panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj to fakt i ten dylemat jak trza wybierać komu wysłać komu nie , komu dzis komu jutro, ech strasznie tego nie lubie :(
    NIe ma problemu, coś tam sie zbuduje i coś wyśle, tylko przypomnij :)
    To będziesz miała :)
    Po sztuce wyśle Ci :)
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    co to znaczy wyślesz a za co? :) :)
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    serownie mam 6 więc jak nie masz to już masz;)

    Tak to nie. Szkoda narzędzi;) Ja chcę tylko na trochę wypożyczyć bo chcę osła w wełnianym sweterku zdobyć i oddam strygalnie:p:)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No dobra u mnie właśnie wełna sie robi na polach , produkcja idzie, to jak nie zbuduje to 1 zdejmę i wyśle :p bo i tak 4 zostały po ostatnim bo komuś wysyłałam :) z niby nowych i potrzebujących graczy :)
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja nie mam sera i muszę trochę wyprodukować więc u mnie to na pole pójdzie w wolnym czasie
    przejrzałam produkty i to co mam najmniej i okazuje się że albo warsztat w pasku albo wydany i wcale go nie ma
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmm a ze uśmiech wystarczy :)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no wystarczy ale mi głupio
    sama powydawałam wiele bo mi się grać nie chciało a teraz niewiele mam
    a z narzędziami krucho wszyscy zbieramy deski i tym podobne
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie ma co być głupio, mam to wyślę , czemu nie :)
    Podczas ostatniego poszło mi ponad 100 licencji na prezenty ja otrzymałam kilkanaście ale za to jakich cennych bo tego czego szukałam i tak cenne krokodyle i item i róż oraz kilka drzewek i to mnie cieszyło najbardziej nie ilośc tylko to co otrzymałam nie ważne ile i co sama wysłałam, podzieliłam sie tym czym mogłam , nawet naszemu pazernemu koledze troche powysyłałam choc mu ciągle było mało :p :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Podzielimy się tym co mamy - a ja jutro po dachu będę latać , więc pilnujcie się . xD
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja licencje też zawsze dokupuję ale ja mam niesamowitą radość jak mogę się czymś podzielić i ktoś z tego skorzysta i się ucieszy więc ja Cię doskonale rozumiem :)
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dobrnęłam do końca byłam 7 godzin w pracy a wypisałyście tyle stron ,że hej. Strzygalnię dostałam na pierwszym evencie mam tylko jedną .
    Schroniskiem mogę się podzielić tylko napiszcie kto potrzebuje to chętnie oddam ja poszukuję pomarańczowych strusich jaj:)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2017
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak właśnie :)
    Oj to uważaj na kominy i anteny :p :)
    No właśnie i to jest to :)
    Może kiedyś te pierwsze G&T polegały na wymianie coś za coś ale to juz sie u większości zmieniło, wiadome ze nie u wszystkich ale u większości juz nie jest tak ze musi coś za coś być :)
    Oj pamiętam jak nim coś sie wysłało to kilka sówek z licytacją poszło :)
    A ile czasem płaczu ze ktoś został oszukany :(
    ech gdybyś napisała że czerwonych to juz byś miała, ale pomarańczowych brak :(
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Znajdą sie mam plan zostać przy kompie i szukać
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zapisałam
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam późnym wieczorem :)
    Nareszcie mogę wejść na forum, więc spieszę podziękować za podrzucane mi termosy.

    Bardzo, bardzo dziękuję :inlove: zdobyłam pnącze świetlikowe xD:inlove:xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Targi mamy te sama to ciekawe czy balony też :) bo jak nie to też sie rozejrzę u siebie :)
    Witaj i jeszcze napisz czego Ty bedziesz szukała prócz tego co juz widać bo masz napisane, ale niestety w tym nie pomogę :(
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ewuś Ty to się tam rozejrzyj bo znowu za dużo powydajesz
    weź zobacz czego Ci brak prócz tego co mam zapisane :D
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja szopów , jeszcze coś , ale to w balonie . xD
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Szczerze mówiąc to sama nie wiem, czego mi brak... świętego spokoju napewno
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przepraszam, ale te dreszcze to ja mam już od dzisiaj, nie najlepiej się czuję. :(
    Widzę, że o GT gadacie.
    Nie wiem czy wszystko łapię, ale strzygalnię królików mam dla Justynki, strusie jaja dla Izy, krety dla Ann i one wszystkie pomarańczowe, a szopy dla Ewy zwykłe, bo w ogóle nie mam pomarańczowych. A Agucha i Agniecha czego potrzebują ? A reszta?
    Może to trzeba jakoś spisać w jednym poście.
    No i ja mam tabelkę od Zosi, kto komu i co, gdyby te pociągowe drzewa były do wymiany.