panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Nie lubię czekać-.-:( Wolałabym dzisiaj od razu bo weekend mniej czasu mam na zabawę:oops:
     
    kaniape4410, xBabciaEwa oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO , zobaczymy jeszcze jak to bedzie, ja tak myśle ze bedzie dopiero w weekend no ale jak faktycznie to sie okaże jeszcze
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Coś źle spałam mam cały kark obolały
    a tak to świetnie najważniejsze że głowa nie boli :)
    Tego też się trzymam ,że w ostatniej chwili dadzą
    fajnie by było a jak nie to czekam do jutra
    No w sumie to już jutro
    możliwe że dlatego nie ogłosili wczoraj i nie dadzą wcześniej
    To tak jak ja ,nie lubię czekać
    dzisiejszy dzień mi najlepiej czasowo odpowiada :)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Kawka zaliczona , z rozpędu chciałam farmę zebrać , spałam dobrze , pogody dziś u mnie nie ma , coś się chmurzy .
     
  5. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    No mi właśnie też bo zaraz znikam i wracam po 12 więc obrobienie farmy nie będzie korcić za bardzo:p:)
    a jutro i w sobote lecę do pracy...nie lubię hodować na telefonie a i gwarancji, że będę miała na to czas tez nie mam:(-.- W niedzielę też mam już napięty plan więc dalej się łudzę, że BB trafi się dzisiaj:);)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Myślę , że jakby miało być BB dziś to by już wisiało ogłoszenie , bo potem szum na forum , że tak pózno dają i ludzie nie wiedzą .
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    no to racja :)

    no pewnie dzis bedzie info ;)

    u mnie to samo
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mogliby dać to BB od dzisiaj - co im zależy , a my byśmy byli do przodu z ewentami . :)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz Ewciu niby nic im nie powinno zależeć , ale z drugiej strony, wiesz niecierpliwi zaczną klonować bez BB no a jak juz bedzie BB i tym niecierpliwym mało paszy zostanie to większe szanse ze więcej osób kupi :) Wiesz jak to jest jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :p
     
  10. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Czołem Farmerki,kawka wypita?

    humorek dopisuje,kark przestanie boleć wszystkich,bo słoneczko wyszło zza chmurek,ja zebrałam menażerię z rozpędu ale co tam jest dobrze miśki poszły na targu banieczka w kieszeni ,można się bawić dalej.;)xD
    BB mogłoby być dziś,bo w weekend będę na słabym internecie latała z kompem po działce.
    Biorę magnez na uspokojenie skołatanych nerwów i czekam na BB jednym słowem,teraz lecę na targ zarabiać miliony SG:)


    Mężunio dochodzi powoli do zdrowia i zapragnął pojechać zobaczyć trawę rosnącą na działce więc BB będę miała na marnym kompie i tyle
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    no wiadomo , ale w sumie co nas to obchodzi prawda - no nic trzeba się uzbroić w cierpliwość .

    To dobrze , że ze zdrowiem lepiej i coraz lepiej . Ty sobie poradzisz , a mąż będzie na powietrzu . :)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eeee nie ma co sie denerwować :) dzis czy jutro to juz większego znaczenia nie ma :) bedzie na pewno ale raczej nie dziś :)

    No trzeba, do jutra juz niedaleko :) a ze ja cierpliwa to spokojnie czekam :)
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wiesz o jedno się boję ,że on jako nałogowy pracoholik nie usiedzi na leżaku, tylko będzie chciał coś pożytecznego zrobić(u niego pożyteczne jest koszenie, piłowanie lub rąbanie)
     
    kaniape4410, brzustinka oraz xBabciaEwa lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochana to trzeba do leżaka przykuć i sie nawet na krok nie ruszy :p ;);)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Coś o tym wiem - ach ci nasi mężowie - czasami jak dzieci są - trzeba ich pilnować , żeby krzywdy sobie nie zrobili . :p
     
  16. juras

    juras Weteran forum

    Jeśli dobrze pamiętam, to ostatnie hodowlane startowały z krótkim BB, takim do 22-giej, więc jest szansa, że tym razem ten dobry zwyczaj będzie podtrzymany.;)

    .....a propos startów - start amerykańskiego F-16

    [​IMG]
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wezmę gwoździe i przykuję
    Gorzej,bo na dziecko można krzyknąć a mąż ma zaraz potok słów do tłumaczenia jaki on jest chory a ja nie zwracam na to uwagi,ostatnio głównym tematem naszych rozmów jest oczywiście jego stan zdrowia i "dziura" w brzuchu, która tak wolno zarasta i dlaczego tak jest,chodź Izunia i zobacz
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O tak też można :)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak , tylko wtedy ewenty zaczynały się np. we wtorek , a dziś mamy czwartek , wiec mogą nas przetrzymać do jutra .
    ---------------------------------
    Robią wrażenie - to nasze czy jeszcze takich nie mamy , bo ja nie w temacie jestem jeśli chodzi o samoloty .
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pojawiło się ogłoszenie BB od piątku od 18,w związku z tym rozpoczynam miśki dopiero w piątek po pracy i tyle.Może zacznę dziś ciasta