panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może czegoś potrzebujesz , to pisz śmiało , babcia pomoże .[​IMG]
     
  2. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    A więc Królik raportuje :)
    Na 2 dni przed eventem na leśnej polanie postawił pełno drzew i 2 puchary, na dzikiej łące postawił ponad połowę polany drzew, bo więcej nie ma na razie :p Resztę pól wykorzystał na uprawy karczocha i nawet nasion dokupić musiał bo to u niego nowa roślina. W koloni na bachama, pół na pół drzewa i pola a na nich orzeszki ziemne, bo to też najnowszy nabytek co długo rośnie.

    Królik ma abonament więc wyłączył sobie na te dni:

    [​IMG]

    żeby mu nikt owoców nie zbierał jak śpi :p

    Dziś odwiedza farmę, klika znów guzik i owoce są w stodole, ale tych wypadawajek to nie wiele z tego było, bo raptem coś koło 90, bo troszkę królik już dostał od Babuleńki, Sarenki, Panoramki, Vivanki, i jeszcze innych fanów królika :D

    Teraz królik ma 95 piłek z gumy, więc dobre i to, a nawet całkiem sporo jak na start :inlove:

    Królik już posiał róże jak tramwajem jechał, Vivanka mu nalot zrobiła, żeby ich więcej było, a Sarna popsikała swoją magiczną misksturą zieloną i teraz królik zaciera łapeczki by znów to powtórzyć nim zaśnie po raz 3, bo 2x już teraz kliknął, to na rano już jedna polanka będzie gotowa a potem to już z górki :p

    Jakieś magazyny dodają do gry, ktoś wie co to takiego ? :)

    PS. Dziś znalazłem 20 sztuk super nawozu pod muszelką :D
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wielkie dzięki Babcia Ewo ale nic nie potrzebuje ,chyba tylko jednak szczęścia w losowości wypadania tych piłeczek
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie jest zły, ale bywają lepsze.;)

    To trzeba sobie policzyć, albo przejrzeć rozmowy w temacie eventowym, tam ludzie liczą, w każdym razie do wykupienia wszystkiego potrzebujesz 1045 talarów, w każdym meczu możesz zdobyć maksymalnie chyba 9 talarków, a do jednej piłki meczowej potrzebujesz 510 białych i 260 czarnych róż i 30 gumowych piłek wypadajek.

    A puchary masz na drzewie, czy przestawiasz z pola na pole?

    to i tak sporo, Agniecha miała 65.
     
  5. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Na drzewie ? No to pewnie nie :p Panoramka zajrzy do Galerii królika tam pokazuje jak teraz ma :)

    Panoramka zrobi sobie foto jak to na drzewie i pokaże królikowi w galerii, królik chce wiedzieć do czego dążyć :D

    Ojej, to królik całkiem dobrze to zrobił :D Gratki :music:
     
  6. vivanka

    vivanka Okazjonalny autor

    220 gumek czeka na przerobienie na piłki.
    Kiepsko widzę ten event zwłaszcza, że więcej mnie nie będzie i siać będzie ciężko :/ No chyba, że superpolami pogonię trochę.
    Chabazie rosną na wszystkich polach, po północy zbiór i wysiew czarnej do świtu.
    Się zaoram "naśmierć" -.-
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pobiegałam z piłką 1 raz i 9 talarków zdobyłam , wcale nie było trudno.
    Za 20 min. mam zbiór białej róży , więc jeszcze pobiegam z piłką i pójdę na zasłużony odpoczynek .
    Dobrej nocy , kolorowych snów i gradu piłek na polach wszystkim życzę .[​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No nie tylko Ty Vivanko, widzę, że wszyscy w polu orają xD, a na forum cisza.
    Teraz mam 212 gumianych piłek, wyprodukowałam jedną meczową na próbę no i super mam pierwsze 9 talarów i trochę łakoci.;) Czyli nie taki diabeł straszny .... xDxD, ale te wymagane ilości faktycznie porażają. Mam zajęcia w sobotę i niedzielę, więc będę siała na superpolach.:)

    Dobranoc Ewciu. :)
     
  9. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam Sąsiadkę:) Wpadłem na chwilkę z poranną kawką.

    [​IMG] Widzę że event ruszył pełną parą , tylko te ilości wszystkiego do (sklejenia) tej piłki nie napawają optymizmem:music: Zobaczymy jak będzie dalej.... U mnie jak na razie rozegrane 5 meczyków *9 gwiezdnych talarów także jest ok. Powodzenia;)
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witam, dzięki za kawkę, jak elegancko, jak pachnie.:D
    Walczymy, walczymy xD, trochę te czasy wzrostu bez sensu, nie ma jak ustawić, żeby maksymalnie wykorzystać czas. :)
    Ja się bałam tych rozgrywek, bo z celnością u mnie kiepsko ;), ale u mnie też nie jest źle, na razie 3 x 9.
    I następne 9 lecą, więc nie jest źle.:D A jak u Was?
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2016
  11. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Dzień dobry :)

    Nie martw się vivanko, królik ci podeśle troszkę gumek każdego dnia :)

    Królik ma obecnie 160 x [​IMG]

    Dziś z opóźnieniem posiał różyczki, ale ma też dobrą wiadomość, że z drzew teraz całkiem ładnie lecą wypdajki, od wczoraj mam 60 bez stresu :p Dlatego królik dalej ma drzewa i kolekcjonuje piłki :D

    Nie ma co się spinać, najważniejsza jest dobra zabawa :)

    Miłego dnia :)

    PS. Królik jeszcze meczu nie grał, najpierw piłek naprodukuje :p
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzień dobry wszystkim . Dzisiejsze kopanie mi nie poszło , tylko 7 talarków zdobyłam , trudno , może następnym razem będzie lepiej . Sieje różyczki , zbieram piłki i tak będzie cały dzień .Pozdrawiam , celności życzę i samych 9 .[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2016
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewciu, to wychodzi na to,że Ty do złej bramki strzelałaś.:( Na początku meczu, pierwszym rzutem zdobywasz 3 talary, a potem wybierasz tę bramkę, w której masz 6 talarów. Wiesz ja strzelaniu to kiepska jestem, ale do tej pory cały czas łapię dziewiątki.:D
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No rano mi nie wyszło , kawy nie wypiłam i skutki są , ale spoko , poprawię się , czekam na białą różę i znowu zagram [​IMG]
     
  15. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    Witajcie ponownie :p

    Króli sobie sygnaturkę machnął na okazję eventu a może na dłużej :p

    Jak się Wam podoba :)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super , ja nie robię nowej sygny , nie chce mi się , będę do was machać przez miesiąc , albo krócej .[​IMG]
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Podoba się, podoba, nawet bardzo.:) Tak jakoś promują Królika w czasie tego eventu, jakieś znajomości masz tam na górze? :p
    A przy okazji to się pochwalę :D, za wygrane mecze, dostałam już trochę kasiory xD i kupiłam item obrona nie do przejścia.:p
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    a mi ta gierka nie idzie , 2 x pod rząd tylko 3 talarki zdobyłam :cry:czerwoni dostępu do bramki bronią , a ja za wolna jestem ,
    albo nie gramotna , ech chyba się starzeje :cry:[​IMG]
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj tam, oj tam od razu nie gramotna:). Wolna to dobrze, przecież na boisku nie musisz się spieszyć, właśnie wolno, spokojnie postój, popatrz jak się przeciwnicy ruszają, wybierz najodpowiedniejszy moment i strzelaj, wybierając 6 talarków. Masz pięć prób.
    A starość -.-, no co Ty, my wszyscy młodzi jesteśmy. xDxDxD
     
    Anetta41, toDzasta oraz xBabciaEwa lubią to.
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Łatwo to było na początku , a teraz , no nie wiem , chyba coś nie tak robię , ale przecież to tylko gra .[​IMG]