panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, fajnie, że się wszystko udało i fajnie, że to Wrocław, bo zdaje się sporo forumowej farmerowej braci z Wrocławia właśnie.
    Krzywdy Ci nie dadzą zrobić, a i będziesz miała okazję poznać wirtualnych znajomych.:D
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Walczę,mogę się umówić ,że jutro dam znać o sytuacji na froncie.:)

    Wiem jedno z wędkarstwa bym się nie utrzymała:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2017
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też walczę i chyba Stokrotkę poproszę o najdroższy itemik albo środkowy z nowego pnącza:) Ale wędkarstwo to nie mój konik:( Tylko sąsiadaxD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie to jakoś dziwnie wychodzi z tymi połowami - niby w ten sam punkt trafiam , a wychodzi za każdym razem coś innego .
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Nie to,że lubię narzekać proszę mnie tak nie odczytać,ale mam wystarczająca ilość wypadajek,kręcę w młynie przynęty problem jest w połowach.
    Rozumiem ,że losowość tym razem jest na moim łowisku.
    Merliny strzeliłam do tej pory 3 razy,osmiornica kilka razy reszta to papugi,homary stąd pewnie marne postępy.Zastanawiam się czy gdzieś popełniłam błąd,drzewa 20 godzinne zbieram raz na dobę nie wstaję w nocy.
    Sieję na zmianę cebulę i brokuły z przyspieszaczami -zbiór 2 razy dziennie i kicha, ale głowa do góry nie takie problemy się miewa w realu.
    ;)
    Lecę do roboty odetchnąć od wędkowania
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No właśnie o tym piszę , że te połowy jakieś dziwne są , a może ja się na wędkarkę nie nadaję . Ale jutro już koniec i będziemy siać - ciekawe ile ?
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wolę sprzatać więc sianie będzie odskocznią;)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zobaczymy jutro jak OO się ukarze , co tym razem nam wymyślili . :)
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Potrzebuję pomysł na szybki obiad na jutro ;) jakieś propozycje
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jasne i tak do jutra czekamy na info co brakuje i komu
    Tomek z tym nowym to bedzie gorzej bo trzeba sie liczyć ze te itemy pewnie nie prędko bedzie możliwość wysłać a juz na sto procent ne bedzie możliwości jesli G&T bedzie w przeciągu 4 miesięcy od eventu pamietaj ze zawsze tak jest ze itemy i ts z ostatnich 4 miesięcy są nie do przesłania
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Itemy też ? a ja myślałam , że tylko zagrody to dotyczy . i drzewa .:sleepy:
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzien dobry :)
    w ramach krótkiej przerwy xD
    jak dla "nie-mięsożerców" kalafior w sosie z mleka kokosowego i pasty paprykowej (albo pomidorowej) z imbirem, czosnkiem i kolendrą, do tego ryż brązowy albo kasza jaglana (co kto lubi) - tylko głęboka patelnia i garnek po ryżu do zmywania....

    dlaczego myślisz, że błąd zrobiłaś? robiłam całkiem podobnie, tylko trochę za mało siałam i teraz mam niedobór haczyków ale zdjęłam drzewa i posiałam kwiatuchy, bo teraz doba na kwiatki :)

    jak moje drzewa zbieram któregoś dnia wcześnie rano (6-7) to już wiem, że następnym razem będą o 2-3 w nocy, więc zbieram je i albo stawiam raz jabłonki, albo coś sieję i wieczorem stawiam drzewa - potem kilka dni jest spokój, bo drzewa owocują w dzień
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2017
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie kochani 3 komplety itemów - na 2 stare pnącza i na nowe - jakby co to proszę pisać komu wysłać i jaki .
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak kochana też zobacz tu kawałek wklejam z poprzednich info
    * Przedmioty (z wyjątkiem specjalnych), zagrody, warsztaty i drzewa, które pojawiły się w grze minimum 4 miesiące temu, będą miały aktywne wszystkie opcje, a więc podarku, wymiany i handlu.
    czyli itemy to przedmioty i zobacz ze minimum 4 miesiące
    Zawsze tak było ze z ostatnich eventów były zablokowane
    Dlatego tym co o 3 pnącza walczą radze skupić sie na wszystkim z nowego a u 2 poprzednich na łodygach :)
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki, mam zrobione wszystkie trzy pnącza, z trzeciej zakładki też mi się uda wziąć to co potrzebuje, a pewnie i jakiś item dodatkowy też zrobię, muszę policzyć który daje najwięcej
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To trudno - najwyżej itemy poczekają .
     
  17. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    Myślę, że wszystko robiłaś ok:) Nie ma czym się przejmować, abyś tylko gałązki miała to w ich uzupełnieniu wszystkie pomożemy:)


    U mnie trzecie pnącze już też hula:inlove::D Jakieś błyszczki jeszcze zostały, jutro też coś wpadnie więc w razie czego mogę zgarnąć też dodatkowy itemik dla potrzebujących;):)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Zastanawiam się kiedy dadzą w końcu te zagrody dla miśków za sg bo można byłoby już ich troszkę w międzyczasie podhodować;):D
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Grecia coś o 2 tygodniach pisała , więc chyba dadzą . Ja miśki mam w menażerii - strasznie długo się robią .
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jasne że tak, przecież zawsze jak nie teraz to przy następnym g&t sie przydadzą
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam tylko 12 zagród miśków i 8 pomarańczowych - wstawiłam je do dwóch menażerii i już się prawie 1000 zrobiło :)
    niestety wciagają owoce i trzeba czasem trochę drzew postawić na żarełko dla nich xD