panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jakie dreszcze ? dlaczego? co Ci jest?
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Myślę ,że balon mamy też ten sam.
    A ty Elu czego pragniesz?
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A czego Ty Ela potrzebujesz ?
    Nie daj się przeziębieniu czy co tam Cię męczy .
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie wiem co mi jest. :( Wróciłam do domu i leżę jak truposz jakiś, teraz się zwlekłam, coś tam ledwo przeczytałam i chyba pójdę spać.
    Nie to raczej nie przeziębienie, żadnych objawów.

    Muszę usiąść i pomyśleć, ale to może jutro zrobię. A chyba już coś pisałam. Dzisiaj marna ze mną rozmowa. :(
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Szopy mam 4 ale 1 obiecałam i wyślę :) no i muszkatłowca :p
    Ok kochana z tym ostatnim to niestety nie jesteśmy w stanie pomóc :) jesteśmy razem z Tobą i wspieramy choćby myślami ale niestety inaczej nie jesteśmy w stanie :(
    wątpliwa sprawa, nie mineło 4 miesiące jeszcze :(
    Zobaczymy :)
    To zrób liste i wrzuć :p
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To sobie zostaw , pójdę na żebry w balonie . xD
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    mam nadzieję że to nie wirus co szaleje wszędzie po trochu i różnie dopada :cry:
    kładź się Kochana pomyślisz na spokojnie w wolnym czasie

    mnie nic nie przysyłaj bo sama masz mało ja poszperam w balonie
    tabelka ja nie wiem po co ona była w ogóle
    jak odblokują drzewa z pociągu to mam zapisane dla Ciebie oszpilna dla Ewy wierzba iwa

    pomyśl spisz może coś mamy w paskach
    o itemie pamiętam nie mam go ale może tym razem się uda znaleźć

    - przypomnę może że Ela szuka między innymi itemu: kolacja dla trojga na pnącze
    jakiegoś jeszcze Elu? - tu jest pytanie
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam zapisane - będziemy szukać .
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    spoko, podzielę sie chyba że kto inny mnie wyprzedzi z szopami :p :) to wtedy tylko muszkatłowca wyślę, no chyba że jeszcze coś potrzebujesz to jak mam to dam, noo pod warunkiem ze sama nie mam 1 szt :p
     
    brzustinka, xBabciaEwa oraz AnnDżelina lubią to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie , tym razem nic nie przychodzi mi do głowy . xD
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To jak coś jeszcze przyjdzie to krzycz :p może coś sie znajdzie :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Sama nic nie chcesz , a mi każesz krzyczeć . xD
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Te pierwsze GT to było dopiero rozdawnictwo. Mało kto kalkulował, czy się opłaca, czy nie. Szły wymiany jabłonka za kurnik, ludzie zbierali itemy "bo ładne do wystrojenia farmy". Owszem, oszustów było znacznie więcej niż dziś, ale mimo wszystko z sentymentem wspominam ten żywioł.
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ciiii :p
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ewuś będzie na balon wrzeszczeć xDxDxD

    ale były wymiany ludzie się chętnie wymieniali i wszystko cieszyło nie ważne co to było, byle wymienić xD
    a dziś :( przeliczniki wartości ilości
    mnie po latach na wiele wymian nie stać bo wielu rzeczy się normalnie nie dorobiłam a jakimś cudem gram sobie tyle lat xD
    dynamiczny nie istnieje
    na milion fantów w grze na wyczekiwanym niby g&t przewijają się te same potrzeby typu jak ostatnio krokodyl hurma hurma krokodyl xD
    teraz będzie cokolwiek za x ilość sandałowców kto da więcej
    albo 10 jaśków itp
    ale nawet w balonie jest już 2x mniej ofert niż kiedyś

    żywioł był mega do łazienki biegiem i z powrotem bezsenne noce jeju ależ to były piękne czasy xD
    tysiące postów odświeżanie stron wszyscy Modzi na baczność xD

    nie zapomnę tego nigdy :D
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja też z sentymentem wspominam swoje pierwsze G&T - nie wiele miałam , nie wiedziałam o co chodzi , a dostałam tyle dobroci , że pół nocy przepłakałam ze szczęścia , że gracze mnie nie znali , a tyle rzeczy mi przesłali za nic . Teraz mogę się zrewanżować , bo coś mam i w sumie niczego nie oczekuję w zamian - może zwykłego dziękuję . xD

    Nie wrzeszczeć tylko szukać .xD
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No może nie miałam na myśli całkiem pierwszego, bo aż tak dobrze nie pamiętam , fakt wszystkiego szukali wtedy ale też dlatego ze zbyt wiele nie było, nie było tyle wszystkiego :) ale nim ktoś sie z kimś wymienił to czasem troche sówek poszło bo większość sie bała i twierdziła ze jako pierwszy-sza nie wysyła :) Fakt wtedy nikt nie wymyślał ze za 1 zagrode np 10 drzew itp, no i fakt ze wątek do wymian to szalał oj i to jak :p
    To może i tak wrzeszczeć ale tu nam tez niech pokrzyczy co trzeba :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na pnączu tylko tego brakuje.
    Wiesz jak mam dwie zagrody to już jest dla mnie dużo, mnie wystarczy jedna. A akurat krety mam trzy więc spokojnie mogę oddać,
    nie proponuję Ci ani serowni ani schroniska, bo mam tylko po jednej zagrodzie, a sknera jestem to ostatniego nie oddam. ;)xD
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja to swoim ostatnio to bym z chęcią potrząsnęła non stop wisiały te same oferty nie do przyjęcia i za nic się zmienić nie chciały :pxD
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko u mnie więcej niż po 1 szt to Ann wyślę :)