panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    doczekałam się lup z koali, teraz mogę iść spać :)

    [​IMG]

    szkoda, że pociąg nie da się zaprogramować na nocna jazdę 10 godzin non-stop (i z tego 10 ładunków)
    dobranoc :)
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Doberek,Zosia gratulacje idę zebrac melony postawię koale;)
     
  3. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    U mnie wpadła to Ci damxD


    Mi też się trafiła;) Ale ja jeszcze ostatnią zadanie w wodospadach muszę zrobić więc się cieszę:D

    Super. Gratulacje:inlove:



    Na noc wystawiłam wszystkie sadzonki jakie były w pasku i na baha mam oszpilnę, tiki, yangmei i 2xszarfedia. Na farmie wykluło się srebrzyste i 2x cis:D Także dalej jeżdżę może reszta też przyjedzie:p

    Po labiryncie dalej spaceruję...kiedyś dojdę do końca;)

    Dobry wszystkim:)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zebrałam melony ..... i jeszcze 300 lupek do końca
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    dziękuję bardzo :)

    z koali wypadło 30/41 i 20/33, rosły 9:44 bo tylko z doniczką, to może może melony masz lepsze? tyle, że koale i tak ciągle stoją, bo są potrzebne do rozszerzania magazynów
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Zosiu gratulacje wielkie !xD
    Ja jeszcze jagodę sieję na wyspie żeby skrzynki odkryć w podziemiu . Na farmie cebulka rośnie , bo lupek 450 brakuje .
    Pociąg u mnie już stoi na bocznicy , bo nie bardzo mam co wysyłać , więc wszystkich nowości nie mam , ale kiedyś i do mnie zawitają . xD
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki Ewcia :)
    mi tez powoli się kończą wsady na coś więcej niż brązowe doniczki, szkoda, że w wyspy nie można oddawać drzew, bo tam XL mam dużo
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Szkoda , bo na wyspie też mam sporo xl i by mogły pojechać . Wczoraj jeszcze wysłałam parę pociągów , ale żadnych nowości nie dostałam niestety , a xxl szkoda mi się pozbywać , zawsze się przydają , chociaż trochę starszych puściłam w pociągu
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Doberek :) :inlove:

    [​IMG]

    wreszcie w wielkich bólach urodziła mi się Brzoza i to xxl ależ duża od razu xD
    i tyle z nowości po nocy
    wcale nie pomogło że więcej sadzonek
    doszły xxl -ki drzewka między innymi hurma xxl :)i perska xxl
    na wyspie muszkatołowiec xxl, eukaliptus xxl i kolejny balsamowiec i akacja xxl

    sadzonki 4 z eventu buahahaha szkoda słóxD

    Gratulacje dla tych co pokończyli event zdobyli drzewka, bonusy, poziomy itp

    a zaczynam jeździć już na gapę za chwilę przestanę całkiem- kończą się wkłady :p
    zeszłam do podziemi ale nie wiem po co :cry:

    Pięknego Dnia Wszystkim
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już stoję na peronie i macham , bo nie mam co wysłać - trudno , kiedyś te nowe drzewka zdobędę .
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak na szybko powiedzcie mi
    awokado xxl nie powinno się urodzić prawda ?
    nie ma go w spisie drzewek czyli podmienili wagon zamiast dać z brzozą xxl ;)

    Różne różniste mi wpadły drzewka i całkiem fajne i nowe :D już biletów zaczyna brakować i przy ponownym ekspresie to będę Wam
    machać ale z peronu xD
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jeszcze 6-ciu drzewek mi brakuje xD
    a guawa xxl powinna albo nerkowiec xl? :pxD
    no i nawet w pociąg nie wrzucisz rodzą się xl też z bahamy a tu zonk
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mi też Aniu xD Mango i tamarillo xxl dostałam - po co mi one ?
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    drzewo jujuby mam 2 i wierzba iwa też mam 2 jak coś ktoś kiedyś
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Akebia XXL,jujuba,yangmel,szaferiaz wyspowe,farma zajeta wystawie potem
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam jeszcze nadzieję, że to co postawie da mi jakieś nowości (mam po 11 doniczek do postawienia na wyspie i farmie i jeszcze po 4-5 dojdzie)

    nie mam jeszcze żadnego z tych dwóch :cry:

    te akurat dostałam, oprócz jujuby
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2017
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ann [​IMG] no nie mów
    a już miałam pisać do PT żeby mi oddali moją brzozę xD
    No ale tak poważnie jak to jest naprawdę jak nie ma w spisie to nie powinno być w wagonie
    na co mi towar którego nie zamawiałam
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gdybym wczoraj nie wysłała pociągu za florki , to pewnie bym kupiła parę drzewek , a tak zonk . xD
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jak nie trafisz to będą u mnie czekać dla Ciebie może za pół roku je dopuszczą :cry:

    nie pisz do nich bo automat tego nie przeczyta weź im narysuj i faksem wyślij - będzie lepiej bo oni sami nie nadążają za sobą co dają xD
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki, będę się starać zdobyć (pociąg puszczam cały czas), ale jeszcze 5 drzew nie mam