panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W internecie wyprzedaż była to se kupiłam. xD

    [​IMG]

    Tylko uważaj, żeby nie skończyć jak ten gość.

    [​IMG]
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nie widać czy facio został z paluszkami czy bez?
    Kiedyś asystowałam na stażu przy operacji chłoptasia który sobie ten dolny paluszek nadwyrężył nożem sprężynowym i ratowali gostka przed kalectwem (temperował patyki do łuku dla zabawy)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    patrząc na punkty po lewej to jeszcze tyci tyci Ci brakuje - najgorsze puchary i będzie spoko :)

    ja tłukłam gwiazdki na siłę robiąc zadania na szczęście trochę już mam w zapasie a teraz dają na kole i ze skrzynki to będzie łatwiej
    tak wygląda całe - może was zmotywuje :D
    [​IMG]
    spoko biorę przed ostatni ten ze wstążeczką czerwoną :) będę trzymać za wstążkę xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2017
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    kolejne piękne drzewo :)
    u mnie tylko 1235/5190 na drzewie....
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No piękne te Twoje drzewko :inlove:
    A jakie zadbane ;)
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    chociaż tyle w tej grze ugrałam po latach :D
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fiu, fiu, też mi się podoba. :inlove:
    Ciągle obserwuje spadające gwiazdy, ale jakoś mi nic a nic nie dopisują. :(
     
  8. juras

    juras Weteran forum

    Smutne to drzewko, niby takie "piękne", "zadbane", ale to pozory. Prawda jest taka, że to drzewko jest martwe; nic tymczasem z niego nie wyciśnie, nie zbierzesz SP, nie da Ci kolorowych zwierzaczków, nie da Ci radości buszowania w gałęziach. WspółczujexD
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xD
    a tam zaraz jakiegoś kolorowańca wrzucą chociaż mi tak dobrze jest ptaszek ćwierka robaczki chodzą można leżeć jeszcze na gałęziach bo miejsce jest xD kiedyś trzęsłam ale nic nie spadało xD
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A tam od razu smutne. Piękne, rozłożyste, można poleżeć pod nim, odpocząć po ciężkiej pracy, pogadać z przyjaciółmi.:D
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Został mi ogród dendrologiczny do wykupienia i ostatnie zadanie z pucharem i koniec;)
    Złodzieji miałam na farmieo_O:eek:
    [​IMG]
     
  12. juras

    juras Weteran forum

    Dobra, zgoda, możesz na gałęziach leżeć, tylko na kleszcze uważajxD
    Ode mnie naszyjnik w prezencie:p
    [​IMG]
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    62 baterie mam (w tym jeden prezent) - a nic długiego nie miałam oprócz 80 drzew, nawet nie wiem czy to dużo czy mało.... ale raczej mało
     
  14. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja mam w tej chwili 39 baterii tylko z zielonej herbaty, goździki zbiorę za pół godziny dopiero. Zastanawiam się, czy zdążę uzbierać 900 baterii na 10 największych wsadów, żeby mieć pewne 150 farmarków, czy nie zdążę...
     
  15. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    U mnie 172 baterie na dzień dobry.

    Też się zastanawiam nad tym...:oops:
     
  16. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Hmmm..
    Na farmie miałam tylko menażerie i manufakturę, a reszta to pola z orzechem laskowym.. Na Wyspie - drzewka, w tym połowa XXL, a na Polanie - zielona herbata i menażeria z koalami.
    Czyli nic specjalnego w sumie, bo na wypadajki się nie przygotowałam..
    I wypadło mi prawie 150 sztuk..
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    widać że z pól leci więcej, a u mnie drzewa i krótkie zagrody, bo na farmie stały myszy i inne 8h, a z wyspy zebrałam dopiero papugi i liczi i zaczęłam zbierać kakao, reszta drzew i zagród i warsztatów czeka w swojej kolejności....
    zresztą zawsze uważałam ze z jednorodnych pól więcej jakoś wypada....
     
  18. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    xDxDxD to już dwie takie jędze sąxDxD

    Ładne te Wasze drzewka są:)

    A moje wygląda tak...

    [​IMG]

    Właśnie policzyłam, że w runach hodowlanych mam do wybrania 190 SP za 1140 gwiazdek:oops:
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie misz masz był, wyleciało 86+2 od sąsiadów, ale nublonów traktuję po macoszemu, przynajmniej na razie. :)
    Najwięcej wypadło ogólnie z wyspy, a na niej zwierzaki, warsztaty i drzewa. (B-26, L-31)
    No i zaczęłam się wzmagać z pierwszym zadaniem wodospadowej misji. Papugi to pryszcz, gorzej z liczi.
    Czy coś oprócz SNZ i ciasteczka ananasowego działa na drzewa?
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    fiolka wzrostu, papuga piracka, TNZ - przyspieszają, dwa pierwsze użyć trzeba przed postawieniem drzew