panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie teraz chomiki i kangury choć mam ich sporo w stodole no ale produkcja rękawic i sejfów ciągle trwa i potrzebne do nich zwierzaki :)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Stare czy nowe każde drzewko długo rośnie i ma dobrą wartość w stodole
    dlatego nie chcą sprzedawać
    przydaje się dla własnych celów czy w razie eventu albo do misji

    sama wolę co innego upchać na targ niż owoce
    A co do ostatniego zdania : ja tak robię xD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja tego nie mam , więc nie produkuję i jakiegoś gancarstwa nie mam .

    Też magazynuję owoce i mam ich sporo w stodole . xD
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i ma to swoje plusy i minusy
    minusem jest coraz mniej kupujących a coraz więcej sprzedających
    i np u mnie dużo ofert wisi w nieskończoność
    w interesie powinien być ruch
    a często się że tak powiem zapycha :p
    ale jak ktoś chce sprzedać w maksymalnej ilości jednorazowo np 9999 jakiegoś owoca to mógłby dać po normalnej promocyjnej cenie
    hurtowa cena powinna jakaś się trafić
    ja np taką ilość po cenie stodoły bym kupiła jednorazowo a nie cykać się po 10 sztuk xD
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    sejfy mam tylko 2 ale 1 też mogę Ci podesłać bo troche juz w stodole ich jest :) teraz i tak bede sie skupiała na produkcji deskorolki bo wartość w stodole to 1815 a mam ich w stodole tylko niewiele ponad 500 a na dożynki jeśli roślin i owoców nie starczy bedzie trzeba sie wspomóc produktami lub je sprzedawać a kupować owoce i rośliny :)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jakoś to przegapiłam , ale przecież mogę inne produkty robić - spoko . xD
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Pewnie ze tak, no ale i tak zła teraz jestem bo pytałam komu co jeszcze trzeba zeby pisać podczas G&T to sie nic nie odezwałaś , ze nie masz :mad::mad:
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    sprzedaje tylko nowe owoce jak są jeszcze bardzo drogie i akurat mam zapas, do dożynek nie zbieram, czasem zdarzy mi się sprzedawać nowe zwierzaki, a tak generalnie to sprzedaje to co jest relatywnie drogie do czasu wytworzenia

    dłużej jak tydzień to nic na rynku nie wisi

    nie wiem czy dobrze myślę, ale taki żółw rośnie z wodą ponad 15 godzin i daje w deskorolce 1815 SG, w wąsy dają 1400 ale nawet te 8 kukułek rośnie razem niecałe 8 godzin, to szybciej uzbierasz produktów na 1 mln robiąc kukułki i wąsy, tylko trochę droga jest pasza dla kukułek.... trzeba by to dokładnie policzyć

    ooooo Ewcia się szykuje do dożynek..... :D
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No co Ty - nie złość się - jakoś parcia na to nie mam czy cuś . xD Wiesz przy moim sposobie grania to i tak cud , że tu jeszcze jestem .

    Ja nie , jeszcze nie tym razem , może kiedyś ........ jak się zmobilizuję . Raz startowałam w topie i starczy . xD
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Paszy nie musze kupować żadnej u mnie młyny chodzą cały czas bez przerwy pilnuje aby nawet na chwile nie stawały :) , żółwi mam dośc sporo do tego kilka zagród ciągle wystawionych, większość zagród i warsztatów oraz drzew nawet na eventy nie zdejmuje tak więc co do produkcji nie ma u mnie problemu, a wąsów też nie mało w stodole :)
    Ale było pisać to bym podesłała :) no jesteś i mam nadzieje ze tak zostanie :)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Muszę uzbierać na odblokowanie wodospadów a nie chcę oddać i nie mieć nic w zapasie

    To kupuj a nie marudź ;)

    Wystawiam po 100 szt
    więcej nie bardzo bo wracało do stodoły
    Kupcy wolą kupić po 10 x 100 niż 1 x 1 000 xD
    podświadomie taniej wychodzi
    I chyba potrzeba tych żółwi aż 3 jak dobrze pamiętam

    Kiedyś wystawiałam fabryczki ala widząc jakie robią spustoszenie szybko je wrzuciłam do paska
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    A mnie sie cus takiego wykluło z TS z eventu:inlove:
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    wszystko zależy po ile wystawisz xD
    słodziaki koziaki - Gratki :)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No pięknie, gratulacje :inlove::inlove:
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jeszcze nie zrobiłam ani jednej deskorolki, produkty (oprócz tych z drzewa i takich co uznałam za opłacalne) zazwyczaj kupuję

    gratulacje :)
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ale z drugiej strony mając zapasy każdego z produktów to żaden event z nimi nie jest straszny, można go szybko zrobić a do tego jeszcze zarobić, tak miałam teraz też masłem orzechowym, właśnie dzięki temu ze było w stodole to i zarobiłam i zrobiłam :) wszystkie kupony i sp zgarnełam :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A tam , nic się nie stało .

    Ach malinka taka cudna - wiecie , że ja mam małego hopla na róż , ale coś trzeba mieć nie ?
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To chociaż przypomnij sie teraz jak bedzie G&T
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zrobię listę braków . xD
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O właśnie, no nie inaczej tak bedzie najlepiej :)