panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie nie słychać , bo na roślinki czekam .
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja dopiero do domu wróciłam. :)
    Farmę obrabiam, bo niestety tam gdzie byłam komputer wyjątkowo był niedostępny. :( Mam poważne opóźnienia. :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2016
    agniecha$, abc2016 oraz xBabciaEwa lubią to.
  3. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    hejka z wieczorka, zdobyłam pnącze, i złote banany, teraz powalcze o Nefryty, no chyba że coś mi się jeszcze uda za słonecznik zdobyć na razie brak 2500 i 16 wyadajek do Nefrytów, do niedzieli dam radę :)
    słuchajcie coś sobie przypomniałam - na jakich polach siejecie zielsko na 1x1 , czy 2x2 ?- pamiętam jak kiedyś grałam że sadziło się na małych bo wtedy z pola 2x2 wychodziło - 16, a 1 duże to 5 - tylko jakoś strasznie dużo zielska szło na początek, no i odpalało się kombajn do roboty
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja sieję na małych , tylko na początku na rozsiew sieje na dużych .
     
  5. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    to roboty o łokcie :) przy braku kombajna można się zajechać :( ale szybciej się kończy
    powiedzcie coś bliżej o tym evencie - widziałam - rzeczy od diabła i troche dla mnie nie realne, poza tym to jest sam item?

    macki to jeszcze nie mam - czy to jest normalna roślinka do wysiania? - a musimy odblokować do niej dostęp ?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2016
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    kto tu ma opóźnienia, wszyscy ale nie Ty :) wysiane masz już dawno, tylko loteryjka z anty/anty, a na loteryjkę to wpływ mamy niewielki... z pewnością zdążysz zrobić całość :)
    to było do mnie pytanie, chciałam siać rośliny na item ze sklepu od Jacka, ale mi BabciaEwa wybiła delikatnie to z glowy
     
  7. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    czemu ci wybiła?
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    powiedziała, że na G&T dostanę :):):) a wcześniej pisałyśmy od pnączu z misji Upiorne zakupy i zamiast robić rośliny na ten item zaczęłam siać na pnącze, pewnie do niedzieli nie skończę, bo to jest w 6pkt, ale już zaczęłam; Ty pewnie to pnącze już masz, ale ja dopiero pierwszy raz sieję na mrocznej łące, więc mam straszne tyły
     
  9. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    długo nie grałam i mimo że ma 81 lvl to też mam tyły, dasz radę
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    rób tylko srebrne i dopiero ostatnie zrob całe. Będziesz miałam pnącze. Ale do tego pnącza są potrzebne konkretne itemy.
     
    agniecha$, xBabciaEwa oraz abc2016 lubią to.
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    toż to jest zabawa a nie poważne życie, każdy w jakiś sposób da radę :)
    tak właśnie robię, a o itemach jeszcze nie doczytałam, ale wiem, że trzeba je zdobyć, policzyłam tylko srebrne i ostatni punkt i wyszło trochę ponad 7000 roślin, ale powoli się zrobi wszystko :)

    dobra Aniołki :) miło było, ale będę zbierać ostatni nawóz, coś posieję i postawię dłuższego na noc i pewnie Was pożegnam na dziś. Dobrej nocki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2016
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie ma co się chwalić. Po prostu sieję różne mroczne rośliny i sprawdzam, które są najekonomiczniejsze ze względu na wypadajki.:)
     
    agniecha$, abc2016 oraz xBabciaEwa lubią to.
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja też się nie chwalę , ale tylko 5 anty coś mi brakuje do t zagród - o - i ino 2 pokoje do sprzątnięcia mam - nie chwalę się
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a to będzie tak samo u wszystkich? podejrzewam, że nie
    jestem 191 wypadajek od końca...
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to pięknie. Cieszę się. Zrobisz spokojnie wszystko.:D
    Myślę, że podobnie. To nie wychodzą stałe liczby.
    Np. Z pomidorów zębatych u mnie w ogóle nie leci, z dyni albo w ogóle albo po jednej, z grzybicznika 3 do 5, a z duchów od 12 do 14. Możemy porównać.
     
    agniecha$ i abc2016 lubią to.
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jutro już będę solidnie zapisywać, na tym evencie ze śpiewającą gęsią spisałam wszystko co do jednej wypdajki, ale teraz byłam tak zaaferowana mroczną łąką, że zapomniałam
    no i ja mam niepełne puchary na drzewie, więc będę miała mniej
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ewuniu, nie poznałam Cię :)
    Wchodze sobie do Panoramki poczytać Was troszkę na dobranoc, patrze i myślę sobie - Panoramka ma nowego domownika i jakiegoś młodego :)
    A tu stały bywalec tak pięknie przebrany :)
    Bogata będziesz :D

    Mam pnącze, mam komplet itemów. Jeszcze na jutro zagrody mi zostały do zgarnięcia i mogę sobie na tym zakończyć event :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No nie wiem czy wszystko , ale już dużo więcej zrobiłam niż zamierzałam .
    Za to przeszłam dzisiaj na wyższy poziom na farmie i już wawrzyn mam .
    Dziękuję Zetko , Ania mi uszyła dawno temu .
    Pokoje wysprzątane z roślinek , koniec siania ewentówki .
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No proszę, jaka ze mnie marna sąsiadka. :cry::cry::cry:
    Zamiast gratulować, to ja nawet tego nie zauważyłam. :cry::cry::cry:
    G r a t u l u j ę ! ! ! :D:inlove:
     
    abc2016, agniecha$ oraz xBabciaEwa lubią to.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bo liczysz te wypadajki i nie masz czasu na pierdoły . Dziękuję .
     
    abc2016 i agniecha$ lubią to.