panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    mam pnączexDxDxDxDxDxDxD gdzie mam szukać tej skrzyni ze zwierzakami?
     
  2. tosia

    tosia Nadzorca forum

    w itemach konsumpcyjnych:)

    brawo i gratki dla tych co skończyli albo przynajmniej pnącze mają:D
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Gratuluje [​IMG]



    xD sama zapomniałam gdzie znalazłam ...zobacz przedmioty specjalne ''towar konsumpcyjny ''
     
  4. tosia

    tosia Nadzorca forum

    a widzieliście w zgaduli ten hodowlany z kotami te tarcze mi się nie podobają i ta wełna, kojarzy mi się ze światem dzikich zwierząt, gdzie trzeba było mnóstwo sp8)8)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję Gogosiu. :D Najbardziej się o Ciebie niepokoiłam, ale teraz to kamień z serca. :)
    W ramach wielce zasłużonego poeventowego odpoczynku, oprócz nawozodajnych zagród, wystawiłam moje ukochane drzewa.
    Też się boję, żeby te kłębki wełny nie wypadały z oaz. No bo wtedy to nie ma zmiłuj, Sp musi być, a u mnie z nim krucho i już nie mam skąd brać.
     
  6. tosia

    tosia Nadzorca forum

    ja też mam mało sp, jak zaśpiewają 600 to ja odpadam w przedbiegach8)
     
  7. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    2 borsuki wpadły ;)

    gratuluję tym co zdobyli, trzymam kciuki za tych co walczą,
    pierwszy raz byłam sama bez dziecka przez pół dnia i teraz jestem strasznie zmęczona i nie mam siły was czytać :( a naskrobaliście ze 3 strony, jutro przeczytam i skomentuję ;)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mnie jedno zastanawia : widzicie 3 rodzaje tarcz to tak jakby 3 itemy plus na dole dodatkowo coś razem ich łączy
    Czyli co oddajemy koteczki i ich hodowlane odpowiedniki i + te kłębki wełny i to 3 razy jak nie 4 razy , bo ten jeden kot jeszcze jest bez tarczy .

    Jak będzie podobny do ''świata dzikich zwierząt '' to może nieciekawie być . No już niedługo się przekonamy .
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny gratuluję :inlove:
    właśnie wróciłam z planszówek u znajomych - całkiem się oderwałam od farmy na kilka godzin, ale teraz jak weszłam, to nie na farmę, tylko najpierw na forum :)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    SP brak8) Eventówki koniec dopiero jutro wieczorem - pojutrze rano (koniec kombajnu z jakże drogich 40 hydrantów) a brak jeszcze ponad 100 gwizdków-.- Jak się nie uda zrobić całości - trudno. Gwiżdżę na toxD Ale pnącze obowiązkowo MUSI być - inaczej sobie tego do końca życia nie daruję:cry: !!! Abc - a towarzysza na planszówki jakiegoś nie mogłaś zabraćxD ???
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak to jest, wiadomo, że najpierw trzeba do chałupy, żeby się trochę ogrzać. :);)
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pewnie mogłabym ;) a w co lubisz grać?

    dokładnie tak :)
    a poza tym u mnie od wczoraj na farmie zwierzątka niczym nie przyspieszane, więc dałam im tyle czasu, żeby spokojnie i bezstresowo urosły xD a i tak jakoś wolę sianie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2016
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    w "Taboo":D Na "Monopol" mam za słabe taktyki, także tylko ewentualniexD
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    graliśmy w Splendor, potem w taką kooperacyjną grę Hanabi i na koniec tradycyjnie - Osadnicy z Catanu
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś w stylu wojen? Niestety, to nie moje klimaty:p;)
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    żadne wojny, Splendor i Osadnicy - rywalizacja, ale nikt się nie bił ;) a Hanabi, to gra całkiem kooperacyjna - albo wszyscy wygrają, albo nikt
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pierwsze słyszę. Musiałabyś wyjaśnić konkursem zbiorowym na forum albo czymś taki lub po prostu planszami (kroki i te sprawy w formie graficznej) ;)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Przykleiłam sobie na monitorze tak dla przypomnienia na rano karteczkę z napisem "Wypuść Dzięcioła " i mnie śmiech ogarnął xD
    I teraz wiem czemu Piotrek i Zgredek mówili że smok lepszy ;)

    Dużo lepiej by brzmiało jak by napisane było ba a jeszcze lepiej powiedziane "Wypuść Smoka " :p xD xD :cry:
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie taka wisi xD

    Tomek, może nieściśle napisałam, że byłam na planszówkach, tak naprawdę tylko Catan to jest typowa planszówka, tamte dwie to są gry z kartami.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to dobrze wiedzieć;) Zasad gier karcianych do tej pory nie umiem - nie lubię się sam uczyć takich rzeczy (nie ma zabawy) a rodzina nie nauczyła:(