panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Bardziej o poście #17112 tam widać te itemy i jednak pnącze ,a jak pnącze to pewnie tak ustawia jego zdobycie że trzeba będzie zrobić wszystkie zadania
    A to wiąże się z SP i to w nie małej ilości .

    Kolorowych zagród, czy wariatów to już tam nie muszę na siłę zdobywać no ale pnącze to ja bardzo chcę i muszę mieć ;)

    Musimy być dobrej myśli :)
    Nie nerwujcie się ;) wystarczy że ja za Was już siwieje i łamie sobie palce xD
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Agniecha dzięki za poświęcenie :inlove:

    -------------------------
    dziś udało mi się rozbudować menażerię i wstawiłam tam 4 zagrody neonowe i 2 pomarańczowe żaby - jak już urosną zwierzaczki, będzie 20 zwierzaków za jednym zamachem z 4 małych poletek :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2016
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Od żółwi chyba wolę wielbłądy. Taka szkoła hazardu dla dzieci :D


    A karcianki to nie tylko remik, makao, czy poker, do których używa się standardowych talii z asami, królami itd. Dziś jest mnóstwo gier, które mają własne dedykowane talie, za pomocą których prowadzi się rozgrywkę. Na przykład wspomniane Taboo, Splendor czy Munchkin albo Tajemnicze domostwo w ogóle nie mają planszy, a wszystko jest opisane, narysowane na kartach. Obok nich są jeszcze gry korzystające z planszy i kart. W Monopoly kart jest stosunkowo mało i rozgrywka toczy się głownie na planszy, ale w takim Battlestar Galactica czy Kolejce gra się przede wszystkim kartami, a plansza służy tylko do oznaczania pewnych zależności.
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    A ja z gier karcianych najbardziej lubię brydża a tych wskazanych przez Ciebie nie znam. Zawsze mam problem ze znalezieniem 4-czwórki do brydża, z reguły znajduje się 3 graczy a potrzeba 4. Z "dziadkiem" kiepsko się gra:)
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dawno dawno temu ... jeszcze jak mieszkałam w akademiku, grywałam w brydża, w akademiku z czwartym nie było problemu...
    teraz trafiłam do towarzystwa grającego albo w planszówki, albo w takie "nowoczesne" karcianki. Nie znam zbyt wielu gier, bo gram zwykle ze znajomymi, którzy maja takie swoje ulubione gierki ;)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I wszystko jasne. Już wiem dlaczego nie siwieję. Dziękuję Aga. Do farby się dołożę. xDxDxD

    Koty gromadzę, super paszę gromadzę. Nic więcej nie mogę zrobić.
    Poprzedni hodowlany Świat dzikich zwierząt 2, był dla mnie pierwszym, w którym wygrał rozsadek.
    Zdobyłam tylko podstawowe zagrody. :D
    Też było ciężko, o mało z drzewa nie spadłam, a w świątyni, już nie powiem co robiłam. :);)

    A czasu coraz mniej.
    Kiedyś tysiąc, remik, poker, makao to była codzienność, potem monopol, rummikub, scrable.
    Teraz czasem slidon, sudoku, ale do tego to towarzystwa nie potrzeba. :)
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mnie trochę czasu zajmuje i farma i forum, ale to jest taki spokojnie spędzony czas, nawet jak coś robię na wyścigi, to się specjalnie nie denerwuję :)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też tak mam, przejście na drugą stronę lustra w inny świat bardzo mnie uspokaja i wycisza.
    Takie oderwanie od codziennych faktycznych problemów.
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przerzuć się na tysiąca. Najlepiej gra się we troje xD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kochani przypominam, że dzisiaj (06.11.2016) jest jeszcze możliwość zagłosowania na prace w konkursie jesiennym "Stworki z darów jesieni." Wygra praca, która uzbiera najwięcej polubień.
    Niestety nie umiem podlinkować tego wątku, więc piszę drogowskaz:
    Strona główna -> kącik mówców > oficjalne konkursy forum -> konkurs jesienny .... -> post nr ????????
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Ważne
    To ja podam link Konkurs
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma to jak autopromocja. Na sowę też dostaję podobne namiary z numerami postów od różnych autorów :oops:
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wydawało się, że konkurs przejdzie bez echa, a tu proszę zaczyna się walka. xD
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Patrzę tam i widzę, że najsłabsze prace mają po ok. 60 lajków o_O
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A mnie brakło odwagi i tyle :oops: zawsze tak jest że coś zrobię spróbuje a potem porównuję z innymi i wychodzi że badziewie zrobiłam i rezygnuję ...
    Tylko nie krzyczeć na mnie
    Dałam wszystkim lajka za odwagę i pomysły wykonania prac :)

    Nie czytać zgaduli grozi szokiem ;)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie krzyczę, nie krzyczę, nie krzyczę, liczę .... do 10 i spowrotem i znowu i znowu .... :cry::cry::cry:
    Grzecznie pytam, bardzo grzecznie pytam. :)
    Agusiu kochana, czy masz przygotowaną pracę na konkurs ?
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Uwierz nie wyszło jak trzeba , krzywa była i taka nijaka .

    Edycja
    A co tam u Ewy ? Coś jej nie widać ?
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2016
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ide ją poczytać bo dziś juz jestem w szoku:D
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oczywiście zrobisz jak będziesz chciała, tylko ja się pytam, gdzie napisane, że ma być prosta. -.-
    A z drugiej strony, wiesz jak to jest z takimi konkursami, tak jak Zgredek mówi,
    i nie zawsze liczy się uroda pracy, często zupełnie co innego. 8)
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja proszę grzecznie Agnieszkę, żeby nie zmieniała tematu ;)