panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mój tato kupił spod lady,też siedzieliśmy wszyscy w łazience i patrzyliśmy jak się obraca bęben(to se newrati:cry:).

    Teraz jest odwrotnie na działce mam starą Franię,dzieci mają fun w praniu jak za babci z wyżymaczką na korbkę.:p
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale słodkie :)

    Zawsze trochę zapasów sie przyda Ja mam minimum po ponad 5 tyś i tam właśnie gdzie mam tyle to zawsze staram sie uzupełniać do minimum 10 tyś w góre oczywiście

    Bo teraz wszystko działa póki gwarancja jest a zaraz jak sie skończy to najczęściej w przeciągu miesiąca i żywotność sprzetu sie kończy :p
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mądra myśl tym bardziej,ze pasza wciaż sie w młynie kręci szczególnie ta długa wiec przyda sie troche zbóż do stodoły;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj u mnie te młyny to kiedyś sie zatrą :p bo ciągle codziennie kręcą nieustannie
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam w piwnicy taką malutką pralkę zwykłą - kawalerka się na nią mówiło i wirówkę jeszcze mam , niech stoją , kiedyś wnusiom pokażę jak się prało .
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aż pobiegłam do wujka google zobaczyć jaka to :) No to pamiętam ale jak miałam kilka lat u babci u siebie juz miałam trochę inna taka mała kwadratowa tyle pamiętam z niej O coś takiego właśnie :)
    [​IMG]
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak taka mała , kupiliśmy ją jak moja młodsza córcia się urodziła , dopiero zaczęły się pojawiać pieluchy jednorazowe , więc tetrowe trzeba było prać , więc prałam w tej pralce . :)
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj z tymi pieluchami to kiedys sie kobiety miały
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie narzekałam , pachniało maluchem w całym domu , pieluszki się prasowało .
    Na balkonach było widać gdzie małe dziecko jest , bo całe linki pieluch rozwieszone były .
    A teraz co za frajda - żadna - kupi , założy , zmieni , wyrzuci i po robocie .
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No niby tak Ewciu ale z drugiej strony CI którzy tego nie przeszli to nie wyobrażają sobie teraz takiego prania mimo automatów. Ja tylko z opowiadań to znam.
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pewnie , że nie . Postęp mamy we wszystkich dziedzinach i dobrze , ale ja jakoś z sentymentem wspominam te czasy .
    Mimo , że było trudno i wszystkiego brakowało to żyło się lepiej niż teraz moim skromnym zdaniem .
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj i to jest nie tylko Twoje zdanie ale od wielu osób to samo słyszałam
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bo to prawda najprawdziwsza jest . Ludzie byli inni , a teraz szkoda słów co się porobiło . :p
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Niestety z tamtych czasów to tylko wam wspomnienia zostały , bo nigdy nie bedzie choć minimalnie juz tak jak kiedyś.
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A szkoda naprawdę , gdzieś w tym pędzie ludzie się pogubili i to jest smutne . :p
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, czas goni ludzie gonią, technologia sie zmienia, polityka, władza i ludzie. Teraz jedna wielka pogoń za pieniędzmi bo możesz mieć wszystko , no prawie wszystko ale zawsze tych pieniędzy gdzieś brakuje, kiedyś nie było prawie nic a jak było to niewiele, dlatego i ludzie pieniądze mieli. Byli bardziej dla siebie szczodrzy i życzliwi a teraz? człowiek , człowieka najlepiej w łyżce wody by utopił. Oczywiście nie wszyscy są tacy sami :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tylko po co to wszystko się pytam - dla miecia ?:sleepy:A życie ucieka niestety i czasu się nie wróci . :sleepy:
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj, tego nikt nie wie po co, nawet obecna społeczność :)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dlatego żyje się tak jak żyje - w pędzie . Ale nie wszyscy , są tacy co żyją po swojemu i jest im z tym bardzo dobrze . :)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, myśłe że tak naprawdę to wielu osobą nie jest z tym dobrze, tylko niektórzy już nie potrafią inaczej