panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    w galerii handlowej są skrzynki po 2 FL, przed chwilą dokupiłam 10 i trafiłam 1250 badyla i 20 soczewek :D opłaca się :D ale chciałabym jeszcze trafić jakieś itemy:inlove:
     
  2. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Soczewek na start 141 z goździka:)

    Ze skrzyneczek 5 szt - 4 x 50 badylka i 1 x 30 soczewek.
    Przynajmniej ewentówki nie muszę rozsiewać od początku, cała łąka teleskopokwiatów na małych polach już rośnie:p
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ło loosie takie buty to idę tam i ja xD
    Dzięki
     
  4. juras

    juras Weteran forum

    ŚpiochxD
     
  5. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    udało mi się ustrzelić 2x Mały astronom :D w kościach kiepsko mi szło, to teraz sobie odbijam xD
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja zamykam farmę na 4 godz , bo te skrzynki tak kuszą , a tu G&T sie zbliża i florki na prezenty będą potrzebne - zmykam - pa .
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nawet spać się nie da :cry:w słońcu termometr mi pokazuje 44 stopnie
    nie chcę myśleć ile mają mury i asfalt
    w pokoju ciemność zasunięte rolety i mam 30
    kwiatki mi padną mimo zraszania

    kurcza ni mam itemu same rośliny :cry:
    rozpuszczam się :p[​IMG]

    jeszcze dzień i zacznę chodzić bez majtek xD
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja już to robię od kilku dni po domu;)za oknem31 i zanosi sie na burzę czarność idzie od zachodu:cry:
     
  9. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    jak się da, to Ci jeden prześlę ;) za oknem żar, a ja radośnie gotuję rosół :p
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Rosół jest dobry na całe zło, ja poprzestałam na pomidorówce na indyku:cry:
     
  11. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    też bym wolała pomidorówkę, z tym że ja robię z pomidorów, podsmażanych na masełku, przecieranych przez sitko, a mój Pan i Władca woli chamską "ze zmywaka".... przecier i wystarczy, to po co mam się wysilać i później denerwować, że jego "delikatne podniebienie" doznało uszczerbku -.-
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    u mnie łażą chmury ale póki co jest skwar
    one tak lawirują między słońcem
    u mnie spaghetti
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ja mam własny przecier z zeszłorocznych pommidooroo,tego używam ,bo jeszcze teraz nie robiłam na razie tylko keczup z cukini w dużych ilościachxD
    Też super pomysł dziś najlepsze są dania jednogarnkowe ja na jutro planuję leczo bez kiełbasy oczywiście:)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie też - dziewczyny sobie zażyczyły dziś na obiad , a pomidorowa była wczoraj - też przecieram pomidory - lepszy smak ma , niż ten przecier z puszki .
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ogólnie gotowanie w taką pogodę jest :p:wuerg:

    ale rosół bym zjadła :D- on faktycznie jest dobry zawsze na wszystko
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja gotuję rano jak jeszcze nie jest tak gorąco .
    Rosół dobry , ale u mnie musi być coś jeszcze , bo moje słoneczko szybko głodne jest i burczy .
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    u mnie słoneczka jak zjedzą miskę rosołu to po pół godziny wołają jeść wiec obiadek musi być dwudaniowy dlatego w upały unikam rosołu gotuję jeden garnek czegoś ciepłego,bo nawet w upał trzeba coś gotowanego zjeść,może być nawet bezmiesne.:p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mięcho musi być nawet z zupie - co zrobić - trza gotować .:) Jutro piątek i ryba powinna być , a dziewczynki kurczaka sobie zażyczyły i koniecznie mizerię - co babcia zrobi - jak myślicie ?
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie tylko 88 soczewek a florków 38:p
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    poleci i zrobi kotleciki z kurczaka w kształcie rybek;)