panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To biorę , jak petarda , tylko żeby nie wybuchła . Stoi już .
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2016
  2. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A w SianoGroszach ile to będzie? xD

    Piękna łąka :inlove:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Siać mi się nie chce , to itemy postawiłam .
     
  4. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja na dzikiej drzewa trzymam, też mi się siać nie chce :D Zbieram raz dziennie (no 2x XXL, ale to niecała połowa łąki) i spokój :D
     
    abc2016, xBabciaEwa oraz agniecha$ lubią to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tez miałam drzewa , ale na razie będą itemy , co się mają w pasku marnować .
    Właśnie 2 dodatkowy item zgarnęłam , został ten najmniejszy do wzięcia , ale czy zdążę do jutra to się okaże .
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale jak się wyklułaś to już w 100% :inlove:
    doskonale rozumiem nieśmiałość, ale jak trafiłam do Was zdecydowanie mi łatwiej było się "ujawnić" :)

    właśnie zobaczyłam taką piękną kolorową łąkę :) u mnie nawet w ogrodzie ozdobnym nie jest tak gęsto od itemów, tylko na 1/4 wyspy skarbów, którą zdołałam odkryć nie ma wolnego miejsca, no i jak sieję rośliny to też tylko drzewka dookoła pojedyncze, a reszta to rośliny

    właśnie sprawdziłam - czekam na 40 antyduchomatów, zostało trochę ponad 19 godzin, to tak jakby 2 na godzinę, jest szansa :)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    BA_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 października 2016
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pomogę Ci zapełnić wyspę i ogród - szkoda , że teraz nie można .
    A to mój ogród - moja duma
    [​IMG]
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    BabciaEwa nie dlatego piszę, żeby się napraszać, ale super to wygląda takie kolorowe i niektórych itemów na oczy nie widziałam, bo są z czasów kiedy nie grałam. A poza tym ja bardzo racjonalnie podchodzę do miejsca na łąkach i ciągle brakuje mi po za ogrodem takiego miejsca, gdzie sobie coś dla przyjemności postawię, na zwykłych łąkach leci produkcja cały czas, teraz akurat posiałam ziółka czterogodzinne na 3 łąkach, bo jak już jest wspomagacz (włączony dla mrocznej łąki), to na innych też sieję, a już miałam mało i szałwii i lawendy, a u mnie ziółka są drogie na targu.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Długą, wyboistą, drogę drogę przeszłam boso, ale to nie miejsce, żeby o tym pisać.
    A ten domek to spełnienie jednego z moich malutkich marzeń. Daje mi wiele radości. :D:inlove:

    A gdzie zgubiłaś swoją sukienkę?
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    taka blada była (a do tej fotki mam sentyment, bo to zachód słońca u mojej siostry, która mieszka w Kamerunie), poza nie umiem wkleić tekstu na obrazek... i nie mam pomysłu na avatar

    super że ten domek jest :inlove:
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja sama oferuję pomoc , pamiętam jak było na początku i ile trzeba zachodu , żeby zapełnić ogród i wyspę .
    /ja mam dużo wszystkiego w stodole , wiec mogę sobie itemy postawić . Jak pograsz dłużej , to też inaczej będzie .
    Był czas , że w ogrodzie ozdobnym miałam samych - radosnych kibiców - bo nie miałam itemów , wszystko przychodzi z czasem .
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mam choinki dookoła ogrodu i teraz już mało itemów, bo większość jest na pnączu, ale pnącze uaktywniłam jakieś 2 m-cy temu dopiero i wcześniej to się cisnęło w ogrodzie, mam kilka strachów i domków dla ptaków, ale nie mam wszystkich, więc stoją strachy w ogrodzie a domki na wyspie
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Może byś zajrzała do pracowni graficznych na naszym forum . Arcydzieła tam się tworzą np. Stylowa Szafa lub Sygnaturkownia warto wyczarują ci taką kieckę , że nie nawet spać w niej będziesz chciała ;) xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Agnieszka ma rację , dziewczyny cuda robią - spójrz na moją kieckę - cudna jest .
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    czytam forum i widzę jakie piękne stroje większość nosi, ale jeszcze nie czas


    za 20 minut na mojej mrocznej łące będzie chwila prawdy - rosiczka na małych polach i ciekawe ile wypadnie antyduchów? robimy zakłady? każdy może zgadywać jeden raz :) będzie nagroda jak się event skończy :) dla ułatwienia podam, że obsiałam 183 małe pola z wodą, nawozem, cmj, chlebkiem marchewkowym, sernikiem z wiśniami i z bukietem upiornym, pewnie tylko woda i nawóz mają wpływ na liczbę wypadajek, ale napisałam cały kontekst....
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2016
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, że wy jesteście :inlove:, wiesz dom bez ludzi jest zimny.

    A to zdjęcie bardzo mi się podobało, takie radosne jest. :D
    A napis ? Gdzie napisane, że musi być napis.:);)
    Ja też mam wstawione zdjęcia. Na awatarze też mam zdjęcie. :)
    Na tym obecnym to nawet ja jestem. xDxDxD
    A do krawcowych też jakoś nie mam odwagi. :)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to od dzisiaj mówimy do Ciebie Króliczku? ;)


    jaki piękny, super o_O:inlove:
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja to nawet parę razy tam byłam postałam pod drzwiami i jak usłyszałam kroki to tyle mnie widzieli tak przebierałam nogami ;) xD
    I sobie chodzę bez kiecki ... a co tam spodnie wolę :p
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja tam nawet weszłam, pooglądałam, podobało mi się, ale klamki nie sięgnęłam


    HURRA! napisałam post #3000 :):):)


    a teraz pytanie z postu #2996 - ile antyduchów wypadnie z mojej rosiczki?

    Proszę się pospieszyć z zakładami, zamykamy kasy na wyścigach, za 1 minutę rosiczka wystartuje :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2016
  20. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Też się bardzo cieszę z istnienia tego domku :inlove:

    Ja swój avatar wziąłem z google, jakoś zawsze mnie fascynowały globusy, to wpisałem globus, i o xD


    A na farmie właśnie wykupiłem hodowlę (to nic, że nie mam ptaszarni, ważne, że hodowla jest xD xD) i teraz sobie cieszę koralgrzyba :D