panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj to fakt Jak znika to co sie przygotowało bo smakowało to nie dośc ze radość to jeszcze checi do dalszego robienia czegoś :)
    ej, ej no nawet nie denerwuj noo, co nie wypada, Ty tylko napisz co Ci brakuje albo co byś potrzebowała i tyle :p przecież nikt nam nie każe nic wysyłać, ktoś bedzie to miał i chciał sie podzielić to dlaczego nie, nikt nic nie mówi o rewanżu, gdzie jest powiedziane ze coś trzeba za coś!?
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak jest , bo jak się narobisz , a goście nosami kręcą , to się nie chce .

    Podzielimy się tym co mamy i gitara , a radość obdarowanego to najlepsza zapłata . xD
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U to chyba na długo by mi sie odechciało :)
    Tak i to jest to i wcale nie trzeba nic w zamian otrzymać Czasem zwykłe dziękuje sprawia więcej satysfakcji i świadomość ze ktos sie z czegoś cieszy czego potrzebował lub po prostu chciał mieć :)
     
    dantic3, brzustinka oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czytałaś - tsy mroczne będą - ktoś tu coś pił albo coś zażył - coraz lepiej .xD
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Jesteście kochane, tyle życzliwości aż cieplej robi się na sercu :inlove:
    Niestety, real jest okrutny i lubi leżącego zdeptać. :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2017
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Co Ty za sąsiadów masz ? Słów mi brakuje , może zaproś , niech zobaczą jak jest naprawdę i wtedy pomogą ,zamiast szkodzić .
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz , jakbym miała napisać co o tym myśle to podejrzewam że na urlop bym poszła no a że on potrafi trwać miesiąc to zatęskniła bym za wami zbytnio , tak więc wole to zostawić bez komentarza
    Kochana wiem coś na ten temat oj i to sporo uwierz :oops:
    A co do tego co napisane, to też brak słów na skomentowanie, ale też tak to jest z sąsiadami pięknie i życzliwie jak wszystko jest ok jak człowiek zdrowy, można na kawkę wpaśc na ploty a jeszcze najlepiej cos pożyczyć bo jak juz nie jest ok to nagle buch i nikogo nie ma, nie ma znajomości i sąsiedzkiej życzliwości, oj dużo bym mogła tez na podobny temat sie wypowiedzieć ale to nie miejsce i czas
    Ja juz też nie mam ochoty pisać dosłownie ale powiem CI o innej sytuacji, pewna osoba daleko setki km od domu, stan nie ciekawy , kasa potrzebna bo leczenie i pobyt płatny itp na początku niby wszyscy przejęci, życzliwi, sto pytan co i jak a za plecami nagle słyszymy, po co oni zbierają jak przecież ona w domu jest itd
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Grzybki zaszkodziły , grzybki xD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To ciężki przypadek jest , może ona też potrzebuje pomocy . xD
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech z tego co piszesz to juz nie raz SM wzywana była , to barany chyba widzą jaka jest sytuacja to nawet juz w sumie nie powinni reagować na sąsiadów
    To juz przegięcie totalne :(
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oni muszą , takie mają przepisy .
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Niby tak ale jeśli jest znana dana sytuacja i zawsze sie okazuje ze to durna sąsiadka to jeszcze powinni jej zwrócić uwagę ze bezpodstawne wezwanie grozi nałożeniem grzywny to może babsztyl nim by zadzwoniła to dwa razy by sie zastanowiła
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz to jest takie zamknięte koło - ona będzie się tłumaczyć , oni muszą przyjechać .
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)brakło mi słów szkoda mi Oli:( tyle wytrzymywac ja bym nie dała rady :(jak wam idzie ewencik ? miłego popołudnia życzę i duzo ,dużo kamieni :)
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech Ewciu, brak słów niestety
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pomału do przodu - jeszcze ewenówkę sieję .

    Jakby ktoś pomyślał , to rozwiązanie się zawsze znajdzie , ale trzeba chcieć - TV potrzebna jak nic - może : Interwencja " ?

    A twoja Mama ?
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i właśnie taka jest niestety wdzięczność , tak jak pisałam wcześniej jak jest wszystko dobrze to jest dobrze ale jak jest zle to juz wszyscy obrót o 180% a i jeszcze kłody podstawią
    No tak Ewciu ale z drugiej strony po co to Oli?
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak po co - żeby pomóc przy mamie - przecież dziewczyna się wykończy fizycznie i nerwowo .
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Córce :)
    kilka wywiadów środowiskowych i będą mieć prawdziwy obraz sytuacji
    czy tam przebywasz ,czy się opiekujesz mamą , kto wyzywa pogotowie lub lekarza w razie złego samopoczucia , jakie masz największe problemy i z czym tu zajrzą tam zajrzą ...
    raporty ze straży miejskiej powinni przejrzeć -tam nic nie ma negatywnego na Twoją opiekę

    I też ma coś do powiedzenia Twoja mama

    I tak jak Agucha mówi
    nałożyłabym karę za bezpodstawne wzywanie staży miejskiej , tym bardziej że to nie pierwszy raz
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pytanie Aga - kto ma to zrobić ?