panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A na co tak wydajecie kasę ;)

    -----
    Jak u Was z eventem ? Mnie brakuje 1000 kamieni jeszcze :cry: zbieram niby lecą jak oszalałe a uzbierać ciężko

    Widzieliście nowości w zgaduli ?
    tyle tego że szok [​IMG] ale obrazki fajnie takie kolorowe xD i będziemy mieć wróżkę
    ja bym wolała Żwirka i Muchomorka bo ich znam ;) bo Tekle to już mamy xD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Te obrazki z gry są , z Fantazy - grałam w nią , ale zamknęli niestety . :sleepy:
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie brak 568 w tej chwili

    bardzo dużo potrzeba tych kamlotów
    bardzo ładnie poleciały z róży na małych polach - 216/554 poletek, ale z krótkich też nieźle - soja 53/554 (2 razy tak samo), kukurydza 37/554 23/554 25/554 (wczoraj było 15/554), teraz posiałam przebiśniegi - za 4 godziny pozbieram to napiszę
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2017
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech coś dziś nie tęgo ze mną i przy tym zakręcona jestem, co przegapiłam, co to za nowy rząd legendarne zwierzęta? ładne pd ma ale co 168h? hmmm troche długo
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To są te itemy z koła - smok , koszmar i reszta . Teraz dojdzie ostatni " Legendarny cerber " . xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    no ta widzę ze to , te itemy ale zastanawiałam sie od kiedy on jest bo dopiero go dojrzałam :)
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już ze dwa dni wisi, też przeczytałam gdzieś najpierw, a dopiero potem poszukałam
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech no tak tak to jest jak pomocnicy pnącze zbierają, dziś jakoś dopiero zobaczyłam ze cos tam jest nowego, choc też miałam właśnie zebrać automatycznie i wyjść ale jakos ta szarość mi sie w oczy rzuciła :p
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    To ładnie Ci leciało z róż
    mnie wypadało 124 z trzech łąk z róży i niewiele mniej z innych roślin i tyle samo leciało z eventówki

    Na noc dam róże i zobaczę a rano chyba cebulę
    ale po tak krótkim czasie to naprawdę nie do uwierzenia że tyle się nazbierało
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja jak nie zapomnę, to wypróbuję irysy (bo właśnie je skończyłam uszlachetniać - prawie dwa miesiące mi to zajęło)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    dziewuszki, czy my wszystko po ostatniej imprezie posprzątałyśmy? bo gospodyni po domku juz biega :p
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDaaa mam Cię boisz się że w kamerce zobaczy kto najbardziej bałaganił xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja?, no przecież ja grzeczna byłam :p no juz nie wspomne kto w wenie spał ostatnio :p bo nie miał sił do łóżka dotrzeć
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w łazience nie ma kamerki xDja wiedziałam co robię xD
    a wanna czyściutka jest :p
    ja mam bzika na punkcie czystości myję ją przed i po

    ja nie mogę wszystkie w krzaki uciekły xD
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2017
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko, monitoring działał tylko w pierwszy dzień, później koty ze złości pogryzły bo ktoś zapomniał im jesc dać a przy necie siedział, wszystkie w krzaki uciekły bo czekają na Eli reakcje , wiesz całkiem przypadkiem nowy serwis ostatnio sie zbił no i nie tylko on, a Eli tak długo nie ma bo pewnie próbowała monitoring przejrzeć a ze nie dało sie to sprawdza stan mieszkania , no oby tylko zawału nie dostała bidula :)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie znasz Eli :p
    nic się nie ukryje przed nią
    Ty myśl jak jej to wynagrodzisz xD
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj przypuszczam że tym razem tak łatwo nie bedzie, juz po ostatnim nam wybaczyła nowy serwis kupiła, malowanie zrobiła a tu znowu
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jestem, jestem, cały dzień do Was leciałam. :D
    Czterdzieści i cztery strony. :cry::cry::cry:
    Przeczytałam wszystko,
    monitoring przejrzałam
    i cieszę się bardzo, że jestem z Wami. :inlove::inlove::inlove:
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochana, cieszymy sie ze juz z nami :)
    I jak samopoczucie po wyprawie?
    No co do monitoringu to juz wiesz zapomnijmy o tym ze po pierwszym dniu przestało mu sie działać :p
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj w domu kochana - dobrze , że już jesteś . :inlove: