panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .

    Gratulacje wielkie .
    Ewent się robi , roślinki rosną , elfy też , oddechy wpadają .
    Wyczytałam , że jeże mają być do kolorowania , więc wystawiłam zagrody . xD
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witajcie:)
    Tak, też czytałam, że jeże będziemy kolorować. W stodole mam całe 160 sztuk.
    Dodatkowo Grecia pisała o różnych produktach, skąd to brać, gdzie to stawiać?
    U mnie jakoś słabiutko idzie, dwa pola odblokowane, domek na poziomie 2, do zbioru 3:06.
    Wczoraj miałam 20 minut do zbioru i tak mocno czekałam, że aż zasnęłam:oops:;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej .
    Ja nawet jednej igły po jeżu w stodole nie mam taka ze mnie farmerka . xD
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaski dziobaski :)dobrze ze wpadłam do was:) o jezach sie dowiedziałam to na pole je wysłałam niech sie mnożą :)mam 14 oddechów i nie wiem na co wymienic pomyliłam sie i bulwy nie posiałam tylko to drugie cuś :)duzo oddechów wam życzę :D
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oddechy na księgi wymieniaj , bo one potrzebne są do rozbudowy jamy elfów xD
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Aaa dobra ide wymienic :Djakos ten ewent mi nie spasił :music:oddechów nałapałam 14 :)
     
  7. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Dziekuje:)

    Dziękuję i wzajemnie:)


    ze względu na brak oddechów posiałam na trzech polach bulwę
    szybciej odkryję pola:)
    może w tym czasie sąsiedzi wrzucą wypadajki jak dotąd jest
    z nimi kiepsko z wypadajkami nie sąsiadami;)


    .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję, witaj w klubie setkowiczów. :D:inlove: I jak samopoczucie na tym szczycie?
    No i drobny prezent musi być. Jak tu setki nie świętować?

    [​IMG]

    Widzę, że w chałupce nocne życie kwitło. ;)
    I Ewa i Agnieszka i Zgredzio, ja nie dałam rady, ale za to rano w nagrodę dostałam ....
    jeden świeży oddech życia. Jest jeden więc nie mam się do czego przyczepić. xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    to , żebyś nie pisała , że nie lecą . Myślałam ,że już odkryję 4 pole , a tu bulwy zabrakło , kurcze , znowu trzeba czekać.
     
  10. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    cześć Kochane, wróciłam :inlove:
    Ewa, jesteś błyskawica, ja jeszcze nawet trzeciego pola nie odkryłam :cry:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    e tam , normalnie robię.xD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie i już nie napiszę, że nie lecą, ale nikt mi nie wmówi, że jak jest 0 to jest ok. -.-
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam
    Gratulacje awansów dziewczyny, ale szczególnie gratulacje z 100 lvl :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    nie wiem o co chodzi z tymi wypadajkami- zostają sąsiedzi xD
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale u mnie jest to samo 14 szt od początku eventu 0 z pól , wszystko tylko od sąsiadów i od niektórych z was
     
  16. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)


    Jamy mam na tym samym poziomie jedna M4, druga M1:D

    Ze zbiorami jestem do tyłu, późno wróciłam do domu więc wczoraj zrobiłam mało. Jeszcze muszę zrobić 3 zbiory żeby odkryć czwartą część pola:(
    Sieję na małych polach i teraz miałam 3 oddechy, na dużych 0 albo 1, słabo lecą:oops: może będzie lepiej przy tej drugiej roślince.

    Gratuluję 100 poziomu:)

    Jeży mam 280, trzeba wystawić zagrody i jeszcze trochę wyhodować igiełek;) xD
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czytaliście Nagniotek przybywa - drogo , itemy słabe - na mnie nie zarobią tym razem . xD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Sytuacja jest trudna i myślę, że musimy założyć spółdzielnię, żeby wszyscy, którzy chcą mogli spokojnie skończyć ten ewent.
    Za wszystkie oddechy dziękuję :inlove:, ale tak jak pisałam wczoraj, ja zrobię ten ewent,
    nawet jak nie dostanę już żadnej wypadajki, więc nie marnujcie oddechów dla mnie.
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czytałam i mnie tez nie zachęcił na zakupy
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    I to by było na tyle w sprawie itemów , których nie kupimy . xD Zakręciłam się jak słoik po ogórkach z tym ewentem , ale już ogarnęłam chyba . xD