panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    kochana ale tu tv nic nie da , można postarać sie o inne kroki co do pomocy ale to nie temat na forum i tak naprawde pięknie to wszystko wygląda gdzieś tam w tv czy jak sie czyta ale jak co do czego i sie starasz o pomoc to uuu i jeszcze troche kłód pod nogami musisz pokonać a i tak nie wiadome co wywalczysz, niestety nasze Państwo co do takich pomocy nie jest przychylne , jak masz kase to jeszcze coś zdziałasz jak jej nie masz to juz gorzej Ewciu wiesz że dla mnie to jest bardzo długi temat i wiele mogę powiedzieć, może sytuacje inne ale drzwi do których trzeba pukać bywają te same i walka o pomoc.
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No tak - lepiej niż ja znasz temat .
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Bardzo proszę o nie cytowanie, zaraz te wszystkie posty skasuję, te poprzednie też...

    jeszcze jeden przykład...

    Po deszczach przy niżu nieraz czuć kanalizację... nowi sąsiedzi robiąc remont byc może naruszyli główne rury podłączając sie do nich,

    Wezwano Straż Miejską, bo to z pewnością od mojej mamy jest smród i napewno pełno robactwa i nie wiadomo co jeszcze, bo to stara kobieta...
    Nie można przejść korytarzem do własnego mieszkania, tak dusi smród...
    Przyjechałi z Wydziału Ekologii ze Strażą Miejska oczywiście, wpuściłam ich, zobaczyli Mamę, rozmawiała z nimi, uśmiechala sie...
    Byli zachwyceni mieszkaniem, to piękne mieszkanie w kamienicy wybudowanej przed wojną dla urzędników państwowych, w pokojach piękne meble, obrazy, kominek, itp.
    sypialnia 200 letnia w kolorze kości słoniowej z rzeźbami na łożach, szafkach, szafie, z kryształowymi lustrami, nad każdym łożem mała staroświecka lampka, błękitne ściany, ciemnoniebieskie zasłony, obrusy, serwetki na szafkach, wszystko utrzymane w odcieniach niebieskiego... piękna lampa kuta w srebrze i kryształowy olbrzymi klosz, dywan, małe dywaniki...
    tylko tyle zostało po arystokratycznych przodkach...

    Weszli i nie wiedzieli co powiedzieć, byli zachwyceni...

    Zaglądali wszędzie, do kuchni, łazienki, nawet pod wannę, mogli, bo jest prawie 2 metrowa i stoi na rzeźbionych nogach, z mosiężną armaturą itd
    Spytałam, czy na korytarzu czuli smród, powiedzieli, że nic nie czuli...
    Pożegnali się i powiedzieli, że gdybym chciała kiedyś sprzedać to mieszkanie to oni sa chętni i duużo dają...


    a sąsiedzi teraz ostentacyjnie otwierają okno na półpiętrze...

    dużo można pisać, ale to nic nie zmieni...

    poczytajcie, idę do mamy... jak wrócę będę kasować i edytować posty i Was też o to proszę
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Niestety choc wolałabym go nie znać
    Kochana z takich przykładów to można i książkę napisać ale w takich właśnie sytuacjach można sie przekonać jacy są wredni ludzie
     
    xBabciaEwa lubi to.
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No jak kto sama straż miejska
    mają protokoły ,jedno wezwanie drugie kolejne a zarzutu do osoby na którą jest wezwanie nie ma

    jak ta sąsiadka zgłasza to ma jakąś niewiarygodną bajeczkę
    że słyszy za ścianą -krzyki bicie, jęki ,trzaskanie czy inne że ta straż zaraz tak reaguje -to mnie to dziwi
    że też ta sąsiadka nie zawołała najpierw przez te uchylone drzwi domownika , żeby się upewnić kto tam jest i dlaczego te drzwi zamknięte tylko na łańcuch i takie tam

    Na Twoim miejscu wezwałam bym policję
    naruszyli moim zdaniem kompetencje

    a swoją drogą jest jakiś administrator , zarządca budynku to oni trudnią się sprawdzaniem stanu technicznego budynku
    a nie straż

    U mnie często zapycha się szambo
    nie przyszło by komukolwiek wzywać do tego szamba straż miejską bo może sąsiad specjalnie zapchał
    nawet nie wiem czy by przyjechali na takie wezwanie
     
    AnnDżelina, xBabciaEwa oraz agucha31 lubią to.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Oni twierdzili, że to czuć z mieszkania mamy...
    TV nieraz pokazuje, jak wyglądają mieszkania starych ludzi... to wszystko w " trosce o starą, nieporadną sąsiadkę "...
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    podejrzewam ,ze ktorys z sasiadow nie ma odpowietrzenia kanalizacji,,i te wszystkie smrody kumuluja sie w mieszkaniu Twojej Mamy
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    To samo im powiedziałam, ale sąsiedzi wiedzą lepiej, zresztą komisja nic nie czuła i nic nie znalazła...

    ok, zmykam na cmentarz...
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Moja Mama często wyjeżdża do swojej siostry - czasami miesiąc jej nie ma - tak po tygodniu nieobecności jak się wchodzi do mieszkania to też czuć kanalizą , ale tylko wtedy . Normalnie jak Mama jest i wszystko używa tego zapachu nie ma .
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) 30 stron - kiedy to przeczytaćo_O
     
    agucha31 i xBabciaEwa lubią to.
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Rany dopiero zaczne czytać ale to co czytam to szok
    zgadzam się z Tobą Agniecha wzięłabym te wezwania te raporty ich bo jak przyjechali musieli spisać notatkę co zastali itp
    dodatkowo
    zebrałabym wszystko co się da i napisała pozew przeciwko sąsiadce za nękanie
    jakby babsko odpowiedziało prawnie to może by się nauczyło inaczej nie ma szans
    tyle tylko że kiedy i kto się ma tym zająć jak Ola non stop przy mamie
    ale sąsiadce bym powiedziała dobitnie jak się nie opanuje to składam pozew
    czasem postraszenie coś daje :cry:...
    ale może czegoś nie doczytałam od świtu mnie nie było
    więc eventu to ja już chyba nie tknę dam sobie z nim spokój
    ..
    będę potem

    Dobry:)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale jak to nie tkniesz ... no nie dowierzam
    ja myślałam że żartujesz i robisz

    Długo Cię nie było , tęskniłam :)
     
    AnnDżelina i agucha31 lubią to.
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję Zosiu,Agnieszko Olu:inlove::inlove::inlove:
     
    agniecha$, abc2016 oraz agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O i nasza solenizantka wróciła :)
    Ewciu czy sówka na Twoim płacie przysiadła?
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    gości miałam i nie czytałam - zaraz to zrobię . xD
     
    agucha31 lubi to.
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no od wczoraj mnie nie było :)
    też tęskniłam za wami wszystkimi :)

    byłam w lesie na grzybach - wiecie wysyp jest rekordowy od lat ale w moim województwie to największy w kraju i to prawdziwków
    jak wiecie cały wrzesień padało - mimo to ludzie chodzili w płaszczach kaloszach i bach do lasu dzień w dzień tłumy
    ja chora :cry:
    uzbierałyśmy już sporo grzybów mimo wszystko w tym roku ale taaaakich jak dziś nie widziałam z 14 lat na oczy
    co tam małe młode w 120 sztukach już były
    a dziś jakby czekały aż wstanę z tego łóżka rosły i rosły ogroomne i zdrowe :inlove:
    jeszcze zostało na banka dużo w lesie bo nie mogłyśmy się z mamuśką zabrać ledwo dotargałam do domu
    aż się w pionie nie mieszczą niestety są poziomo zdjęcia tego nie oddadzą ale są cudne i zdrowe wszystkie :inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    trwa obieranie i czyszczenie :) - ten poniżej to jeden z mniejszych czyli średniak :) bo mniejsze też były :)
    [​IMG]
    • zdj otwarte w nowej karcie są w pionie jak trzeba :)
    dychałam w tym lesie strasznie ale trudno chodząca dychająca ale wstałam :inlove:
    ....
    co do eventu to no wczoraj rozsiałam i potem jak wiesz posiałam na noc cebulę
    miałam siać od rana ale wybyłam więc cebula rosła sobie do teraz
    dała w dodatku dużo wypadajek jak nigdy- rekord jakiś :palbo kurek odkręcony jest na ful
    a może jedno i drugie
    i co ? przecież nie posieję na noc eventówki
    więc nie ma kiedy siać :p dylemat rozwiązuje się sam
    ....
    Wszystkiego Co Najlepsze Najzdrowsze i Najweselsze dla Izy :)
    [​IMG]
    i dla was wszystkich też :)

    by zawsze nie tylko od święta każda z was była uśmiechnięta :inlove:
    ...
    Ola jesteśmy z Tobą ale mówię Ci
    spróbuj kobitę podejść uśmiechnij się bądź miła jak zawsze i postrasz dyplomatycznie już gorzej być nie może
    a skoro się tak chwali że taka ważna że w szkole pracuje itp to tym bardziej się powinna przejąć :p
    ludzie niektórzy to naprawdę są niestety nieuleczalni :oops: i trzeba sposobem strategicznie jak nie tak to inaczej
    ja bym kobicie nie odpuściła
    ale ok nic już nie mówię :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2017
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko, zastanawiałam sie czy dotarła czy może psy ją tam dopadły :p :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wnusia miałam , a wiesz to mały rozrabiaka jest i na chwilę nie można go z oka spuścić . Ma 7 miesięcy , a na nogi wstaje łobuziak i wszędzie go pełno , zajwanie na kolanach , że nie nadążysz . xD
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziekuję Aniu,
    grzybki przecudowne,fajnie ,że zebrałaś aż tyle.Wizyta w lesie spowoduje dobre dotlenienie wiec powinnaś już wreszcie wrócić pełną parą do zdrowych:inlove:
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Łał ale wielgachne :D
    mam zamiar w niedzielę ruszyć na grzyby ,zobaczymy
    już dawno powinnam łazić po Twoim lesie ;)
    Nie widzę w tym żadnego problemu rośnie 6 godzin bez podlewania akurat do świtu Ci urośnie ;)
    ----------
    Czytam w kółko zgadule i mnie przygniotła
    to i to i tamto a już ts-y w mrocznej strefie o_O farmerama oszalała
    ale z drugiej strony
    ciekawi mnie to bardzo, jak to będzie , z czym, na czym ,po co i gdzie