panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    No gratulacje Agucha:D Rób zapasy, rób żebyś nam domek ładnie reprezentowała na dożynkach;):)
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga gratulacje ja wykręciłam wszystkie wejściówki czekam aż spłyną z nieba(czytaj ze spółdzielni) kolejne.
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje, no postaram sie ale czy w ostatniej chwili sie z nich nie wycofam to sie okaże Na te chwile zamierzam startować ale zobaczymy jakie wymogi beda W tamtym roku pozycia 1000 to było 282 mln ale np 100 pozycja to nie aż tak dużo więcej bo 555,555 mln, ale jak bedzie w tym roku to sie zobaczy :)
    -----------------
    Iza dziękuje :)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Macie na wyspie drzewko muskata ?
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a było takie? co to jest?
    muszkatałowiec to jest ale muskata?
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to to samo, popatrz na obrazek Norbiego...
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jeśli to jest to samo to mam i owoców też sporo w stodole, zadania w spółdzielnie z nimi też jakieś były i zrobione :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A widzisz - skrótu użył , a ja jak zwykle nie załapałam , ot sierota . xD
    Mam 1 raptem i jak tu majątek zrobić ?
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tylko jak chodził pociąg co te XXL muszkatołowe woził, to mu padłyśmy po 30tym pociągu i mamy po jednym drzewku (akurat ja mam 5 XXL muszkatołowca), a nasz Kolega jeździł do skutku... ja tam się cieszę, że chociaż jedna osoba ma takie ładne sady :inlove:
    za 5 lat (jak dam radę tyle grać w tą grę) też będę miała z pociągu 50 czy 100 ciekawych drzewek xD teraz nie bardzo miałam co puszczać
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochana mam kilka nawet pare xxl to przypomnij sie podczas G&T to Ci podeśle
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    każde z tych nowych drzew na targu ma dobrą cenę
    muszkatałowiec jest po 10 tys
    wierzba płacząca u mnie np jest po 17 tys :cry:

    ale pomijając nowości
    ludzie niby chcą zarabiać ale owoców na targ to mało dają
    a jak dają to nawet te najstarsze są 2 razy droższe niż ich wartość :cry:
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mi się tylko 1 trafiło - takie moje szczęście , ale to nic , spoko daje radę .xD

    Wiesz Norbi to gigant i bym się bardzo dziwiła ,gdyby nie miał czegoś .

    Nie mam , a inne po 1 i zbieram owoce .xD
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie chcę was zniechęcac do robienie zwierzaków do hodowlanego, ale z kurników (zwykłych) wyleciało co nastepuje - cz/f - 3/8 z 88 zagród, potem 1/4 z 88, potem 2/8 też z 88 zagród

    nie masz co ryczeć, wystarczy że wierzba jest płacząca xD
    to już staniały, bo były po ponad 40tys
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja też nie mam płaczącej poczekam sobie a te nowe pojedyńcze lecę zośką i skarpetę wieszam i gitara
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja wczoraj miałam kurniki i cały dzień zbierałam mozolnie fanty , a zwierzaków przybyło do stodoły .

    Masz rację , kiedyś wpadną i na nasze farmy . xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak bedzie możliwość wysłania to Ci podeśle :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję Aga .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    teraz jest tak naprawdę dobry czas na robienie gadów, płazów i stawonogów co w zgaduli Grecia napisała... a kur troche zrobiłam na paszę dla anakond, chociaż i tak pasze sprzedaję a kupuje węże, bo pasza jest po 22tys a wąż po 12tys. nie wiem kto tą paszę kupuje, jacyś fanatycy robienia zwierząt własnoręcznie.... xD
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko, mam ich troche to czemu mam sie nie podzielić :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam wystawione i się robią . Wczoraj na 1 łące miałam kury , a jakoś je lubię i zawsze duży zapasik w stodole mam .