panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziekuje, na pewno jak nadejdzie dzień ze bedzie wszystko dobrze to napisze o tym
     
    brzustinka lubi to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zmykam do roboty;)
     
    brzustinka, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wierzę w to bardzo mocno , a wiesz wiara cuda czyni i tego się trzymajmy . xD
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Miłej pracy i oby szybko zleciały te godz :)
    Jasna sprawa :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Się nie przemęczaj . xD

    jak słońce . xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    :) ech właśnie między innymi dlatego lubie ten domek, osoby tu wszystkie bez wyjątku potrafią pocieszyć, podtrzymać na duchu jak trzeba, jest to domek na zły i dobry humor , tu zawsze można uzyskać dobre rady i słowa, przy złym nastroju sobie go poprawić, od kiedy pierwszy raz tu weszłam i sie odezwałam to juz wiedziałam że jestem w śród osób do których chętnie bede zawsze wracała bez znaczenia na samopoczucie i inne złe lub dobre dni :)
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No myślę , u mnie nawet słonko się pokazało i jest od razu weselej . xD
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie nieśmiała próbuje wyjrzeć za chmurek ale nie całkiem mu to wychodzi :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wyjdzie i będzie pięknie , chociaż jesień za pasem . :D
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj ta jesień to mam wrażenie ze zagościła juz dośc dawno i lato pogoniła
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jesień też ma swoje uroki - kolorowe liście szeleszczące pod nogami np . xD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Pod tym względem tak też lubie uroki jesieni ale te deszcze i to zimno to juz nie bardzo
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na cebulkę trzeba się ubierać , płaszczyk przeciw deszczowy , kalosze i można tańczyć nawet w deszczu . xD
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj na cebule , nie no to nie dla mnie, u mnie nawet w najgorsze mrozy brak podkoszulki itp :p
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A potem , że chora , albo zimno - o zdrowie trzeba dbać kochana , a nie latać taka nie ubrana , no kto widział . xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech no nie, jakbym słyszała moją mame :p ja od zawsze tak chodzę, czapka i szalik też od dziecka praktycznie mi obce :) a chora no cóż Ewciu w moim przypadku to raczej gorzej byc nie może i przeziębienie to juz nie choroba :) no i szczerze to mało kiedy w zime zebym nawet sie smarkała, ostatnio fakt dopadło mnie to i gorączka ale to jest bardzo rzadkie i lekarza takiego zwykłego rodzinnego to juz od ładnych kilku lat nie odwiedzałam, no oczywiście nie biorę pod uwagę innych specjalistów bo tych to juz mam dość
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz , że to jest wszystko do czasu , ale co ja tam wiem - tyle co zjem jak to mówią .xD
     
  18. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    Taaa...uwielbiam liście, które trzeba grabić8) Najgorsze to, że te liście nawet nie są z moich drzew a ograbić się ich muszę jak tralalala>:(



    O to tak jak ja:D Hartuję się i raczej rzadko choruję:p
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech pewnie kiedyś to wyjdzie, ze tu bedzie bolało a tu strzykało :) :) no ale na to , to chyba jeszcze troche czasu jest , nawet troche lat a czy ja dotrwam do tego czasu to juz nikt tego nie wie :p
    No ja choruje ale to juz nie ma nic wspólnego z ubiorem, bo zwykłe choroby to mnie nie łapią raczej, fakt ze zmarźlak jestem straszny ale co tam szczęka z zimna lata a na koszulka, czapkę czy nawet szalik nikt mnie nie namówi :)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj to nie teges - ja w bloku mieszkam , więc grabić nie muszę i do parku z wnuczkami chodzę , żeby po tych liściach pochodzić .xD
    A wasza wola dziewczęta - namawiać nie będę . xD