skubańce jakiś wabik wymyślą -.-
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A no ja też nie lubię
    parę takich eventów nie robiłam ,albo zrobiłam podstawową część
    a tu ni ma że boli pnącze daje maskę tiki to trza klonować na te pandy Zen czy śnieżne wielbłądy ;) wiadomo nic większego nie wyskoczy xD

    wiem że te oazy klonowanie to jedna wielka studnia taka bez dna ale co poradzić
    ja tam paszę mam ,jeszcze mam ;)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiedzą jak farmerów podejść . Ja tam lubię oazy jak wiecie , wolałabym z misiami powalczyć , ale neonki w pierwszej kolejności tym razem . xD
     
  17. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum


    Oj wymyślą, wymyślą, a tym razem całkiem niezły wabik wymyślili, maska przydatna a i neony na wyspę chętnie farmery przygarną,

    biorąc pod uwagę że pasza długo się kręci dla wyspowych zwierzaków. Dla nie osobiście neony wyspowe lepsze niż te z farmy.
    A oazy lubię, tylko one mnie nie bardzo-.-:pxD
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aniu proszę zrób jeszcze ten event ja wiem ,że się nie chce tak jak innym chce,ale zawsze jak mówią starożytni Rosjanie w kupie raźniej;)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmm moje koło chyba bardzo chce mi pomóc w dożynkach skoro nawet na zwykłych robi takie psikusy, szkoda ze dopiero po zbiorach sie trafiło no ale jest i to na 24 h :)
    [​IMG]
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Siej kochana - wszystko się przyda .xD