panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    strasznie sieje i pada od wczoraj, nie wiem jak u Was ale u mnie jest okropna pogoda

    -------------------
    pasek zapełniony wczoraj, zostało 9 procent misji do zrobienia .... no i dodatkowe nagrody

    -------------------
    pandy, wielbłądy i małpy po ponad 1000 w stodole, teraz lisy, jeże i orły - będzie trudniej bo mam mało zagrod (wystawilam wszystkie), ale też patrzę na targ jak coś tańszego się pojawia to kupuję
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    U mnie też pada i wieje okropnie .

    U mnie pnącze i skończona misja będzie wieczorem .xD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    U mnie też paskudnie zimno , deszczowo i wietrznie

    ---------
    Zła jestem na te domki ,niepotrzebnie je ulepszyłam :( eh
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dlaczego niepotrzebnie? dwa trzeba było koniecznie ulepszyć żeby nie wstawac w nocy do elfów
    jakby zbierac 6 razy na dobę to się dałoby zrobić jednym domkiem ulepszony na Maksa, ale trzeba by było wstawać w nocy, a tego nikt nie chce
    przy trzech jest szansa na więcej nagród
    ale każdy wie ile razy może wejść na farme i przewijać elfy.... czy zbierać bulwy/ ziele do misji i co chce osiągnąć

    dla mnie taki event może być codziennie, gdzie jest kilkanaście dróg realizacji a nie tylko sianie na dopalaczach i poganianie wypadajek kasztankiem czy SN albo hodowanie setek zwierząt i losowa zabawa w oazie do której jak nie doplacisz to nic wyższego nie sklonujesz
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jestem, wróciłam przemoczona, zziębnięta, brrr.
    Pnącze, pnącze, misja, nocne rozmowy, a kawa gdzie?-.-
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie dość że nie idą spać to jeszcze wstają nawet jak nie muszą
    farma

    a kawa to tam w nagrodach jest? bo ja nie mam farta

    bez logowania co te 4-6 godz to lipa jest

    takim sposobem mnie też wyleczą -.-:(

    Dobry

    no chociaż raz leje wszędzie a nie tylko u mnie :pxD
    a kalosze a parasol a ubranie?

    gdzieś wychodziła w piżamie i po co -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Żartowałam, już niosę. Zapraszam. :D

    [​IMG]

    **********************************
    Nie no, piżamka sucha jest. xD
    Deszcz nie deszcz w pole trzeba. Jaka parasolka ? Gumofilce i kufajka. xD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    O kawka super ,
    ja niestety dziś mam rajd po Bródnie z parasolem:cry:

    kroczków 94 teraz liczę na nagrody z jamek:)81 %misji zrobione reszta na luzikuxD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wszystkim za oddechy dziękuję bardzo, dostałam tyle że nie zdołam ich wykorzystac ...
    powoli się przejasnia, spróbuję wyjść bo siedzenie w pokoju sanatoryjnym za dobrze na mnie nie działa
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gorsze nagrody dostaję
    Nie ma też o suchym pysku wczoraj siedziałam xD
    A kto powiedział że nie muszą ;)
    Ale dalej nie wiemy gdzie i po co tam szłaś xD
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie było podobnie na początku jak ulepszylam jamki, wydawało mi się, że gorsze nagrody lecą, ale teraz mi wpadł błotniak i dwudziesta któraś wierzba, ale po ulepszeniu z każdej jamki wpadło 300000 PD a to prawie milion
    nie powiedziałbym, że te nagrody są takie strasznie złe, może nowe drzewka nie wylatują, ale mam je z TS i misji
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja nie dostałam ani zwierza ani drzewa a pd to mam w poważaniu już trochę
    więc słynna losowość ma się mega dobrze
    i nadal twierdzę że event nie dla każdego i niekoniecznie ma formę równych szans
    ani niewiele ma wspólnego z dawnymi szansami
    forma fajna owszem ale jednak zależna od częstotliwości logowania
    a logowanie 2 x na dobę powinno wystarczać przy evencie
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Masz farta
    ja dostałam z tych lepszych tylko 1 wierzbę ośmiorniczą i 1 drzewko fosforyzujące
    mnie nie rajcuje PD ani SG a przetwory nawet nie ma kiedy i gdzie wcisnąć w sloty
    Jestem za :D daj to do działu pomysłów xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wczoraj odwiedziła mnie młodsza córka , z wykładów wracała i wdepła . Pytam - ewent robisz ? Kiedy ? - pracuje od 9 - 18 , zanim dojedzie do domu , coś zrobi jest 21 - gdzie czas na farmę ? W pracy nie może używać telefonu . Więc chyba nie dla wszystkich ten ewent . xD
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A co Ty taka ciekawska? Wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? 8)
    Widzisz, już się góra gniewa. ;)xD
    A u mnie z drzewami cieniutko, jedno fosforowe wpadło, zagroda świetlikowa i kocia (ta Ani ;)), a tak to głównie samoloty i skarpety. Cały czas uważam, twórcy mają problemy z losowością, nie potrafią porządnie wymieszać tych nagród.
    A i dostałam kryształową kulę, będę wróżyć. :pxD
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    cały czas to piszę nawet gdyby weszła rano i wieczorem nie dałoby rady

    a kiedyś weszło się rano potem wieczorem po przyjściu z pracy i może z raz wstało wcześniej niż trzeba i dawało radę
    teraz to niemożliwe
    i pisanie tralala jest piknie można tylko trzeba pomyśleć, policzyć pokombinować można sobie wsadzić między :wuerg:
    trzeba się kilkakrotnie logować na dobę nie ważne gdzie i jak masz chodzić z farmeramą przy :wuerg: i być zalogowaną :p

    ale każdy ma równe szanse :ptralalala
    ..

    Ela dawaj weź no coś powróż xD
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jak chcesz wchodzić na farme tylko dwa razy na dobę to rób tylko eventy hodowlane, tam taka częstotliwość wystarczy
    może nie gram za długo, ale z sianiem takiego eventu nie było, żeby skończyć event przy dwukrotnych zbiorach w ciągu doby

    w tym evencie jak się juz rozbudowalo wszystkie domki na maksa to wystarczyło wejść trzy razy w ciągu dnia, ale ta rozbudowa wymagała zdecydowanych i częstszych działań na początku eventu

    czytając poradnik było wiadomo, że dwukrotne zbiory w ciągu doby nie pozwolą na ukończenie tego eventu, więc jak ktoś ma ograniczenia czasowe to takiego eventu nie robi albo się liczy z faktem, że dojdzie do połowy tylko
    dużo jest takich ludzi co w pracy nie grają, ale sporo też takich co nie pracuja i też im czeste wchodzenie na farme nie odpowiada
    każdy wybiera co może i co mu pasuje
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2017
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ona się akurat nie bardzo przejmuje , już dawno dała sobie na luz z braku czasu właśnie .
    Ewenty robi wybiórczo , na polach zagrody i warsztaty , drzewa , żeby coś zebrać jak ma chwilkę i też gra po swojemu .
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    tak, jak rozbudowałaś wszystkie domki
    a zanim je zrobiłaś pilnowałaś czasu i logowałaś się co 4-6 godz

    i uważasz że to jest normalne?
    jeśli da radę zmieścić się w czasie to będzie to normalne
    bo Ty skończysz wcześniej a inny potem ale się zmieści w czasie.

    ale jak czasu braknie to już inna polka.

    ale gadanie że normalnie się da jest na wyrost

    obliczyłaś siedziałaś z zegarkiem w ręku z przypominajką itp i masz czas i dostęp- to tak się da wszystko i każdy event

    Ja mam na myśli normalne funkcjonowanie w realu pomijając kto i czy pracuje i jak ale chociażby codzienne obowiązki.

    Tu chodzi o to co ludzie piszą (a nie o to że się nie da- bo oczywiście dać się da tylko siedząc regularnie )
    Ja jak nie zrobię eventu to mnie się kompletnie nic nie stanie :)- zawsze będzie następny :p

    ale jestem ciekawa gdzie dojdę do wtorku :D
     
  20. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    nareszcie wpadły zagrody-2 błotniaki:), drzewka żadnego nie dostałam:sleepy:
    wszystkie nagrody się przydadzą aczkolwiek bardzo ucieszyłyby mnie drzewka
    tak na marginesie mam 3jamy 4,4,1 błotniaki wypadły z tej trzeciej

    zimno i mokro za oknem trzymajcie się ciepło

    .