panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    skończył tak szybko bo miał +100% do stodoły - wygrane na kole
    miechunki jeszcze nie mam, i tak na wyspie siedzą landrynki na małych cały czas, a na pozostałych na dzień landrynka na noc cebula- narzie na dużych, zobaczymy co będzie
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    +100% bardzo pomaga na chabazia eventowego, ale na wypadajki trzeba mieć SN i jakieś ulepszone rośliny.
     
  3. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    to skąd u niego tak szybko koniec? zdjęcia pokazał
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A myślałam że na florki pójdzie ;) xD

    A tak propos ekipy ,to Twój kolega SMOD_Ghost powinien jakiś medal dostać albo podwyżka albo nagroda jakaś za wytrwałość i pracowitość na forum a i za cierpliwość też ;) :p
    Ja to bym chyba nie mogła być modem same czerwone kartki by fruwały i czasem żółte ;)
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    Przyleciałam, bo jeszcze północ nie zabiła:D, a czas duchów nadchodzi;)
    Człowiek zaganiany, zapracowany i o mały włos a o innym wymiarze by zapomniał.:)
    I szkoda by było:)
    [​IMG] ;)
    Pobawić się w Halloween trzeba, bo każda okazja na zabawę dobra jest:)
    [​IMG]
    Jeszcze tu przelecę:D
    [​IMG]
    ależ jestem wygłodzono-niewypisana:D
    Bójta sięxD
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2016
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove: Witaj :inlove::inlove::inlove:
    a co ja mam powiedzieć, wiesz ja już tu piszę różne scenariusze 8) i tęsknię. :(
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Napakujemy się teraz cukierkami czy tam lizakami, to nam energia wrócixD
    To szaleństwo jest. Do 3 czuwałam, papierki zbierałam. Aż wreszcie w opakowanku zasnęłam:cry:Że nie wspomnę o tym iż Wader światła nie raczył zgasić:p
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry [​IMG]



    Ktoś tu straszył w nocy ;)
    Dobra fota ;) robi wrażenie xD Szybko pozbierałam papierki i wylazłam z farmy i wyłączyłam kompa co mnie będzie straszyła jakąś ''mara'' .


    Cieszę się że wpadłaś :D
    I lepiej nie odlatuj tylko przysiądź sobie wygodnie , właśnie coś pysznego i gorącego kończę przyrządzać [​IMG] Na pewno to jakaś odmiana niż te słodkie landrynki ;) no ile można słodkości zjeść . Landrynek nie lubię ,wolę czekoladowe cukierki , ptasie mleczka jakieś trufle, mieszanka wedlowska [​IMG] [​IMG][​IMG]


    I tak trzymać jak na prawdziwego farmera przystało ;)xD
    A to nagroda za czuwanie nocne [​IMG] Nie rzucaj anakondom ;)xD Pan kogut zaprowadzi porządek w kurnikach ;)

    -----------------
    Jak tam idzie evencik ? Papierki zebrane , wyzbierane co do jednego -na pewno przez noc Was zasypało xD
    U mnie na obecną chwilę 350 szt.
    A tu zostawiam Wam [​IMG] na moje i tylko dla mnie kolorowe papierki :p Wrzucać ile kto może xD przyjmę każdą ilość .

    ------------------
    Dla Ewy i jej znajomej a także dla Panoramki i jej znajomej przesyłam Wielkie Dziękuję za wypadajki i przetwory [​IMG]
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ale cudny! Ja go nawet kurom nie oddam!:D Bo go, kłótnice jedne, rozdziobią i tylko pióra zostaną.;)
    Moja mama zbierała papierki od słodyczy. Ale takie złotka kolorowe.
    Potem przywoziłyśmy ze wsi owies.
    O, tak wygląda owies [​IMG] :D
    I każde ziarenko obwijałyśmy kolorowymi złotkami po cuksach.:D Razem się siedziało, gaworzyło, śpiewało
    np. U prząśniczki siedzą, jak anioł dzieweczki....xD No i tak powstawał bukiecik. Trochę natury, trochę kiczu i dużo słodkości:D
    A na zajęciach plastyczno-praktycznych w podstawówce, bo ja mało uzdolniona manualnie jestem, to robiłam naszyjnik z.......
    pestek od jabłek.xD:cry:xD:cry:
    Ileż ja się tych pestek nazbierałam. Potem je pojedynczo trzeba było rozłożyć i wysuszyć. O jeny.
    No jakby w tamtych czasach był komp, to na pewno bym na takie dziwne zajęcia nie wpadła.;)
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to jest dobry pomysł na ten konkurs plastyczny o jesieni :) może jakieś zwierzątko z pestek, albo kwiatek? naszyjnik miałby wzięcie :) i za kasztanami biegać po parku nie trzeba, a jabłka każdy farmer ma w sadzie i dojrzewają też jesieniąxD
    dzień dobry wszystkim :inlove: dobrego zbierania :)
    -----------------------
    PS1. do tej chwili dostałam 481 papierków i zebrałam 8247 landrynek, kolejny zbiór o 14:47, papierki z eventówki (z 756 małych pól) - 53, 42, 47 czyli średnio 47 papierków
    PS2. to tyle przyjemności, a teraz do pracy (na szczęście dziś w domu) :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2016
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    ponieważ mam problem z internetem i wejściem na farmę , o forum nie wspomnę nie robię zapasów tylko karmię zwierzaki
    na bieżąco , strasznie długo to trwa u mnie . Na chwilę obecną wygląda to tak
    [​IMG]
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ślicznie :) ślicznie :)
    przeczytałam na forum dot. eventu, że się dość długo czeka na tych gości od torebek, więc ukręciłam cukierki i je nakarmiłam z rana, ale naprawdę to długo trwało, potem będą takie co będą zjadały więcej tych cukierków, bo 330 cukierków po jednej sztuce, to by się człowiek naczekał....
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    U babci mojej często spotykały się gospodynie wieczorami w takiej ''letniej kuchni '' i tam darły pierze na poduchy i pierzyny i snuły opowieści i też czasem coś nuciły . Fajne to było tak samo jak pieczenie wielkich bochenków chleba w takim specjalnym piecu na dworze
    wyrabiane go w dzieży [​IMG] i przekładało się do wyrośnięcia w takie specjalne słomiane kosze [​IMG] a potem łopatą do pieca .
    A potem jeszcze gorący się rwało i jadło w ukryciu przed dziadkami bo niby nas brzuchy będą boleć . Kłamali ;) nigdy nie bolały, a pyszny był pachnący chrupiący , no ślinka leciała jak tak czekał na stygnięcie .
    Kto chętny na taką pajdę chleba [​IMG]
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja pierwsza :) uwielbiam jeść świeży chleb :):):)
    jak samej mi się zdarzy upiec, to nie mogę się doczekać aż można go będzie pokroić...
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pierwszą postac karmisz po 1 sztuce , przy 3 już po 6 szt i idzie szybciej .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    idzie szybciej, ale jak się pojawiają tylko ci goście co po jednym cukierku chcą? to wtedy gorzej ;)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dlatego już zaczęłam oddawać , bo zostawiać wszystko na koniec to za długo by trwało .
     
  18. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    Hejka wszystkim u mnie strasznie z wypadajkami :( dzisiaj 93 a wczoraj też bez rewelacji :(, ile dziennie trzeba żeby zdążyć?
    na 6 poziomie jestem
    a jeszcze jedno chodzi o koty - to jest event? czy o prostu dodają koty? jeśli event to na czym polega?
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Panoramka liczyła to dziennie powinno być 188 szt licząc 7 dni bo zbieramy przygotowane zbiory na start eventu .
    Ja jeszcze nie oddawałam to nie wiem ile ci brakuje w sumie tych papierków .
    Co siejesz na wypadajki ?
    A puchary na drzewie są ?
    Dla pewności daj prośbę o wypadajki w tym dziale Klik


    Będzie taki event w listopadzie i to jest taki hodowlany event i będziemy kolorować kotki . Masz koty i paszę dla nich ?
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kochana mnie Agnieszka dała rozkaz
    I zupełnie nie wiem czemu -.-, o 5.00 wstałam. :cry: Ja jednak wolę na bosaka. ;)xD

    A, bo zapomnę, chyba u Piotra wstawiłaś zdjęcie swojej żmijodżdżownicy z kasztanów.
    Wystaw ją
    Na 100% pierwsze miejsce murowane. :D
    Też mam nadzieję, że się pobawimy xD, perspektywa zbierania papierków zupełnie mi nie odpowiada. :mad:
    A jeśli chodzi o event, myślę, że stan na godz. 14.00 będzie odpowiedni, żeby zorientować się, komu trzeba bardzo pomagać, a kto da radę sam.:) Ja mam zbiór o 14.20.
     
    xBabciaEwa, abc2016 oraz agniecha$ lubią to.