panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jasne, dzisiaj grzecznie z kotkiem w jednym łóżeczku, na jednej podusi. ;):D
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z pociągu to tylko pod nazwą brązowa/srebrna/złota doniczka;)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No zobaczymy :) jak bedzie krzyk w nocy to bedzie wiadome że sam tam siedzi :p

    wystarczy to wpisać bez doniczka :p
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ;)
    Dobra dobra nie obiecuj,obiecanki cacanki a imprezka na Mazowieckiej,tylko proszę pamiętać ,że metro krócej teraz chodzi;)
     
    xBabciaEwa, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_O imprezka na Mazowieckiej? A dlaczego ja nic nie wiem?
    No nic, pójdę z kotem. :p
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Rejwach to dopiero będzie ;) masz trzy dniowy szlaban na wychodzenie z chałupy xD

    I co tam u Ciebie ? Event już zrobiłaś? Pochwal się nowościami co Ci pociąg przywiózł :)
    -----
    Czemu na wsypę nowych nie przywozi :cry:
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No dobrze, dobrze, tylko nie bij za mocno. 8)
    A ewencik? No cóż od wczoraj brodzę w tym błotku w podziemiach, troszkę się zagubiłam, lupek szukam na ostatni item i jutro, pojutrze skończę.
    A pociąg, jakby tu powiedzieć, biletów drogich nakupowałam, na początku było super drzewko tiki, muszkatołowiec XXL i jeden sandał w moim rozmiarze, ale jak dostałam kiwi XXL to się troszkę zdenerwowałam. :mad:Na farmie z ciekawszych to perska mi się trafiła, a nowości niet. :cry:
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie miałaś perskiej?
    u mnie brak 4 nowości - iwy, bukanu, tiki i jujuby, mam jeszcze kilka z wyspy do postawienia, ale to już jutro zrobię, żeby nie stały całą noc

    a jakbyś ze srebrnej doniczki dostała XXL - klon cukrowy i jodłę? ale takie drzewka się wbrew pozorom przydają... tylko chciałoby się te nowe drzewka dostać....
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miałam jedną perską zwykłą, a teraz dostałam XXL. Robiłam złote, teraz wysyłam brązowe w drogę, ale posadzę dopiero na noc, zobaczmy czym mnie obdarzą, może będą jabłonki XXL. :p
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to byłoby zbyt piękne xD

    ale ciesze się bardzo z takich drzewek XXL jak flaszowiec, moringa, słodliwka, goji, plumeria - one w większości nie są z pociągu, tylko z ze zwykłych TS z nagród
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wiesz, co pomarzę to moje. ;)xD
    A tak na poważnie to oczekuję nowości szczególnie na farmie bo tu to bryndza, poniżej brzozy nie ma nic. :cry:
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja dostałam cis i srebrzyste - ze srebrnych doniczek
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A szelki i smycz masz?
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dostałam dwie magnolie XXL i jabłonkę XXL ,ale zabijcie mnie nie wiem skąd czy z pociagu czy za florki?:p
    Albicjami podzielę sie na kolejnym GT
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na farmie to mogę powiedzieć że mam farta co do drzewek
    dostałam brzozę xxl i dla mnie to nowość :inlove:,nawet nie mam(nie miałam) zwykłej
    do tego całkiem nowe nowości : wierzba iwa ,bukan magellana i drzewo srebrzyste :inlove:
    i różne takie jak hurma xxl sekwoja xxl , czerwona grusza anjou xxl
    Brakuje tylko : cis
    Na wyspie już nie jest tak piknie ;)
    muszkatołowiec xxl w dużym rozmiarze i też nowość :inlove: (brak zwykłego )
    do tego tylko jedna nowa nowość jujuba :inlove:
    i balsamowiec xxl , durian xxl , awokado xxl, hebanowiec xxl , guawa xxl
    Brak oszpilna jadalna , drzewo yangmei i drzewo tiki :(
    to ostatnie jest do wzięcia z misji i prawie je mam niech no tylko wpadnie cis :D

    Jeszcze parę doniczek do okrycia mam , jeszcze jest nadzieja ;)
    albo lepiej brzmi - jest szansa na nowości :)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Albo samo doniczka jak ja to robię - wygodniejsze to dla moich palców z w połowie zepsutą klawiaturą (ekranówka) :p
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tylko srebrzyste mamy takie samo, a poza tym to dokładnie odwrotnie, to co Ty masz, to ja nie mam.....
    i obie nie mamy tiki
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślałam, żeby go w transporterek wsadzić.

    [​IMG]

    Ale widzisz Agnieszka dała mi szlaban na wyjścia z domu, więc nigdzie nie idę,
    drzwi zamknięte :(, a przez okno nie będę z kotem skakać.
    Bo jest u mnie. ;)xD
    Oni na domek dali komplet. xDxDxD
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    żeby jeszcze każdemu dali tyle, żeby miał do rozdania wszystkim w domku, to miałoby to sens, a tak jeden ma jedno drzewko, drugi inne... a do misji trzeba mieć wszystkie...
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    przecież kotek zawsze może obdarzyć Cię swoją mocą spadania zawsze na 4 łapy jak Tygrys Cyrkowiec z Madagaskaru będziesz normalniexD