panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To wiadomo - pierwszy dzień , więc krócej . Synowa z wnusią pierwsze 2 dni siedziała w przedszkolu , ale potem już nie musiała .
    Mała chętnie wstaje i idzie - lubi i jest lubiana , a to najważniejsze .

    Ja z kameleonów się ucieszyłam , bo dużo mam , gorzej by było z krowami u mnie .
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to ja tak do kawy się podłączę xD
    Doberek :)

    [​IMG]
    u mnie to powoli budują nawet na boku xD
    13 osiołków póki co poszło na budowę i 2 bobry :p

    Ewuś nie wiem co Ty tam robisz naprawdę
    Gratuluję poziomu na wyspie
    Ty masz jakieś chody jak nic xD
    jak Ty w te kilka dni te miliony tam przechodzisz?
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Chyba jakoś targami podzielili te zapotrzebowania na zwierzaki. U mnie w lewym wołają tyko o bobry, osły i kameleony i to już widać na targu, ofert nie ma, a jak są to ceny z kosmosu, ale tylko na te trzy zwierzaki. Mam trochę zapasu, ale wystawiłam też zagrody, bo to długo rośnie to i wypadajka będzie i zyskowna sprzedaż. :p
    No i ślinka pociekła. ;) Doberek.
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO witam, kawkę to ja chetnie jeszcze takie ładne :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Się chody ma i dopisują , a co - gorzej na farmie - nic nie chcą mi dopisać - korespondencja z górą też nie pomaga .

    Myślę , że możesz mieć rację , ja się nie znam - na targ nie mam czasu - trochę popiszę i wnusiem muszę się zająć - teraz śpi .
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Buziole piątkowe,
    Pozdrawiam serdecznie ja jestem Iza marcowa.

    ciacho w piąteczek mniam, kawka u Ewy numer 8i wszystko gra tylko dlaczego ciągle pada,boki zbudowane u mnie ulubionym zwierzem jest anakonda ,miałam zapasik trochę poszło na targ i pasze tez opchnęłam bo ostatnio króliki były na tapecie.SG zawsze się przydadzą ,gdyż ja choroba z natury rozrzutna jestem i kilka milioników wydać to potem pikuś.
     
  7. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Kawka świetna, szczególnie 5 mi przypadła do gustu:inlove:xD
    Rogalikiem też się poczęstuję, wyglądają tak rewelacyjnie że mniammmmm:inlove:
    Muszę namówić moją mamę żeby upiekła rogaliki, robi je rewelacyjne, mi takie nie wychodzą

    Odważną masz córeczkę:) To dobrze mniej stresu i dla Niej i dla Ciebie.

    Jak mój synek szedł do przedszkola też nie było problemu, ale niektóre dzieciaczki jeszcze po tygodniu chodzenia do przedszkola, płakały i nie chciały puścić się rodziców:(

    ========================
    Ewentu jeszcze nie robię:p budowy nie zaczęte, ekipy śpią na rusztowaniachxDxD

    Na targu u mnie wzrosły ceny kameleonów, bobrów i anakond, a ceny kur i królików spadły.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jest i smoczek :) ale co dziwne na zwykłej wejściówce :)
    [​IMG]
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to mój był - oddaj -.-xD

    Gratki :D
    kurcza u mnie to nic nie ma na kole

    a z bonusów to na 10 prób czasem widzę tylko + 1 z upraw
    jak oni mnie nie lubią :cry:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A nie oddam :D;), tyle na nie polowałam to bonusy % wpadały a smoki uciekały a teraz nawet na zwykłej sie trafił :) :) tego to sie nie spodziewałam bo pierwszy raz na zwykłej go widziałam i od razu jest :) ale jak nie miałam żadnego to nie miałam a teraz jest juz 3 :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratuluję , szkoda , że tak długo trzeba na nie czekać - dojrzewają i końca nie widać .
     
  12. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzień dobry ;)
    Szaroo buurooo i ponuuurooo i do tego padaaa.. Wraz z wrześniem przyszła jesień..

    A Wy to widzę już evencior pełną parą robicie - ja oczywiście czekam na komplet roślinki. A ona sobie rośnie..
    Wypadajki lecą bardzo dobrze, już połowę mam, a jeszcze dobra eventu nie minęła..
    Trzymaj się :inlove:
    I dobrze, że młoda z entuzjazmem podchodzi do tego przedszkola, bo gdyby i ona miała wielką traumę, to dla Ciebie jeszcze gorzej..
    Trzymam kciuki za Was obie ;)
    To koło to Cię lubi ;)
     
  13. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Na szczęście mała lubi dzieci, szybko nawiązuje znajomości i chętnie została ale ja i tak już wszystkie paznokcie obgryzłam
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje. Oj to fakt długo

    Bonusy sie schowały to smoki wyszły :p

    Oj chyba polubiłam choć kawałek ogrodu :)
    [​IMG]
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy dobry, to się jeszcze okaże. ;)

    Działa wszystko ?
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Od nóg też?
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Jak mała byłam to i u nóg obgryzałam;)- teraz nie dam radyxD
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Akrobatka z Ciebie a córunia o bożym świecie zapomniała i świetnie się bawi,zobaczysz ile Ci naopowiada jak wróci:)
     
  19. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    No wiem wiem ale jakoś i tak się denerwuję;)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    chcesz meliski ?