panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum


    Hmmm...kawka:) Jedną już dzisiaj wypiłam, ale pogoda u mnie senna więc chętnie jeszcze jedną wypiję:);)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też nie wstaję w nocy do ewentu, choć czasem jak jest fajna gadka w domku to potrafię posiedzieć do po dwunastej, no i wtedy przy okazji zebrać, ale wczoraj odpadłam dużo wcześniej. Lubię robić ewenty i lubię je skończyć. Zwykle obmyślam jak robić, żeby zrobić, ale spać w nocy i nie rezygnować z realnego życia. Teraz też obmyśliłam zbiór co 8 godzin o 7, 15 i 23, oszczędność nawozu itd. Ale te 100 % wybiło mnie z rytmu.
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja dlatego staram się nie kręcic kołem po 12.;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja tez czasem siedze do późnych godz, ale to nie przez wzgląd na zbiory , tylko właśnie dlatego , ze sie rozmawia albo i tak nie śpię bo oglądam np jakiś film , tak samo i czasem wstane o świcie ale to dlatego , ze właśnie wstałam coś spać mi nie dało albo musiałam wstać ale nie dla zbiorów , też bywam na fermie i w nocy i o świcie :) no ale własnie nie dlatego ze zbiory tylko że tak właśnie wyszło z jakiegoś innego powodu. No fakt godz 7, 15 i 23 są normalnymi ale u mnie niestety nie zawsze takie idealne przystosowanie wychodzi :) a juz szczególnie jeśli chodzi właśnie o godz popołudniowe , praca, lekarz, zakupy, czy inne sprawy często sprawiają ze te zbiory są później :)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To nie było po 12.
    Te 100% wisiało od rana i czekało na ewent i o dziwo dało się ukręcić tuż przed pierwszym zbiorem. :D

    Dokładnie też tak mam, ja na dodatek zwykle w nocy wstaje, ale nic mnie nie zmusi, żeby pójść odpalić komputer i zebrać, ale wiem, że jest wiele osób dla których to nie problem. A te godziny wydawały mi się takie idealne, bo akurat koło 7 wstaję, o 15 zawsze jestem w pracy, a o 23 zawsze w domu kończę oglądać szkiełko.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2017
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tak tu godziny przypasowały Tobie a nie Ty im :) ale tak jak pisałam wcześniej mimo wszystko nigdy nie potępiałam i nigdy nie bede osób które wstają czy siedzą dla zbiorów a zawsze podziwiałam i bede podziwiać.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jasne, ważne żeby każdy robił to co lubi i żeby mu sprawiało radość.
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Dziś dzień pocałunku , więc [​IMG]
     
  9. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Kawka:inlove: Chętnie się napiję bo od rana głowa mnie boli i jakaś senna jestem. Coś pogoda mi nie służy:sleepy:

    Zdarzyło mi się parę razy wstać w nocy na zbiór, ale raczej tak staram się ustawić farmę żeby w nocy nie wstawać.

    Zbierać będę podobnie między 6-7, 15-16, 22-23, muszę mieć trochę zapasu bo nie zawsze uda się wejść punktualnie, pamięć szwankuje:p


    Piękny buziak:D Przyłączam sięxD
    [​IMG]
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I to jest to :)

    Witaj Ewciu i buziaki dla Ciebie też :)

    No tak ja jak zwykle, zbiory zrobione juz dawno , tak mi sie juz nudziło ze poszłam kręcić kołem bo kilka imprezowych sie uzbierało, no to sobie kręce i patrze a tu co? No nic innego jak +100% ze zbiorów :) Juz któryś raz tak trafiam ze po zbiorach albo późnym wieczorem, dlatego juz przestałam kręcić późno no ale dalej nie przestałam zaraz po zbiorach.
     
  11. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzieńdoberek ;)
    Ani się człowiek nie obejrzał, a już czwartek dzisiaj jest. Wczoraj dobre wiadomości były - co mnie raduje mocno ;) Gratulacje gratulacje.
    I Agucha.. bardzo się cieszę i nadal trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. :inlove:

    A z okazji Dnia Pocałunku urocza piosneczka o buziakach ;)
    I znowu będę to nucić przez pół dnia 8)-.-8)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To teraz słonko kręć przed zbiorami i będzie dobrze . :)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ani ja ;)
    źle się czułam i nie czekałam nawet wieczora a poszłam spać
    szkoda trochę SN i nawozu który dałam aby przyspieszyć rozsianie eventówki
    trudno
    Całkiem fajna myśl nie martwić się ''tym wszystkim '' innymi :)
    Słodki buziak Ewa
    świętujemy
    Dla wszystkich [​IMG]
    --------------
    Dzień dobry

    Szczotek mało eventówki jeszcze mniej
    za chwilkę mam zbiór, potem będzie zbiór i potem i nawet jak bym doczekała to zaś w nocy mi wyszło zbiór xD
    nawet nie wiedziałam że tak mnie sprzątanie wciągnie ;)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje :)

    Ewciu +100% czy nawet 200 trafiłam kilka razy , ale jak zawsze kręciłam przed to jakoś sie nie trafiało a jak po to właśnie często, jakoś tak szczęście mam z tym ale właśnie po zrobionych zbiorach. No ale ważne, ze jest, poszłam trochę sn podrzuciłam i zbiory będa wcześniej :)
    Najlepiej niczym sie nie martwić :)
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Buźka
    Gratuluję Aguniu
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje
    No i małe sprostowanie oczywiście nie +100% pd ze zbiorów tylko +100% do stodoły ze zbiorów :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja wcale nie mam szczęścia trafić tego bonusu , a by się przydał , bo tak nie lubię siać , że szok . :)
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj ja przyznam że juz nie pierwszy raz jakoś mi sie trafiło z czego nie moge ukrywać ze sie bardzo ciesze :) :) :) choć do tego mam szczęście bo w czym innym to nie bardzo :eek:
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj Aguś uśmiechnij się [​IMG]
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No Ewciu przecież cały czas to robie :) :) xD
    [​IMG]