panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Całkiem fajne według mnie .
    Wszystko na farmie zrobiłam , więc mogę tez odpocząć .
    Dobranoc , do juterka .
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Cieszę się że zawitałaś :) I nie znikaj [​IMG]


    Odśwież grę, może to pomoże i się pojawią chudzielce :)


    Chyba sobie jakoś inaczej wyobrażałam te ''specjalne nagrody '' aż muszę zajrzeć w poradnik jak to miało być .

    -------------------Dobranoc [​IMG]
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A która z nagród się nie podoba?
    No ja nie wiem, ale mnie się wszystko przydaję.:)
    Nawet jeśli nie w tej chwili, to prędzej czy później:)
    A jest takie powiedzenie, że darowanemu nie przyprawiaj zębów;)xD
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    doczekałam się na chudego :)

    [​IMG]
    teraz mogę iść spać :) dobrej nocy :)
     
  5. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam:) w sobotni poranek (nie ma to jak wolna sobota:D)
    Event brnie do przodu:[​IMG] Uszlachetnione goździki na super polach potrafią czynić cuda;)
    Chciałem serdecznie podziękować:inlove:- Panoramce , Babci Ewie , Abc2016 oraz dolarowej Agnieszce za papierki ;) Myślę że jak nie dzisiaj, to na pewno jutro nastąpi zakończenie:)

    Miłej Soboty życzę;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na dzień dobry :D

    [​IMG]
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratuluję Panoramko:inlove:
    dla mnie najgorsze było czekanie na ostatniego chudzielca, mogłam zrobić więcej cukierków, ale policzyłam, że to się nie opłaca i zrobiłam równo, a ten chudy gościu sobie poszedł spać...
    a teraz mam 121 papierków na plusie, wiedziałam, że tak będzie xD

    dla kogo wolna sobota, to ma szczęście xD ja mam całkiem wolne od pracy tylko niedziele, ale też mam całkowicie nienormowany czas pracy, nikt mnie nie rozlicza z godzin, tylko z efektów, więc łatwiej to pogodzić z sianiem i zbieraniem i domowymi obowiązkami.
    Wzajemnie, spokojnej soboty w dobrym towarzystwie :D

    -------------------------
    nie wiem czy ktoś z was stawiał przerażającą kryjówkę świetlika, ale bardzo się zdziwiłam, jak się okazało, ze to nie jest rozszerzenie do polany świetlików, tylko samodzielna zagroda. Dała się postawić na gołej trawie, byłam bardzo zdziwiona, no prawie jak on [​IMG] o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Wczoraj wieczorem coś poplątałam i nie posiałam na wyspie i nie ma dodatkowych papierków i na dodatek przez pomyłkę włączyłam pnącze skracające wzrost roślin w strefie pełni i muszę czekać na nową aktywacje ;) :cry: Ale co tam , nie ma co się się smutać , idziemy powoli ale do przodu .

    Mnie też , jak najbardziej ale coś pomyliłam i byłam pewna że jakieś itemy dostaniemy ;)


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]

    Dla Wszystkich za ukończenie w tak szybkim czasie Nagroda:Brokatowe Kalosze xD
    [​IMG]

    Ja też Was doganiam [​IMG] i po porannym zbiorze z - stan próchnicy 88 % xD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki za gratulacje i za piękną nagrodę ;) przyda się na party na farmie w deszczowy wieczór xD

    biegaj, biegaj, sam aerobik nie wystarczy xD
     
  10. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    witam z rana zaraz mroczna się otworzy :p- mam coś posiane na mrocznej - zaraz zobaczę
    u mnie wypadajek 95, zostało do zrobienia 24% i 8 poziomów,
    słuchajcie nasz Biały dodał mnie do znajomych :D , a chciałam napisać ze w razie czego zapraszam do siebie na sąsiedztwo,

    gratuluję wszystkim zdobycia pnącza i ukończenia eventu, ja walczę dalej

    abc- dawaj te papierki to ja też skończę
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mogę tylko jeden dziennie Tobie wysłać i nawet nie z "tych" papierków, ale taki inny z prezentów xD
    ale to jest śmieszne, jak potrzeba to nie lecą, albo lecą umiarkowanie, a jak człowiek skończy, to lawina ...
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  12. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    no nie wiem dla kogo to śmieszne -.-
    ale wiem ze tak jest, niestety, trzeba samemu zbierać;)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Dziewczyną , które skończyły ewent gratuluje z całego serducha .
    Za resztę trzymam kciuki . Ja jeszcze 2 kroki mam do zrobienia . Słoneczko u mnie świeci , ale wieje troszkę .
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję bardzo :inlove:
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ty już skończyłaś , a ja jeszcze truchtam - coś kiepsko ze mną .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Ewcia, zaraz skończysz :) dwie krateczki to tylko 80 papierków, szybko pozbierasz, masz jeszcze jednego ;)
    [​IMG]
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak , wiem . Ale ja z moim stażem w grze to już powinnam leżeć i odpoczywać na farmie , a nie uganiać się za
    papierkami .
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale to fajnie tak pobiegać troszkę :)
    a co siejesz na mrocznej łące?
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień dobry bardzo ;) U mnie słoneczko dziś i błękit nieba nawet przez chwilę były :)
    Gratulacje dziewczęta ;) Ja tak jak BabciaEwa mam przed sobą dwie krateczki, więc dziś na pewno będzie koniec. Więc na luziku sobie sieję i uzupełniam stodołę, papierki i tak wpadną.

    Coś się zakręciłam i mało rozpoczęcia mojej ulubionej pełni nie przegapiłam. Tyle mam tam do nadrobienia przez przerwę, że nigdy nie wiem w co ręce wsadzić. Na pewno ostatni item na pnącze dziś będzie, a potem to nie wiem - misje? itemy?
    I tak pewnie będzie jak zwykle - to posieję, tamto posieję, tu dorzucę, tam dopchnę i niczego nie zrobię do końca ;)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Teraz mam mózgokapustę i ziele grozy - mało mam w stodole = muszę uzupełnić .
    Też tak mam , wszystko rozgrzebane . Nowej misji nie mogę skończyć , bo świetlików za mało .
    Coś pouzupełniam , ale braki w stodole muszę nadrobić .