panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie to, co droższe jak dziś milion SG wydałem na kombajn;)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Do ostatniej minutki łowiłam, 212 rybek złowiłam, zostały 2 błyszczki niewykorzystane i trzy talarki.:D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    dobra marudo , rano będziesz mieć w stodole . xD
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ochłonęłam po emocjach wędkarskich chciałabym podziekować wszystkim darczyńcom domkowym i tym z krzaków jesteście wspaniałe , w następnym takim evencie muszę zmienić model wędziska na nowocześniejszy;)
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W czasie następnego to jeszcze nie zarzucisz a już będziesz wiedziała co się złapie. ;)xD
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    mnie zostało 567 haczyków a tych innych po 7-2 sztuki. Wszystkie inne zgarnęłam i duży item. Ale chyba nie warto było droczyć się z losem....
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Potentat haczykowy z Ciebie. ;)xD
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja też niestety wziełam od razu jak Tonek napisał , że ich nie ma, widziałam że ktoś mu obiecał ale wiesz jak to jest z tymi obietnicami u niektórych, dopiero jak juz je kupiłam zobaczyłam ze napisałaś ze masz i mu jak coś to wyślesz. No nie ukrywam że Twojego słowa jestem pewna w stu procentach i jak bym odp widziała wcześniej to bym ich nie brała :(
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mnie zostały piórka,bo przecież na początku miałam zagrody i warsztaty,potem dorabiałam ciągle haczyki,resztę miałam plus wypadajki oprócz haczyków a na koniec zostało;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przecież pisałam , że mam 3 komplety itemów i wzięłam je dla potrzebujących , bo dla siebie to bym brała tylko ten największy z tego ewentu .
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ewciu kochana wiem ze pisałaś, ale na moje pytanie Tomek odpowiedział przed końcem eventu, nie mogłam czekać czy ktos sie odezwie, ze ma te itemy tylko kupiłam aby zdążyć, a też nie wiedziałam czy komuś juz np nie obiecałaś. No i też troche by nie ładnie wyglądało jak bym odpisała na odp Tomka np ,, eee Ewcia ma jakieś itemy to pewnie Ci je wyślę" no chyba sama widzisz że troszkę byłoby to w pewien sposób bezczelne z mojej strony. Bo może ktoś mieć ich i 10 ale to juz od tej osoby zależy komu je podaruje i czy podaruje.
    Uwierz Ewciu gdybym wiedziała, ze choćby osoba która mu obiecała wyśle to bym tych nie brała, a tym bardziej gdybym wiedziała że Ty wyślesz :)
     
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    i to bez kasztanka, samo leciało szkoda, że tak dużoxDxDxD
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja się trochę nagimnastykowałam, żeby utrafić. Zaczęłam drzewami, więc do soboty miałam nadmiar błyszczek, potem cebula na farmie wyrównała haczykami i zaczęła przewyższać, no to wczoraj dałam jabłonki. A dzisiaj to a to kukurydza, a to kurniki na i jakoś doszłam do tych dwóch błystek, za pięć druga skończyłam.
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja obiecałam ten najmniejszy item z nowego ewentu Małgosi -krawcowej , ale też go wzięłam dodatkowo , żeby dla niej mieć .
    Jeśli chodzi o Tomka to nic nie było wiadomo do końca i pewnie dlatego tak wyszło . Ale przecież nic się nie stało , prawda ?
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    skończyłam rano przed pracą - ale byłam w szoku jak o świcie z luksusowych złowiłam 80% marlinów, w sumie 2870 talarów uzbierałam, ale lepszy wędkarz dużo więcej by zdobył z moich przynęt.
    Cieszę się taką długo-rosnącą roślinką, przynajmniej nie trzeba będzie się tym eventem zajmować za bardzo :) no i z takiej rośliny może polecą te pędzle jakoś rozsądnie
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Powiem krótko
    nie wiem czy mi się chce robić '' gruntowne porządki '' ;)
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    A ja tam sobie zrobię, zawsze to jeszcze jedna gałązka dojdzie;)

    Właśnie zobaczyłam, że już od jutra będzie można misie na masową skalę hodować:inlove::D
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Agniecha, posiejesz zbierzesz 3 razy na dobę wypadajki wylecą z ewentówki oddasz do zadań zdobędziesz pnącze;)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO jasne ze nic :) Troszkę późno odp na moje pytanie niestety , gdyby wcześniej to było pewnie byłoby wiadome co robić a tak na ostaniom chwile to też sie sp
     
    tosia, kaniape4410 oraz brzustinka lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jakich głównie:p ??? MerlinówxD ???

    PS. Ile rośnie eventówka z wszystkimi dopalaczami i samą wodą?
     
    tosia, agucha31 oraz brzustinka lubią to.