panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Patrzyłam na to pnącze w Chmurowym ogrodzie. I wygląda na to, że dowolne.
    Bo to chyba to:
    [​IMG]

    Co oczywiście nie wyklucza, że jakiś item może się w muszlach trafić.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie zaszkodzi wykrakaćxD
     
    brzustinka, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :) :inlove::D

    ależ mam tyły i braki w info i czytaniu
    nic nie wiem - ale wiem że żyję :) choć jutro też od świtu na nogach i mnie nie ma cały dzień do wieczora a wieczorem padnę
    i to wcale nie po baletach :p
    miałam sporo kuponów i nie wypiekłam :oops:
    jeśli jutro jest jakiś event to kompletnie nie wiem nic
    może zacznę w czwartek coś farmerskiego robić

    dziś wchodzę patrzę oo pola bahama - zapomniałam że miała być xD
    odkryłam co było do odkrycia posadziłam jakieś losowe drzewka
    zaniosłam zwierzaki na targ te co mi zostały bo tyle potrzebujących było no to się podzieliłam
    jakiś grosz wpadł :)

    nie rozdałam prezentów - zapomniałam ze zmęczenia wczoraj ale poprawię się obiecuję
    kolejka się ustawiła :)

    aa tęskniłam za wami - strasznie ciężko bez forum :D
     
  4. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No właśnie właśnie ;) Się zastawiałyśmy się gdzie się podziewasz. Że Panoramka na wakacjach to wiemy, Agniecha gdzieś się szwenda, to wiemy. Ale Ty, Brzustinka i AGA - to przepadły gdzieś laseczki. Dobrze, że my tu domu pilnujemy, bo by tu pajęczyny zarosły xD
    A to by się Panoramka zdziwiła, że tu taki nieporządek..
    A kwiatki podlałaś???
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    kwiatki w piątek najwcześniej :) to storczyki - nie można przelewać :inlove::D
    będę swoje kąpać to i Eli wezmę w grupie sobie pogadają i tak zakwitną że Ela padnie z wrażenia jak przyjedzie :D:inlove:
    muszą być super przesuszone to i kąpiel wchłoną w 20 minut :D- one to uwielbiają
     
  6. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No dobra, muszę Ci zaufać - bo na stroczykach się nie znam wcale ;) Swoje co je w prezentach podostawałam, to mamie mojej podarowałam.. A ona czarodziejka kwiatowa je uzdrowiła i kwiatami się obsypały ;)

    A jeśli chodzi o eventy to na chyba jutro jakiś poradnik będzie, bo coś w czwartek chyba się zaczyna, jeśli mnie pamięć nie myli. A tak to spokój i luz ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2017
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no wiem tylko tyle że znowu prawie zwierza na wyspie nie mam jednak pochłonęła ta aktualizacja sporo trochę tych i tamtych bo miśków tyle jeszcze nie uzbierałam nadal stoi jakieś 40 zagród - póki mi herbatki nie braknie
    bo siać też muszę melon poszedł tak samo i trza się też odsiać nie tylko odhodować a miejsca i tak wciąż za mało xD

    chciałam odkryć prawą stronę ale oni i tak zrobili swoje i odkryli lewą stronę no niby wybór był a jednak go nie było
    ach to BP :)
     
  8. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Hehe ;) To samo chciałam zrobić, ale jak się okazało - to nie ja decydowałam ;) Ale może to i lepiej, bo za dużo wątpliwości bym miała xDxDxD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie prezenty czekają na pojutrze;)
     
    brzustinka, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Pojutrze masz urodziny?
     
    brzustinka, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dla sąsiadów prezenty;)
     
    brzustinka, agucha31 oraz xBabciaEwa lubią to.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie wysyłasz codziennie prezentów ? :)
     
    brzustinka, agucha31 oraz kaniape4410 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak nie mówią co, to bardzo rzadko wysyłam poza eventami:)
     
    brzustinka lubi to.
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    To Ty się nie znasz z sąsiadami i nie wiesz czego potrzebują?
     
    brzustinka i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Chyba to, no fakt nie ma pokazanych określonych itemów to tak może być , ze dowolne ale różnie to bywa

    Ale bedzie to krakanie z góry nie trafne :p

    A gdzież Ty sie podziewała?

    Tomku, przecież to oczywiste ze skrzynki każdemu przydatne zawsze :)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ skąd:p
     
    brzustinka i agucha31 lubią to.
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    aa działo się najpierw fatalna sobota po niej ciut lepsza niedziela byłaby super gdyby wieczorem w Sandomierzu nie lunął deszcz
    poniedziałek - mega nadwyrężony fizycznie - trafiłam w fatalizm ale godnie przetrwałam, dziś dochodziłam do siebie między tym co musiałam załatwić
    jutro jadę do sadu do znajomych pomóc im zrywać wiśnie
    w tym roku w całym kraju a szczególnie w naszym regionie przemarzły wszystkie prawie w nielicznych miejscach i sadach ocalały
    skupy jeżdżą po całym województwie i pytają bo kontrakty umowy ileś tam ma ich być a nie ma
    mowa o tych sokowych typowo oczywiście
    większość sadowników obcinała drzewka nie zrywając nic :cry:
    i tak jest z wieloma owocami
    byłam na święcie śliwki w Szydłowie na zamku - bez śliwki- przemarzły :cry:
    morele to samo na całej trasie do Sandomierza nic :cry:- dramat- przemarzło chyba wszystko i tylko jabłka zostaną :cry:
    truskawki były niecały tydzień, jagód w lesie nie ma a jak są to marne ilości - trudno o bułkę z jagodami :(
    no nic
    pokazały się grzyby po deszczach w naszych cudnych obfitych lasach ale że było sucho nie nadają się do wzięcia robaczywe wszystkie w mig
    ogórki ponoć jakaż zaraza na polach - chorują
    no koszmar

    kary będą dla kraju za to że przymrozek złapał i owoce zabrał :cry:
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja co roku słyszę, że rolników spotkała jakaś tragedia. Jak nie przemarzło, to jakaś zaraza. Jak nie zaraza, to szkodniki. Jak nie szkodniki, to huragany i gradobicia. A jak jakimś cudem trafi się rok bez przymrozków i zarazy, to jest klęska urodzaju i plony gniją, bo ceny za niskie i nie opłaca się zbierać o_O
     
    brzustinka, kaniape4410 oraz agucha31 lubią to.
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    e no rok temu było spoko w naszym regionie :)
    wiesz są rolnicy i rolnicy i sadowniki a sadownicy
    Ci co mają dużo mają zawsze za mało i są wiecznie niezadowoleni a Ci co mają w sam raz i ciężko pracują i dbają to się cieszą z każdego plonu i dbają o to
    widziałam w ostatni tydzień bardzo dużo pustych drzew w sadach ale ich właściciele nie marudzą tylko jest im po prostu przykro

    najwięcej krzyczą Ci co chcą dostać dopłat a to jest też inna grupa rolników - ta która jest taka biedna że ma wszystko zmechanizowane i takie dorobki że mózg staje w poprzek

    jak za niskie ceny to u nas nie wyrzucali - szło na skup, do hurtowni owoców na mrożonki i odpady też na coś tam skupowali - są miejsca jeszcze gdzie nie marnuje się wszystkiego- fakt że takich miejsc i ludzi jest coraz mniej.

    nie no i jabłka jak obrodziły to non stop u nas skrzynkami za darmo rozdawali- wiesz jak ludzie się bili i stali w kolejkach? by potem dzień w dzień szpanować i jabłka jeść jakby to były kokosy przynajmniej xD

    ale fakt młodzi przejmują gospodarstwa i nic już nie jest jak wcześniej
     
    brzustinka, kaniape4410 oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj to fakt troche sie działo u Ciebie :)
    A co do owoców to fakt masakra straszna, mało w tym roku owoców niestety :(