panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i jeszcze na targu można poszaleć. U mnie wreszcie pojawiły się nefrytowe i mamuty po bardzo przystępnych cenach.
    Ale się pocieszamy. xD
     
    brzustinka, xBabciaEwa oraz agucha31 lubią to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,paluszki świerzbią,więc zebrałam tylko wyspę i ogrody:)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    A kawa gdzie ? Znowu prądu nie ma ? o, matko wszystko na mojej głowie [​IMG]
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Brakło bo Zła wczoraj wszystko wypiła a żadnej do sklepu sie nie chciało iść od rana :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Już jest i gitara . A ciacho Ania przyniesie . xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie to z rana tylko kawa wystarczy :) dopiero później coś tam przegryzam
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pamiętam , że Ty nie jesz nic z rana . U mnie dzisiaj pięknie słonko świeci , ale w powietrzu już czuć jesień .
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie pomału, nieśmiało stara sie wyglądać, ale mam nadzieję ze jeszcze bardziej wyjdzie :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przed 19 już ciemno się robi , kurcze jak to szybko zleciało , lata prawie nie było , a tu jesień idzie wielkimi krokami .
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj w sumie można powiedzieć, ze ta jasien zagościła juz jakis czas temu, ciągle tylko deszcze i deszcze
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Co poradzisz , taki mamy klimat .xD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no niestety :eek:
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    nie smutaj , jesień też ma swoje uroki . xD
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to fakt, złota piękna jesień, no ale każda pora roku ma swój urok, ale mimo to wole jak jest ładnie i cieplutko :)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz jak to mówią jak nie masz to co lubisz , to lubisz to co jest za oknem - wyjścia nie ma . Chyba , że na ten czas się wyjedzie xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    o no to byłby dobry sposób :p xD
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja niby jestem jesienna pani (Waga),ale wolę upał około 30 stopni wtedy się dobrze czuję.Jak siąpi ,pada i jest smutno to bolą stawy i jest w ogóle nie tego:(
    U nas od rana siąpi niestety ale ciesze się ,że gdzieś słonko wyjrzało.Już trzeba poszukać cieplejszej kurteczki;)
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja to znowu aż zbytniego upału nie lubie, byle byłoby cieplutko ale nie upalnie :)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To tak jak ja - ciepło , ale nie upalnie. xD
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak jest najlepiej :)