panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aaa no nie wiedziałam, ze aż tak bliziutko :) no tak to możesz widywać jak tylko zatęsknisz :) a po starszym szkrabie tornado było w domu? :)

    Ewciu edytuj posty bo masz jeden pod drugim i mod zaraz bedzie krzyczał
     
    brzustinka lubi to.
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nie będzie krzyczeć, tylko połączy ;)

    dzień doberek :)
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    może lepiej nie, graj sobie wesoło gadaj ze swoimi kumpelami, od cyfrzaka proszę z dala, dziekuje :)

    hejka seteczko :) no czasami jak się odpowiada na jakiś post to trzeba potem manewry z kopiuj edytuj hehe, i człowiek się może zapetlic :)
     
    brzustinka lubi to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ok, ok , wiem , to tylko tak w przenośni było napisane :)
     
    brzustinka lubi to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    cała moja rodzina w jednym fyrtlu mieszka i do wszystkich mam blisko , tylko Mama w innej części miasta i do niej 30 min. jadę .
     
    brzustinka i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    eee to jeszcze nie tak zle, no ja do swojej mam podobnie tylko minimalnie dalej bo około 45 min :) i do większości rodziny też tyle, tylko do nie licznych dalej
     
    brzustinka i xBabciaEwa lubią to.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Moje dzieci specjalnie tak blisko mieszkają , no wiesz jak jest , babcia i te sprawy . :)
     
    brzustinka i agucha31 lubią to.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    spoko będę próbować w razie czego trzymaj dystans bo za reakcję nie odpowiadam xD

    no jak mam w końcu się ustawić nie widzę kadru - przecież to Ty pykasz zdjęcia xD
    klikaj na ślepo wybierze się coś może xD
    ja coraz mniej i coraz częściej nie ogarniam w tej grze
    tego miałam nie tykać ale: to niepotrzebne tamto niepotrzebne ale to by się kurcza przydało
    nadszedł poradnik i co?- lipa - nie ogarniam - rozsiewam i czekam powoli czytam ciągle patrząc na bokixD
    no gdyby nie Gospodyni i jej goście to bym chyba nie ruszyła
    no i ten tytuł: szkoda że Cię tu nie ma? widziałam jako żałuj że Cię tam nie było xD
    [​IMG]
    idę nakarmić nietoperki może się najedzą w końcu :p
    i za 25 min mam miętę - herbaty chyba zrobię? xD
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Co prawda to babcia nie jestem, ale doskonale wiem bo moja mama też ma od siostry maluchy kilka ulic dalej i zawsze prawie potrzebna jest :)
    Ja wyjątkowo ten event jakoś tak od niechcenia robie, nawet sporo drzew nie usuwałam , choć wiem że z nich nic nie ma żadnej wypadajki
     
    brzustinka i xBabciaEwa lubią to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja teraz tylko z doskoku , jak dzieci muszą coś załatwić to mam maluchy u siebie .xD
     
    brzustinka, AnnDżelina oraz agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO moja mama albo codziennie albo prawie, ze codziennie :) ale jej to pasuje jak ma sama w domu siedzieć to woli z wnukami :)
     
    brzustinka, xBabciaEwa oraz AnnDżelina lubią to.
  12. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    U mnie po wczorajszych deszczach, słonko świeci i ciepło:)

    Nietoperzy nakarmionych 60 i na razie przerwa, później jeszcze dosieję kubecznika do łyżek które wypadną.

    Na wyspie:

    Girlanda - 300
    Muszla - 373
    Mięta rośnie
    Bambus czeka na posianie
    A parę minut temu udało mi się wykręcić na kole to:inlove:

    [​IMG]
     
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    brawo to odpalaj pnącze, bo więcej niż 60 do zadań nie trzeba, jedynie do dodatkowych nagrod

    piękne wyniki loterii, gratuluje
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Brawo, gratuluje :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hejka:) 152G/233M:D AGA - gratki ukończenia gacków:)


    Gacki dały: gwiazdki 6, 2 upiorne bukiety, pomocnicy 1 h (którzy się po części zmarnowali, bo już posiałem miętę i idę do sklepu, więc owsu tym nie zbiorę), naklejka (pogrubione - główna nagroda), 3 TNZ, jabłoń, 60 nakrapiany strach, 2 "Bogoria". 1 "Tytan". 4 zwykłe gacki, nocny gość, 1 CMJ, 7 SN, 800 koralogrzyb, 1 fosforyzujące, całe 2SP(xD) a reszta to same PD, TPD i SG..
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie , teraz tylko siać - gratuluję . :)
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Gratulacje :) ja wzięłam imprezowe ze sklepu farmarki poszły się bujać, bonusy migały przed oczami nie chciały się upolować
    nic konkretnego to śmigło nie upolowało xD
    ale
    jeden event skończyłam w końcu - mam to- pnącze odpalone :)
    [​IMG]
    posieję teraz na drzewo może dostukam i wsadzę jedno :oops:
    a to xxl fosforyzujące to jak gotowe to daje po oczach :D:inlove:8)
    ...
    a mięta dała 81 muszelek i 39 girlandy łącznie - kręci się moktajl :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje:)
    U mnie 233M/152G - myślicie, że lepiej od razu kręcić te moktajle? Bo boję się, że się pogubię..
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    miętę posadź - żebyś nie ukręcił całej ;) i to co Ci zostanie kręć bo z tym schodzi zanim ukręcisz
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No i piknie - gratuluję Aniu . :inlove: