panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj ! Zbieraj , po co czekać , wypadajki polecą tylko z mrocznego ogrodu , na farmie nie będą leciały , mimo , że ewentówkę będziemy tam siać .
    Dobry wszystkim .
    Witaj Aniu , przewidująca ta Twoja córcia , ale z drugiej strony masz dobrą wymówkę .
     
    ankagdw lubi to.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzisz jaka dzielniacha, zadbała o Ciebie. :)
    U nas przez okienko to pięknie jest, słoneczko, błękit nieba, złote liście. :D
    Ale wiatr taki, że łepetynę urywa i .... + 4 stopnie C.

    Ja zebrałam wszystko co dojrzało przez noc, zagrody zlikwidowałam, dałam wszędzie duże i małe pola i posiałam tak, żeby zebrać przed 14.00.:)
     
    dantic3 i abc2016 lubią to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    idealna wymowkexD:cry:
    u nas szaro buro ale cieplej .o 7,30 bylo 8 st.na termometrze:)

    to po co ja te gozdziki sialam i czekamo_O:eek::cry:xD:cry::cry:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Odpoczniesz przed ewentowym sianiem .
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Wróciłam już do was po moim wczorajszym wychodnym ;) I coś w kiepsko bo mi łeb rozsadza ...ale już z tym walczę , trzeb być w formie na 14 xD

    Cieszę się że was widzę WY mordki moje :inlove:


    Żądnego siedzenia w krzakach [​IMG]
    U nas jest przytulnie i ciepło i milutko
    właśnie rozpaliłam w kominku [​IMG] i kawę zaparzyłam [​IMG]


    I pytaj jak coś nie wiesz , wierć dziurę aż do skutku ;)na pewno się coś doradzi , coś nowego się nauczy w sumie my wszyscy .
    Wielu z nas mimo że niektórzy już mają jakiś staż się uczą i nowego dowiadują i udoskonalają swoją grę farmerską .

    Już wstałam , wstałam ... no jak dla mnie za długo to rośnie :D


    Cudnie xD a co tam przedszkole , jeszcze tyle dni to nic nie straci ;)


    xD dobre ... szykuj pola lepiej xD


    Kiedyś też tak się przygotowałam , zadowolona i pewna siebie że mnie wypadajki zasypią ...a tu zonk ...sprawdzałam ze 2 razy czy coś wpadło, już nawet pismo miałam odpowiednie pisać ...jak doczytałam ;) byś widziała moją minę i oczy jak talerze ... xDxD
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pięknie, kominek moje marzenie, pozdrawiam wszystkich z rana :)
    jeszcze mam kurczaki w klatkach, bo anakondy ciągle syczą jesssśśśssssćććć, ale o 14 zacznę rozmnażać roślinkę do eventu
    xBabciaEwa bardzo, bardzo dziękuję za prezent :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2016
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja zostawiam tylko kotki na farmie a reszta już wywaliłam i postawiłam duże pola :)

    Anakondy strasznie żarłoczne ... próbowałam ich wykarmić i zrezygnowałam na jakiś czas .

    pamiętamy o :
    wybija 14 odświeżamy grę dla pewności ze 2 razy i sprawdzamy czy eventy są włączone i stera pełni działa ;)


    dla tych co mają super nawóz i wolą szybsze plony z farmy ;
    zjadamy cjm -biała niewinność - kerstsol plus ale nie musowo babeczka pinke pie

    dla tych co też maja zapas super nawozu ale wolą szybszy wzrost roślinek w strefie pełni
    cjm - biała niewinność - upiorny bukiet plus ale bez musu babeczka pinke pie

    Zastanowić się co do strefy pełni co tam będziemy siali jaki mam plan i co chcę zdobyć ...i pamiętać że z długo rosnących roślinek mrocznych jest więcej wypadajek .

    No i czekamy jeszcze :) cierpliwie ... czekamy ;)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Podpisuję się pod tą instrukcją czterema łapami :D i jeszcze dopowiem, zwrócę uwagę, dokrzyczę: sprawdźcie przed zbiorem mrocznych, czy event już działa. Już to pisałam, ale teraz "za pięć dwunasta" przypominam, że był event podobny "Wiosenne porzadki" i już nie wnikam, czy specjalnie czy nie, ale włączona była pełnia, a event nie. No i wszyscy rzucili się zbierać mroczne, a tu zonk , nie ma wypadajek, bo event miał opóźnienie.
     
    xBabciaEwa, agniecha$ oraz abc2016 lubią to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak są osoby co nie chcą albo nie czują się na siłach z tym eventem to można zgarnąć pnącze tylko a potem poprosić , wykupić wymienić itemy na G&T . Są podwójne więc jest szansa że się je wyszpera .
    Ścieżka do Pnącza
    10- 11-12-13-8-9-26-21-22-23-24 -25

    potrzebne ; 4250 tajemniczy słonecznik , 100 kolarogrzyb , 100 koszmarne dynie ,100 mózgowiec purpurowy , 2 pułapki czyli 28 antyduchomatów
    Jak coś ktoś to pytać :)

    [​IMG] hu hu ho ... wrr wrr ... bom bum ...
    nie bać się xD czaruje na wypadajki ;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kurcze , a ja mam za mało krwawej paproci do ewentu - muszę szybko dosiać .
    dobrze , że zajrzałam do stodoły . ;)
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    instrukcje jasne :) zjem co trzeba :)
    będę próbowała zrobić całe pnącze z itemami, najpierw rozmnożę słonecznik i te ciemne rośliny - czy na te mroczne działa super nawóz? za cały event chyba zdążę wyprodukować 500 roślin z ciemnej łąki? (bo te 13250 słonecznika, to już policzyłam, że się daje zrobić) - potem będę siała to co jest potrzebne żeby kupić wierzbę i jabłonkę u Jacka do misji Świetlik i na koniec postawie drzewa i posieje czubajkę, bo najdłużej rośnie. Gdybym miała tyle czasu, że uzbieram na klatkę do upiornego świetlika to ją też kupię, ale to są chyba już marzenia...
    w mojej stodole mrocznych jest zero (dadzą mi po 5 chyba) bo nigdy tam nic nie siałam
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dasz radę wyprodukować mroczne roślinki do samego pnącza bo potrzebujesz koszmarne dynie i mózgowiec purpurowy a one krótko rosną nie pamiętam tego kolarowego grzyba ale dasz radę na pewno .
    Działa super nawóz na mroczne roślinki też

    Czy masz już jakiś zapas mrocznych roślinek ? Bo jak nie masz to dostaniesz chyba 10 szt na początek albo 5 szt każdej roślinki u wysiej te potrzebne do eventu na dużych polach na rozsiew .

    Wierzba ośmiornicza też jest dostępna w Misji MISS upiornego uśmiechu wystarczy zrobić 1 srebrne , 2 srebrne i w 3 srebrne złote i diamentowe zadania i masz chyba nawet taniej wychodzi niż w sklepie Jacka .
    Żeby zrobić jabłonkę musisz mieć macki z wierzby ... więc jak nie posiadasz jej na strefie pełni nie zrobisz jabłonki .
    Da się zrobić za to tę Kryjówkę upiornego świetlika ...jest sporo dni tego eventu ... nie będzie tak źle ...
    Mam nadzieję że dobrze tu doradzam :D
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze doradzasz, tylko cmj to można zjeśc tuż przed zbiorem, wtedy te dwie godziny będzie dłużej działał. :)
    Wiem, wiem, wiem.... lepiej od razu żeby nie zapomnieć.xD
     
    ankagdw, abc2016 oraz agniecha$ lubią to.
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję za porady :) lecę przeczytać tą misję co dają wierzbę...
    przeczytałam, do wierzby w sklepie Jacka trzeba włożyć 23% czasu rośnięcia roślin więcej niż do wierzby z misji, a w misji są jeszcze nagrody :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2016
    agniecha$ lubi to.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    [​IMG] no ... znam to ... nie raz się zapomniało ;)
    -----

    Tak sobie myślę czy to co uzbieram na wejście starczy mi na tego cerbera i będę mogła już rozplanować na tę upiorne świetliki i drzewko ... zapas mam różnistych roślinek ale chyba mało tak jak Ewa krwawej paproci ...

    Dałam w wątku Opinie -Zgłaszanie błędów propozycje na zmianę nazw tych mrocznych świetlikowych zagród ...bo jak dla mnie to strasznie mylące i co chwila sprawdzam czy aby dobrze myślę o upiornych świetlikach .

    Eh ... :( chciałam wam wkleić klik ale nie zawsze umiem poprowadzić do odpowiedniego wątku ... coś źle zaznaczam chyba ....
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już wszystko zjadłam , bo potem człowiek się spieszy i zonk .
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    sporo czasu to spokojnie ;)
    u mnie juz oporzadzone .badyl rosnie.wlazlam do ogrodu mrocznego a tu zonk puste pola :( jakim cudem nie mam pojecia :cry:1 duchomat z drzewek wypadl buuu :cry:
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zapomniałaś posiać ? zdarza się . Szybko nadrobisz . Posiałam tę paproć , bo do świetlików też jest potrzebna - chyba ?
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja dopiero teraz zaczynam, niestety rzeczywista praca przede wszystkim.:cry::cry::cry:
     
    agniecha$, abc2016 oraz ankagdw lubią to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    sialam nagrobki ale ich ni ma :(