panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    Ja kawkę zabieram:) Ciasteczko może później;)


    A u mnie kino nieczynne>:(
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I bardzo dobrze :D przyda się urozmaicenie a może nawet będzie apetyczne i smaczne
    Nie wszędzie ten film grają xD
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ponoć coś w tym jest :)

    Tobie jest to wybaczone :)
    Ja też fakt ze tak wcześnie tylko kawe i nic poza tym :)
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to zapraszam na moje drugie śniadanie :) surówka z kiszonej kapusty i kromeczka chleba gryczanego
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Surówka jak najbardziej :) chleb nie wiem ,nie jadłam
    czy on taki mokry czy tak po prostu wygląda ten rodzaj chleba ?
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie znalazłam lepszej fotki, jest lekko mokry, ale nie aż tak jak na tym zdjęciu, ma bardzo specyficzny smak i podobno zapach, ale jako przerywnik w jedzeniu żytniego chleba może być
    na szczęścia teraz juz można kupic domwe wyroby piekarnicze nawet bezglutenowe, dwa lata temu to jeszcze piekłam sama całe pieczywo jakie jadłam, teraz już tylko czasem bułki bezglutenowe i takie suche i wytrawne naleśniki z mąki cieciorkowej, które robią za materiał do kanapek
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    surówkę uwielbiam :)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Weszłam na grafikę i przepis tych cieciorkowych naleśników i całkiem do rzeczy te naleśniki
    inna kuchnia inne składniki no rewolucja na talerzu że tak powiem
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tylko (co nie zawsze napiszą w przepisach) trzeba dać ciastu na wyroby bezglutenowe (przez 15-20 minut po zrobieniu) odpocząć, to nie jest pszenica, z której ciasto jest od razu elastyczne, to jest bezgluten, bardzo specyficzne ciasto....

    -------------------
    zbieram się na zakupy, bo jeszcze trochę tu posiedzę, to się okaże, że będę miała tylko światło w lodówce xD
    do potem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2017
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Hejka,złapałam net na działce może być różnie:p
    Ile u Was kosztuje pasza dla żyraf?
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie ma ofert, a mogę maksymalnie wystawić za 4544 z groszami
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję Zosiu byłam ciekawa bo chciałam trochę sprzedać u mnie 5500 jest 10 ofert
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to masz trochę szybciej reagujący targ ;)
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, gratuluję. :D
    No cudnie. :inlove:
    No nie jedną tyle że w realu ;)xD,
    a tu to spokojnie, trzeba się podelektować,
    toż drugi raz taka przyjemność już się nie zdarzy.

    Ja dzisiaj latam głównie w realu, wiec w ewencie samolocik też jeszcze lata,
    a żyrafa dla Agniechy niestety okazała się maupą do tego czerwoną:mad:,
    więc złamałam zasady i kupiłam jeszcze jedną zagrodę.
    Ciekawe co tym razem się wykluje.
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :)

    u mnie tylko jedna żyrafka się wykluła... ale cieszę się że jest, nawet już jedna trafiła do stodoły :)
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Kupiłam na razie czekają na wystawienie,bo kanistry jak krew z nosa i to przy nissssskim ciśnieniu:ptak jak mój net na działce
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a co stawiasz na te kanistry?

    najnowsze dane z wypadania - kury 2/44 3/44 króliki 18/121 kukułki 0/44 0/44 TS (pandy czerwone, tygrysy, mrówkojady) 9/34 wielbłądy zwykłe 13/41 ule zwykłe 20/44 żaby żółte 21/44 ule pom 17/21
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2017
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie w tej chwili pustki, wystawiłam po 5117 SG.

    U mnie też nie najlepiej, ale ja trochę zabawiałam się w akrobacje w tych wyścigach,
    jutro powinnam skończyć, brakuje jeszcze ponad 100.
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    U mnie 5500

    Na kanistry posiałam cebulę 24-26 szt z pola myślę ,że jak skończy się CMJ to przejdę na zagrody 8 godzinne tak jak ty Zosiu .:)


    Też pewnie skończę jutro w sumie nigdzie mi się nie spieszy,leniwe popołudnie na tarasiku nawet się na grzyby nie chce wyjść może przyjdą same ,bo dwa lata temu wysialiśmy mikoryzę na działce i w zeszłym tygodniu teściowa zebrała prawdziwki 2 sztuki ,dziś na drodze przez las było tyłu grzybiarzy,z pełnymi koszykami ,że ja odpuściłam swoje wyjście do lasu.
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    grzyby jak są, to każdy nazbiera, nawet wieczorem, pewnie, że ten pierwszy ma więcej w koszyku.... zazdroszczę pobytu blisko lasu, niestety dziś nie miałam z kim pojechać, zresztą rano padało i byłoby w lesie mokro, może w przyszłym tygodniu się uda
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2017