panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też mi się podobają :)
     
    agniecha$ i xBabciaEwa lubią to.
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    też se poszukałam i zmieniłam - teraz będzie na stałe i zmieniać nie będę
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No nie ma , w puste pnącze się gapi xD

    Ewa fajny masz avatarek :inlove:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja 2 mam itemy do jego pnącza , brakuje ten z misji - ,świetliki hoduje do niego .
     
  5. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    ja robię tak samo, wcześniej zaczęłam czary- mary, ale odstawiłam i zdobyłam świetlika,jabłoń i wierzbę, teraz chce pnącze, potem o itemy zawalcze

    dzięki za prezenta;)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2016
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No i dobrze , trzeba mieć jakiś plan , bo za dużo tego jest .
    Zostało mi do wysiania 500 szt. ziela grozy i misja będzie skończona
     
  7. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    a właśnie ja musze zielsko dosiać bo mi braknie :( nie wiem jak liczyłam
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tez sieję , ale już dzisiaj skończę misję . teraz muszę pomyśleć jaką następną robić .
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Ewcia, Ty to jesteś expres xD rano zaczęłaś i już tylko 500 roślin masz do wysiania. U mnie to dużo wolniej idzie....
     
    agniecha$ i xBabciaEwa lubią to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Słonko , przecież cały czas do tej misji sieję , to jaki expres - ciuchcia bardziej . xD
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mam wrażenie, że ledwie napiszesz, że za coś się bierzesz, to już masz skończone :D ale może to tylko tak przez płot widać u kogoś, bo te tysiące zielska do itemów na mrocznej mi się dłużą bardzo. Oprócz bukietu mogę je czymś przyspieszyć?
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jest jeszcze doniczka nagrobna - ja zjadam bukiet - doniczkę - aktywuję pnącze i jakoś idzie .
    Właśnie skończyłam misję , teraz biorę się za - czary-mary-
    [​IMG]
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzięki , teraz to dopiero wyzwanie - zielska po pachy trzeba - o rany .
     
  15. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry!
    xD xD xD No co, piękne jest przecież xD
    Trochę popracowałem, żeby nie było ;)
    Dosiałem chyba z 12 tyś. koralgrzyba, 2 tyś. krwawej paproci :D Chcę skończyć Magiczne zwierciadło, ale to później już, raczej nie dosieję reszty :p
    Piotrek nie ma, ale kiedyś się u niego pojawią, w swoim czasie... xD :)

    Gratulacje! :)


    Wszystkim gratuluję zakończenia eventu (oczywiście tym, co skończyli :D), ja dziś rano też dołączyłem do tego grona. Nawet szybciej, niż się spodziewałem xD
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Gratulacje :) a już się zastanawiałam czy wysłać do Ciebie jakąś ekipę pomocniczą ;)

    obejrzałam tą misję, rzeczywiście trochę zielska jest, ale powoli dasz radę :D
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Brawo Piotr - super .
    Jak się do G&T nie dorobisz to Ci prześlę , ale ten najmniejszy z misji zrób sobie sam .
     
  18. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Na spokojnie się udało nawet :D Wystarczyło taktycznie podejść do tego (siać długorosnące jak nie miałem czasu) i było ok :D Może nawet jeszcze do końca nie zgłupiałem! xD

    :inlove::inlove::inlove: Matko, znowu nie wiem, jak mam dziękować! Mam jednak nadzieję, że uda mi się :D Myślę, że jak dokupię klatki świetlików, to powinno się udać wytargować u Jacka xD


    A teraz muszę znikać, bo wpadłem tylko na chwilkę :)
     
    agniecha$, abc2016 oraz -katie1234- lubią to.
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nikt tego nie mówił xD

    dobrego popołudnia :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A za co tu dziękować , jak mam to dam - mi one w sumie nie potrzebne , a Ty pustego pnącza nie będziesz miał .Tylko mi przypomnij w odpowiednim czasie , bo wiesz mogę zapomnieć .A i o Zosi muszę pamiętać - chyba sobie zapiszę .