panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum


    [​IMG]

    Tłumaczenie angielsko-polskie dla "congratulations"

    "congratulations" tłumaczenie polskie
    Wyniki: 1-22 z 272
    congratulations {rzeczownik}

    congratulations {rzecz.} (też: congratulation, congrats)
    gratulacje {niemęskoos.}

    (SK) I would like to extend my heartfelt congratulations to my fellow Member Mr Adamou.

    (SK) Chciałabym przekazać swoje serdeczne gratulacje mojemu koledze, panu Adamou.

    First of all, congratulations on the tenth birthday of the Economic and Monetary Union.

    Po pierwsze, gratulacje z powodu dziesiątej rocznicy unii gospodarczej i walutowej.

    Mr President, congratulations to the rapporteur for an excellent report.

    Panie przewodniczący! Gratulacje dla sprawozdawcy za doskonałe sprawozdanie.

    Madam President, I would add my words of congratulations to the rapporteur for her work.

    Pani przewodnicząca! Dodaję moje gratulacje dla sprawozdawczyni za jej pracę.

    I think this is a step in the right direction, so congratulations again.

    Uważam, że jest to krok w dobrym kierunku, zatem raz jeszcze moje gratulacje.
    congratulation {rzeczownik}

    congratulation {rzecz.} (też: congratulations, congrats)
    gratulacje {niemęskoos.}

    Noisy self-congratulation would, in my opinion, send a counter-productive message to our fellow citizens.

    Huczne gratulacje pod własnym adresem to moim zdaniem wysyłanie negatywnego komunikatu do obywateli.

    Congratulation.

    Gratulacje.
    Brakuje jakiegoś tłumaczenia? Poinformuj nas lub dodaj własne tłumaczenie poniżej.

    Synonimy
    Synonimy (angielski) dla "congratulations":

    © Princeton Universitypraise · kudos · extolment
    Synonimy (angielski) dla "congratulation":

    © Princeton Universityfelicitation

    Przykłady użycia
    Przykłady użycia - "congratulations" po polsku
    Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialna za ich brzmienie. Więcej informacji tutaj.

    We were delighted to hear of the birth of your new baby boy/girl. Congratulations.
    Cieszymy się z wieści o narodzinach waszego synka/waszej córeczki. Gratulujemy!

    Madam President, my congratulations to the rapporteur and to other colleagues.
    Pani przewodnicząca! Gratuluję sprawozdawcy i innym koleżankom i kolegom posłom.

    (FR) Mr President, ladies and gentlemen, Belgian colleagues, congratulations!
    (FR) Panie Przewodniczący, Panie i Panowie, Szanowni Koledzy z Belgii! Gratuluję!

    Mr President, I wish to add own my congratulations to the Slovenian Presidency.
    Panie przewodniczący! Również chciałbym pogratulować słoweńskiej prezydencji.

    Mr President, I would like to extend my congratulations to the rapporteur.
    Panie Przewodniczący! Chciałbym przyłączyć się do gratulacji dla sprawozdawczyni.

    Therefore - and I will finish here Madam President - congratulations to both of you.
    Dlatego - i na tym zakończę, pani przewodnicząca - gratuluję obydwu panom.

    (ES) Mr President, Commissioner, congratulations to the four rapporteurs.
    (ES) Panie Przewodniczący, Pani Komisarz! Gratuluję wszystkim czworgu sprawozdawcom.

    Naturally I too would like to offer my congratulations to the rapporteur.
    w imieniu grupy UEN. - Ja oczywiście dołączam się do tych gratulacji dla sprawozdawcy.

    (IT) Madam President, ladies and gentlemen, congratulations, Commissioner, and welcome.
    (IT) Pani przewodnicząca, panie i panowie, panie komisarzu, gratuluję i witam!

    Once again, congratulations to all three parties that have succeeded here.
    Jeszcze raz gratuluję wszystkim trzem stronom, które odniosły ten sukces.

    (DE) Madam President, I should also like to extend my congratulations on the report.
    (DE) Pani przewodnicząca! Ja również chciałbym pogratulować sprawozdania.

    Thank you very much, congratulations on the results but let us change in the future.
    Dziękuję państwu, gratuluję osiągniętych wyników, ale musimy się zmienić na przyszłość.

    (IT) Mr President, ladies and gentlemen, congratulations on this new form of democracy.
    (IT) Panie przewodniczący, panie i panowie! Gratuluję tej nowej formy demokracji.

    (ES) Mr President, congratulations Mr Paasilinna, on your excellent work.
    (ES) Panie przewodniczący! Gratuluję panu posłowi Paasilinnie doskonale wykonanej pracy.

    Mr Coelho, thank you and congratulations on the way you have handled this dossier.
    Panie Pośle Coelho! Dziękuję Panu i gratuluję sposobu, w jaki zajął się Pan tym tematem.

    - Mr President, my congratulations on your pronunciation of my rather difficult name!
    - Panie przewodniczący! Gratuluję panu uporania się z dość trudną wymową mojego imienia!

    (LT) Congratulations to the rapporteur on having prepared such an excellent document.
    (LT) Gratuluję sprawozdawczyni przygotowania tak wspaniałego dokumentu.

    I offer my congratulations on the work carried out by the rapporteur, for which I voted.
    Gratuluję sprawozdawczyni wykonanej pracy, którą poparłem w głosowaniu.

    Once again, thank you to everyone, and congratulations on your appointment, Commissioner.
    Jeszcze raz dziękuję wszystkim i gratuluję mianowania panu komisarzowi.

    Mr President, I, too, would like to begin by adding my congratulations to the rapporteur.
    Panie przewodniczący! Ja również chcę na wstępie pogratulować sprawozdawczyni.



    ------------------

    Ujmując inaczej składam Gratulacje :)

    [​IMG]

    Takie zagrody to zapewne wielki skarb, Królik jeszcze nie odróżnia co jest luksusowe i cieszy się ze wszystkiego, nawet jak jabłonkę wygra na kole, bo jabłuszka ważna rzecz za raz po kukurydzy, a Królik w wolne dni handluje sobie i zgarnia sałatę na targu :) Potem kupuje różne weki i przysmaki i jak jest "wojna" to zajada, żeby wygrać :D




    [​IMG]

    Proszę wytłumaczyć królikowi jakie żabki i co robią na mojej sałacie w sarny ogrodzie :D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  2. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Extra , że Ci się pojawiły Flamingi! gratulacje:) A co do Tigerków jeśli pojawi się możliwość wymiany na G&T to chętnie , u mnie ich dostatek;) jeżeli oczywiście do tego czasu ich nie zdobędziesz.. Miłego wieczoru wszystkim życzę!! Trzymajcie jutro kciuki za naszych kopaczy:D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  3. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Piękny wynik:) Ja dostałam czerwone wielbłądy i mrówkojady:inlove: papugi, pomarańczowe pandy i żółtą fabrykę bikinio_O Ostatnio przy evencie z frankiem miałam problem z klonowaniem, ale gdzieś tam wyszarpałam trochę SP i się udało:) Myślę, że troszkę do zdobycia będzie w misji z żabkami:)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Króliczku daj obok napisu CONGRATULATIONS polskie tłumaczenie ''gratulacje" bo czerwonego kleksa dostaniesz ;)od modka

    Żabki będą potrzebne do eventu hodowlanego , który ma się zacząć według kalendarza 17 czerwca więc już w piątek
    Miłego wieczorku i jak bym już nie wpadła to Dobranoc
     
  5. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dzięki Agniecha za cynk i potas :D Już dopisuję tłumaczenie :)

    PS. Już dodałem Agniecha, jeszcze raz dzięki :) Fakt mało kto ma dziś styczność z J. Angielskim, prędzej Niemiecki czy Rosyjski albo Czeski, bo to sąsiedzi :D

    Królik ma żaby hodować ? hmm, to się śliska :D Może mu Sarna pomoże kopytkiem przytrzymać podczas karmienia :D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2016
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mówisz tylko 532 sztuki, a ja mam aż 220 SP :p i 200 żab, hm, teraz tak myślę, że chyba muszę dokupić tych żabich króli czy żabich królów, ee żab po prostu. :)

    A wracając do piłkowego eventu, Agnieszce
    a mnie mrówkojad :inlove: i czerwone pandy :inlove:, tygryska :inlove: już miałam, więc tylko mi flamingów brak na wyspie, ale za to mam cudne stadko w sygnie. :inlove:

    Sąsiedzie, oczywiście mecz obowiązkowo oglądamy :), w jednej ręce trzymamy kciuki, w drugiej wspierające napoje ;) i do boju Polsko marsz, zwycięstwo czeka nas. :D
     
  7. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum


    Królik wykupił właśnie receptę od Pani Doktor Panoramki i jest spłukany więc chwilowo nie szuka żony [​IMG]

    Mam na stanie 22 zagrody z żabami w kolorze żółtym, 512 żab i niestety mało SP bo tylko 172 :p ale wiatrak pracuje, tyle że wolno mu to idzie, liczę na jakieś zakupy promocyjne :D

    PS. Jak Królik się odkuje da znać i znów będzie szukał żony, bo samemu ciężko na farmie a Sarna wybrała jeża [​IMG] Co jak co Królik będzie o jej kopytko walczyć [​IMG]
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim super zagród :D
    Mówię grzecznie dobranoc i zmykam . [​IMG]
     
  9. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum


    Królik też spać idzie na rozkaz Babuni :D (ps. Padła komenda spać :D)

    [​IMG]

    Dobrej nocy Babciu :)

    PS. Hmm, chyba posiedzimy jeszcze :p Babcia śpi, więc można podjeść troszkę jej smakołyków xD

    PS2. Uciekam już :)

    [​IMG]


    16-06-2016
    ------------------------------------------------------------------------------------

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2016
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry .
    króliczek nas rozpieszcza , dzięki .
    Dzisiaj ważny dzień dla kibiców i wieczór trochę nerwowy będzie .
    Do tego czasu dużo spokoju i relaksu , żebyśmy mieli siły na mecz .
    Pozdrawiam cieplutko [​IMG] marchewka dla króliczka , dla reszty[​IMG] [​IMG]
     
  11. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    No nie wiem Babciu, Królik ma dylemat co wybrać i zdecydowanie najpierw zje marchewkę a potem te kulki co mu Babcia naszykowała [​IMG]

    PS. Zawsze też można zagrać w bilard tylko, że musisz skombinować drugą marchewkę :D
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2016
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    a bardzo proszę , mówisz i masz [​IMG]
     
  13. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Hej! Wpadłem na chwilkę się przywitać :) I coś dobrego dostarczyć..[​IMG]

    Troszkę za wcześnie na taki deserek , ale nie mogłem się powstrzymać:inlove: Miłego dnia Wam życzę!!



    Dziś o 21:00 moja Farma zawiesza swoją działalność -------[​IMG]
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :D, och, a ja jak zwykle spóźniona. :(
    Wczoraj Królik pilnował domku do późna, wszyscy się pospali, nawet na propozycję
    nikt nie zareagował.-.-
    A od rana
    pierwszy wstał, kawę, słodkości przygotował, podziwiam.:):D
    Jeszcze ma siłę na rozgrywki bilardowe z Ewcią. ;)xD Tylko skończcie przed 21:00.:pxD

    Nie tylko Twoja ;), wszyscy będziemy kibicować przed telewizorem i w forumowej strefie kibica. xDxDxD
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja widzę i mniam , mniam ślinka leci .[​IMG]
     
  16. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Dzięki! xBabciaEwa życzę smacznego oczywiście , a teraz zmykam do spółdzielni poszukać jakiegoś zadańka z SP , bardzo się przyda na jutro!!! , może zostały jeszcze jakieś do zrobienia.. oby! jak na razie 292szt Sp i 147 żabek trochę małoo_O
     
  17. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Królik z Babunią nie ma szans :D

    [​IMG]

    Szanowne YURY nie ma wątpliwości ;)

    [​IMG]

    To nadaje się na dobry film :p

    [​IMG]

    I Babcia staje się gwiazdą wieczoru :music:

    [​IMG]

    Wtem pojawia się niespodziewany gość :D

    [​IMG]

    Tak to Królika tajny agent xD

    [​IMG]

    Dzięki temu Królikowi udaje się zremisować :D

    [​IMG]

    Potem stało się coś nieoczekiwanego xD

    [​IMG]

    Teraz już wiem, czemu kot był taki chętny do tej misji :D

    No cóż, trzeba szukać teraz jakiejś myszki na agentkę :D
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam żabek o 100 więcej , ale sp o 30 mniej od ciebie i się nie martwię , jakoś to będzie .
    Dzisiaj nie mam głowy do tego , pomyslę jutro . [​IMG]
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim :);)




    Ja poczytałam poradnik ale ciężko tak podsumować jakie mam możliwości ... żabek mam malutko no chyba że klonowanie będzie
    full wypas ;) to może, może coś się wykona i zakosi fajne nagrody a i motylarnia do zdobycia :inlove:
    Marzy mi się pnącze i chociaż fabryka drabinek nie powiem w jakim kolorze :p a jak ciężko będzie to drapnę ten itemik ''Od listka do listka" .
    Zobaczymy jak to ruszy , cena u mnie żabki na targu to 9000 sg o_O no szok :)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na dobry początek jutrzejszego eventu: ;):)

    [​IMG]
    Zielona ściana tataraku,
    W zielonej wodzie macza liście,
    Zielone żabki o zachodzie,
    Na grzybieniowe skaczą liście.
    Kumie... kum
    Gdzie żeś.... tum
    Pluśniesz ? .... plusnę
    Pluśnij ! ..... plum.:D