panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kuj Tomek , kuj , może coś z tego będzie , bo wiesz jak matury nie zdasz to Cię znajdziemy w Warszawie i manto będzie ,że ho ho
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kuć i orać
    w dzień zawzięcie,
    bo plonów niema bez trudu.
    Złocisty szczęścia okręcie,
    kołyszesz.
    Kuć.
    My nie czekajmy cudu.
    Robota
    to potęga ludu.

    Kazimierz Cwojdziński, 1930
     
  3. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No nie ma lekko - Nubloni ponoć mają być.. Ale ja zawsze jestem nieszczęśliwa jak swoje ciężko zdobyte owocki tam w jakiś koszmarnych ilościach muszę wywalać xD
    Z koła też mi farmerki nie wpadają - najczęściej jakieś PD albo TPD, często dość jakieś klony i zagrody różne, gwiazdki też ;) Ale farmerki to ani razu..
    Chociaż czasem te farmeraki mi ze skrzynki wylezą którejś, nawet nie wiem której, bo jakoś zbiorczo je otwieram co czas jakiś ;)

    No na każdego coś innego działa ;) Na mnie działało to, co podesłałam, na moją koleżankę chyba to o czym Ty piszesz.
    Na mnie jak np. jestem chora to działa tylko aspiryna, żadne fervxy, coldrexy, gripexy i inne takie.. Po prostu aspiryna - ale żeby było zabawnie, to tylko ta rozpuszczalna, ta zwykła do łykania to nie ;)
    I jak to mówi klasyk - Warto rozmawiać :)
    Zawsze się człowiek czegoś dowie.
    Ja też dzisiaj takie olśnienie przeżyłam, bo się zamartwiałam - bo mam jakiś problem, ale nie wiem do końca jaki. Tylko tyle, że jest i że boli.. Wiem wiem, powinnam może pójść do lekarza, obgadać, zdiagnozować.. Ale durna taka - no boję się.. No ale nie poszłam, martwię, że coś mi jest.. I tak sobie z tym zmartwieniem żyję..
    A dzisiaj krótka rozmowa z koleżanką, zupełnie przypadkiem i okazało się, że to problem powszechny, i nie tylko ja.. I że łatwo sobie można z tym poradzić..

    Głos profesjonalny, a o tej oliwce magnezowej to sobie muszę koniecznie poczytać ;)

    I do tego będzie narzekał, że się uczyć musi, ale mu się nie chce ;) No ale tu nie ma to tamto - matura poważna sprawa ;)

    A co do linka, to nie mam żalu ;) Popatrzyłam, że reklam nie ma - ale mimo wszystko nie wiedziałam, czy można czy nie można ;)

    Hehe ;) Ja myślę, że dobrym sposobem to będzie pytanie - przy każdej najmniejszej okazji - a jak tam przygotowania do matury ;)
    Nas też tak zadręczali od pierwszego dnia czwartej klasy liceum ;)
    Chociaż już w trzeciej się zaczęło ;)
    Ale zdałam? Zdałam ;)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nasz Tomasz jest przypadkiem specyficznym,maturę to my wszystkie będziemy w maju przyszłego roku zdawać:prazem z Tomkiem.
    Chociaż ja swoją zdałam ---dziesiat lat temu ,moje dzieci zdały to czytając Tomka wydaje mi się ,że maj 2018 będzie powtórką z rozrywki. z nieprzespanymi nocami itp.potami z byle powodu.

    Egzamin maturalny był najtrudniejszym egzaminem w moim życiu i chyba potem dopiero farmakologia na 4 roku studiów tez mi sie śniła po nocach;)Choć wszystkie zdałam w pierwszym terminie i cały czas się uczę i podnoszę swoje umiejętności ,bo tak trzeba:inlove:
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prędzej mini quiz a nie w pytania się bawićxD Na razie to ja nie wiem, co chcę oprócz biologii rozszerzonej i podstawowych egzaminów zdawać:p Quizy lekturowexD Ale w "Ludziach bezdomnych" nie ma cytatu określającego czas:p Kurka blacha, na jakie tu studia iść..
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2017
    agucha31 i xBabciaEwa lubią to.
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja porównując maturę, obronę inżyniera i magistra to najbardziej przeżywałam magistra :wuerg:xD Masakra była, mimo pewności że będę miała tytuł trzęsłam się jak osika;) A poszło tak gładko, że w głowie się nie mieści, 15 min i z głowy :music:Do tej pory obrona mi się śni:D
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja mam senne wspomnienia z angielskiego choć byłam dobrze przygotowana,ale śni mi się ,że siedzę przed komisją i nie mogę sobie przypomnieć jak jest brona talerzowa(temat wolny uprawa roli,bo taki rzeczywiście wylosowałam),budzę się zlana potem i olśnienie "disc harrow" koniec snu:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    O tak! Matura to było naprawdę wyjątkowe doświadczenie.. Nigdy wcześniej, i nigdy potem się tak nie stresowałam..
    I chociaż potem większość sesji na studiach - ze względu na ogrom przedmiotów - było znacznie trudniejszych do przejścia niż sama matura, to jednak do tej pory gdy kwitną kasztany i widzę delikwentów w garniturkach i w czarno-białych strojach - to właśnie maturę wspominam ;) Chociaż to już tyle lat temu.. Oj biedni moi, sterroryzowani rodzice musieli się przeze mnie denerwować ;)
    Się nie podkładaj, bo jak Ci quiz z wiedzy ogólnej zrobimy, to lekko mieć nie będziesz ;) I jeszcze spod drzwi sali gimnastycznej uciekniesz z krzykiem xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2017
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja ledwo umiem wydukać zdanie po angielsku (odgrywanie ról i rozmowa wstępna) a w rosyjskim jest za dużo wyjątków... To może spróbujmy, Aniu.. Po 1 pytaniu od każdego do pozytywizmu (polski) xD
     
    agucha31, xBabciaEwa oraz kaniape4410 lubią to.
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    A już szykowałam pytania z literatury międzywojennej xDxDxD
     
    toDzasta, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety, ale mieliśmy i mamy klasowe, duże zaległości:p
     
    agucha31 i xBabciaEwa lubią to.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    i tak do maja będzie nas męczyć -.-
     
  13. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Taaa do maja..
    To my chyba uciekniemy prędzej z krzykiem xDxDxD
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja nie rozumiem, dlaczego młodych ludzi tak się straszy tą maturą. Wśród licealistów zdawalność z języka polskiego i wybranego przedmiotu sięga 98%. Jedynie z matematyką jest trochę słabiej, bo ok. 80%.
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no ja na pewno nie będę w tym uczestniczyć
    swoją zdałam na forach o tym nie pisałam :p
    moje jedno dziecko też zdało mimo że nie wkuwało na forach xD
    a tak na marginesie to wakacje są xD
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    pewnie dlatego, że wtedy forów nie było ;)
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xDxDxD Dobre xD

    ja to miałam realne forum nie siedziało się tyle w Necie co teraźniejsze pokolenie ale Internet był miał się całkiem dobrze fora też powoli się tworzyły xD
     
  18. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Za moich czasów... (jak to brzmi) xDxDxD to internetów w ogóle nie było ;)
    A jak czegoś szukałam to w encyklopedii PWN a nie na Wikipedii ;)
    oo taką encyklopedię w domu miałam i uwielbiałam po niej grzebać xD
    [​IMG]
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja chodziłam do bibliotek ale Net wchodził powoli oczywiście dostęp też był tylko gdzieś w bibliotece lub szkole ale jeśli o sieć chodzi to był bum wielko odkrywczy :D
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W sumie nie ma co się stresować:p Siostra nic nie czytała, tylko omawiała z klasą i maturę zdała dość dobrzexD Pytanie, jakie są progi na UW:p A teraz PWN jest w Internecie, ale w bibliotece też są te rzeczy:D Głównie co to powieść realistyczna itp.:p
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2017
    agucha31 lubi to.