panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Ja pamiętałam, ale tez dla mnie to nowość, bo dopiero drugi raz sieję na tej mrocznej łące. Ale tez nie wiem za bardzo co mam siać. Wprawdzie zrobiłam listę potrzebnych roślin, ale na niej są takie ilości siania, że .... tylko spokój może mnie uratować. Najpierw pnącze z upiornych zakupów, potem itemy do niego, potem przepis na doniczkę, a dopiero potem reszta.
    Dobrego siania i zbierania :)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ty grasz krótko , więc nic dziwnego w tym , że nowość . Ja jak nie było osobnego ogrodu , tylko sialiśmy na głównej
    łące , często odpuszczałam pełnię i dlatego mam braki .
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Ja mam braki - po 3 letniej przerwie. Jak porzuciłam grę - była raptem jedna misja, jak wróciłam - trudno ogarnąć ;) i tyle nowych roślin.
    Powoli nadrabiam - jak to się mówi - alleluujaaaa i do przoduuu :DxD:D
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    była pełnia kilka razy przez te 7 m-cy jak gram, ale jakoś nigdy się tam nie wybrałam, żeby coś robić, zawsze miałam dużo innej pracy i nie chciałam sobie mieszać w głowie nowymi roślinami. Ale zaczyna mi się to podobać :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pomału się zrobi wszystko .
    Od kiedy mamy ogród do pełni też zaczęłam bardziej się starać . Teraz będę siała do misji - Metal w świetle księżyca -
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja ze względu na ogrom roślinek potrzebnych do wysiania aby ukończyć misje skupiamy się tylko na pierwszych srebrnych zadaniach i zgarniam jeżeli w danej misji jest pnącze . Potem na to pnącze itemy , a potem kończę już resztę tej misji czyli złote i diamentowe zadania .
    Między czasie staram się uzyskać minimum "" nowości "" czyli w tym przypadku mam jedna zagroda zakupioną w sklepie Jacka upiornych świetlików i jedną mroczną jabłoń.
    Teraz tylko wezmę te zadania z misji ""świetliki "" gdzie do zebrania jest kryjówka świetliki 2 szt. i te ulepszenie mroczne świetliki 1 szt. i jabłoń mroczna 2 szt .
    Resztę tej misji skończę w innym czasie .

    Przepis będzie miał wtedy sens jak masz bardzo dużo nadanych roślin mrocznych potrzebnych do jego produkcji .
    W innym przypadku i tak nie zrobisz tej doniczki w kwiaciarni .

    _----------
    Sporo tego ale fajna ta zabawa z tymi mrocznym roślinami .
    Pamiętam też pełnię na farmie nie na osobnej strefie ...rany to był dopiero wyczyn , chciałam i tu robić i tu też . Nie pamiętam ale pewnie jakaś misja farmerska przez to ucierpiała .
     
  7. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dzień dobry ;)
    Ja dzisiaj sobie sieję w dalszym ciągu koralgrzyba i krwawą paproć, a do tego hoduję sobie ośmiornice, to nowe drzewko i świetliki, może za pół roku nazbieram jakąś sensowną ilość xD Skusiłem się na to pnącze z czarnymi chmurami, przepiękne jest, no nie mogłem się oprzeć xD Ale na itemy nazbieram dopiero za pół roku właśnie xD


    Też to pamiętam, nawet był okres (chyba w 2013, przez jakiś miesiąc wtedy powróciłem chyba), że wyczekiwałem tej pełni, ale przestałem grać zanim się pojawiła xD
    Bardzo mnie interesuje stara farma, pamięta z Was może coś takiego jak mile? :D Latało się nimi na Bahamę, ale nie pamiętam dokładnie, o co chodziło. Może dlatego, że Bahamę odblokowałem w maju/czerwcu tego roku xD Miasto wyglądało zupełnie inaczej, cała farma była zupełnie inna. Rany, jak ta gra się rozwinęła :D
    Szukałem swego czasu screenów* z tego okresu, ale nie znalazłem dużo, może też nie szukałem najdokładniej. Jak będę mieć sesję, to na pewno się przyłożę do dokładnej do szukania xD xD

    *zrzut ekranu
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Aga to nie jest ulepszenie, bo postawiłam to dziś w nocy i to się stawia normalnie na trawie...

    a w czasie sesji to byś się może do nauki przyłożył xD czy Ty taki jesteś super student, co w zerowych terminach wszystko zdaje? pewnie tak jest :inlove:
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja od lipca 2014 gram - tego już nie było .
    Zobaczyłam moje misje w spółdzielni i o dziwo tych starych nie mam pokończonych .
    Będę robić po kolei , kiedyś skończę .
     
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    heh ;) rzeczywiście były jakieś mile, coś mi się tam po głowie kołacze, ale nie ma szans żebym sobie przypomniała. W każdym razie były jakieś straszliwe ilości TPD do zdobycia, jedna wyspa i jak tu coś posiać, zagrody postawić i drzewa. Teraz Bahama znacznie bardziej mi się podoba - jest jakieś wyzwanie, jak człowiek pracuje, to widać efekty, a nie miesiącami wbija się poziom.
    A jeśli chodzi o Miasto - to mam wrażenie, że jednak niewiele się tam zmieniło.

    Pamiętam czasy sprzed wprowadzenia pnącz, ogród ozdobny pękający w szwach z itemami dającymi 25PD na dobę ;) Nie było przemysłu, nie było ulepszeń na roślinkach. Grałam od początku do jakoś 2013 roku, potem przerwa do maja br.
     
  11. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    No właśnie jakby stworzyć wykres zapału i liczby dni do sesji, to niestety, ale te dwie wartości nie są wprost proporcjonalne xD

    To ja nie pamiętam aż tak, bo ogród i polanę w pełni odblokowałem dopiero kilka miesięcy temu :) Forum też zbytnio nie czytałem, więc za daleko nie doszedłem xD
    Za to ciekawe było to, jak przez kilka miesięcy próbowałem samodzielnie wyhodować byka ognistego, w końcu się zdenerwowałem (miałem wtedy deficyt gotówki ogromny, teraz dopiero mam dość duży zapas na ewentualne zakupy) i kupiłem na targu poziom wyższe i wyhodowałem jakoś, głupia misja z pnączem xD
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    składniki na doniczkę jak się już ma przepis są bez mała minimalistyczne - 1 doniczka (mam zapas), 100xnagrobki, 50xduchy i 30xdrut
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    aA drzewa druciaki masz ?
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Ach bardzo piękne jest :inlove:
    Mnie też tak kusi te pnącze i skręca i broda się wydłużyła ,gały na wytrzeszcz cierpią ,serce palpitacjo dostaje jak je widzi , takie samotne niczyjej ;) aż prosi o opiekę i adopcje xD
    Niestety wywiad skarbowy zabronił mi na posiadanie tego ,,cuda,, :cry:

    Ciekawe czy będzie tak migotać nawet jak ustawimy itemy .




    Może z ekipy ktoś pomoże lub ktoś ze starszych graczy i nakieruje Cię na właściwy wątek .

    Koniecznie i wyłącznie na sesji przynajmniej będziesz mniej ziewać ;) xD



    Jak na własny użytek to tak :)
    Myślałam że chcesz hurtowo na sprzedaż te doniczki naprodukować .


    Też mi blokował dostęp do pnącza ten ognisty byk . Ja z kolei kupiłam po prostu na targu za ogromna kasę :cry:
    I wiesz że najlepsze jest to ze tego byka można dostać za 50 gwiazdek na drzewie -.- Ja po fakcie to znalezisko odkryłam xD
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie mam, ale ja dużo sieje i sporo drutu mi wylatuje z pola, jeszcze nigdy nie kupowałam, ale też zapasu drutu nie mam jakos wielkiego, ze 3000... na początku czekałam na drut, ale też bezsensownie robiłam jakieś bukiety, ale ani to nie szło na rynku, ani na farmie się nie przydawało. Teraz robię tylko doniczki walentynkowe, czasem coś na słonecznik i od ostatniej pełni zrobiłam kilka upiornych bukietów - ale to żeby nie kupować jak pisze Aga
    :)

    -------------------
    najdrożej wychodzi doniczka, ale jakoś to sobie grupowo zrobiłam, najpierw indyki, potem farby, kwiatki w międzyczasie i mały zapas mam :)
     
  16. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    To teraz czekamy na pnącza różnokolorowe z wyprzedaży xD xD xD
    Za pół roku dam Ci odpowiedź xD

    Wiem, ale ja sknera byłem gwiazdkowy (dalej jestem xD) i nie wiem czemu, ale postanowiłem, że sam go zrobię, bo nierozsądne to było strasznie xD
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    o jakim wy pnączu z Piotrkiem gadacie?
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    O tym co jest w wyprzedaży ,,Nadchodzą czarne obłoki ,,
    Jest do kupienia za floreny a itemy zdobywasz jeden z misji Świetliki a te dwa pozostałe kupujesz w sklepie Jacka
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Można za florki kupić , szkoda fajne jest .A 2 itemy na to pnącze już mam
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a co ma do tego byk ognisty?
    sorry że tak odpytuje, ale nie kumam