panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czy też latałeś?
    Czy to Ty?;) 8)
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Praca świetna:):music: Jestem bardzo zadowolona, już za chwilę drugi miesiąc minie (3 września). Do 2 października mam umowę na okres próbny, już dziś rozmawiałam z kierownikiem, żeby wstawił się za mną i umowę mi przedłużyli.
    Próbuję jeszcze z Anią (ankagdw) się spotkać, ale jakoś nie mozemy się zgrać, bo ja do 18 robię, a ona na popołudnia często do pracy chodzi:(
    Poza tym, uwielbiam Wrocław:)
    A bo raz na jakiś czas tylko napiszę:oops:
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    O tak Wrocław jest piękny i klimatyczny!!! :inlove:
    I trzymam kciuki ;)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wiesz jak sie człowiek na tej farmie napracuje to potem dla zdrowotności robi coś w realu;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Yeeeeaaaah! Od września kurs programowania:p Dla początkujących, bo wszystko miałem a nic nie pamiętamxD 7 sów miesięczniexD Językowe się zobaczy:p
     
    xBabciaEwa i brzustinka lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, że jesteś zadowolona z pracy, teraz tylko żeby przedłużyli angaż. Fajna praca to jest coś. :D
    We Wrocławiu sporo forumowych osób mieszka, możecie zorganizować sobie forumowe spotkanie przy kawie. :D
    Chociaż podobno nie wszyscy lubią. :pxD
     
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ale, że nie wszyscy lubią kawę czy się spotykać? :D;)
    Ja właściwie jestem tą herbacianą bardziej niz kawową :p Ale kapacino piję ;):p
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech kochana jesteś kiedy masz czas i możesz być nie każdy ma cały czas na fora :)

    hmm no w tym wypadku to raczej nie ma czym sie chwalić :p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam fatalną pamięć.











    Mówiłem już, że mam słabą pamięć?
     
    xBabciaEwa i brzustinka lubią to.
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Prawda! Jak tylko mogę jesteś, czasem wpadam tylko poczytać co tam stworzyliście;)
    Znów prawda! Nie ma się czym chwalić, bo skoro coś tam wcześniej miał, ćwiczył, próbował, nauczył się i znów tracić czas na naukę dla początkujących, mimo że to było.
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech Tomek, Tomek, ręce opadają

    No ale często dane polubienia wydają , ze ktoś za krzaczków ale zerka :p

    No o to właśnie chodzi , tym bardziej ze pewnych rzeczy sie przecież nie zapomina to jak nauka na rowerze :) Jak dla mnie to teraz wyrzucenie kasy, skoro niby wczesniej coś sie umiało to teraz tylko kwestia przypomnienia sobie, no tylko to juz trzeba chcieć
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W liceum 2 nie pamiętałem, co było lekcję temu na infie:oops:
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech Tomek, Tomek i kim Ty chcesz zostać w przyszłości?
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety nie mam jednego zdania8) Ale pamiętam, że kiedyś chciałem być astronomem, ale chyba nauka fizyki mi to zaproponowała:p A potem skutecznie wybiła ten pomysł z łbaxD I nie wiem, czy inne zawody też mi takiego psikusa nie zrobią-.-
     
  15. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Muszę stwierdzić, że mistrzem w autoreklamie to Ty nie jesteś xD
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz myśle ze to juz najwyższy czas obrać jakąś droge i dążyć do celu
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    100% xD
    Podobno prosta jest filozofia... z drzewami i kamieniami prowadzi się rozmowy;):p
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    no to padło na programistę - najwyżej potem zmienię zawód;)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Matma i fiza w malutkim palcu,bo Chińczycy za miskę ryżu Cię wyprzedzą;)
     
  20. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ale wiesz, że w internecie masz naprawdę mnóstwo kursów programowania oraz że i tak większość będziesz musiał robić sam, prawda? Moim zdaniem naprawdę nie warto. Już lepiej kup książkę, wydaj tę stówę, ale miej już ją na zawsze - są one bardzo obszerne i materiału do nauki Ci nie zabraknie ;)


    Dzień dobry, żyję i mam się dobrze, jeśli ktoś się martwił :D Eventy pokończone, łupy zebrane (ponad milion PD wpadło z labiryntu, chyba nawet półtora ;) ), więc jakoś tam idzie powoli wszystko :D