panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc wszystkim mówię i znikam , pa .
     
  2. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Dobry wieczór, ja na chwilkę :D
    Dzisiaj mnie wykończyli na uczelni, a na analizie prawie sobie zasnąłem xD Ale jakoś przeżyłem i siedzę sobie padnięty i chyba chory, a raczej choroba w zalążku :(


    Zapasów nie pokażę, bo trochę już zjadłem (rosołek na przeziębienie był, spokojnie!), ale też niezbyt chce mi się ruszać do lodówki xD Musicie mi uwierzyć na słowo ;)


    Event jak był nieruszony, tak jest dalej nieruszony, BP (czy jak im tam teraz) ode mnie kasy za SP nie dostanie, nie ma! :D Przykręcam kurek xD (Przepraszam, musiałem xD)


    A teraz już idę sobie spać, bo padam, na szczęście jutro nie na 8, to była katorga... Dzisiaj jak jechałem, to nie dość, że ledwo zdążyłem (przyjechał o 7:53 zamiast 7:44 być przy uczelni), to był taki ścisk, że motorniczy włączył klimę, a i tak było bardzo gorąco. Natomiast komunikat "proszę odsunąć się od drzwi" rozbrzmiewał chyba na każdym przystanku po 3 stacji xD Dobranoc wszystkim!
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Współczuję Piotrek , życie studenta nie jest łatwe . Kuruj się chłopaku i nie choruj .
    Na kawkę zapraszam wszystkich [​IMG]
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To już epidemia jest :cry:, trzeba warzyć miksturki, syropki, ziółka, nie możemy się poddać.:)
    A tak w ogóle to dzień dobry. :D
    Tylko nie stawiaj na klawiaturę -.-, bo znowu trzeba będzie nowy laptopik kupować.:p
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Laptop padł , bo stary był . Ja przy sprzęcie nie piję , ani nie jem niczego .
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Zimno ale przynajmniej nie pada ......
    Kotki się dalej produkują , super pasza się mieli -trzeba uzupełnić zapas na 3 edycję Świat dzikich zwierząt ;)xD


    Biegam też na targ i poluję na obniżkę ceny babeczki i dżemiku lawendowego ... No kto to widział taka cena [​IMG] na taką malutką babeczkę .

    Eh no tyle gwiazdek zostawiłeś nie zdobytych ;) szkoda no ...

    Już się rozsiadam wygodnie i delektuje kawusią . Pyszną zaparzyłaś :)



    Ja się nie poddałam -walczyłam zaciekle [​IMG] no i dziś nawet dobrze się czuję :D
    Polecam na problemy żołądkowe - jelitowe ; gorzka herbata gorąca i częste wizyty w wc xD


    U mnie to pełno wszystkiego koło klawiatury :kubki, kubeczki talerzyki , jakieś opakowania delikatesów , długopisy, notesy xD
    Wszystko pod ręką jak znalazł xD
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj tam, oj tam, od razu stary. Za dużo kawy wypił.xD;)
    A u mnie i zimno i pada ... :(
    Ty myślisz, że seriami będą w nas? :p
    Do czego używasz dżemiku lawendowego? :)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nigdy nic nie wiadomo lepiej dmuchać na zimne xD i takie jest powiedzenie do trzech razy sztuka ;)
    Żyrafy ni ma na wyspie , o jaskółka fajna jest , a i sroki nie ma a mogła by produkować floreny bo lubi świecidełka
    Pomysłów masa xD


    Do rozbudowy dżemiarni jakoś najtaniej wychodzi , dobry też jest poncz jajeczny ,a żeby szybciej mi szło to sama robię po troszku sos chutney podstawowy .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiesz ja jakoś nie mam przekonania do rozbudowy tych warsztatów rzemieślniczych. Mam tylko piekarnię, rozbudowuje 4 poziom, co się w ogóle nie opłaca. Zresztą prawdę powiedziawszy to niczego oprócz cmj, białej niewinności, kerststolu i babeczki nie używam. No i w czasie pełni, bukiet i doniczka. Cmj mam z pnącza, a resztę kupuję na targu, zwykle wyniucham jakąś promocję. :);)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Najszybciej i najtaniej do rozbudowy piekarni to babeczki zjadaj :)
    Ja już wiem czemu drogie babeczki są -przez te kosmiczne ceny jajek a w przepisie aż 15 szt . potrzeba

    Zaczęłam te zawody i tak się bawię ,ale z początku to traciłam swoje przetwory i składniki specjalne , nie rozumiałam ,błądziłam z tymi zawodami i co do czego . Na jakiś czas nawet to dałam sobie spokój , póki nie dostałam drzewek cukrowych solnych a ostatnio to nawet mi drutownik wpadł xD
    Grasz i to jest w grze to myślisz sobie chyba potrzebne będzie to pieczesz i smażysz różności.


    Podobnie jak ty używam tych przetworów a babeczki to nawet rzadko albo wcale .
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czy one są na piątym poziomie?
    Sprawdziłam, mam kilka dżemów lawendowych. :DTo Ci w najbliższej przyszłości prześlę w prezencie.:)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak babeczka na 5 poziomie jest

    Dziękuję [​IMG]

    -----
    Dżemik i niewinność to jeszcze w miarę idzie tanio trafić ale babeczka gorzej tak samo bukiet upiorny i cjm .
    Ale co się dziwić ceny, jak tyle drogich jajek trzeba .
    A cjm i tak chyba nie będę mogła produkować nawet jak dobije do 5 poziomu dżemiarni :cry: bo ten przepis za floreny (dużo florenów) . No chyba że w jakimś evenciku np 3 edycji świata zwierząt dadzą przepis na cjm ;)xD

    Bukiecik upiorny mogę sama produkować bo ostatnio wykupiłam przepis więc tanio oblecę evencik :p xD

    ---------
    Kotki miauczą ... dużo już macie kotów ?
    Jak myślicie sporo będą wymagać i kotów i sp ?
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to tym bardziej nie ma co inwestować w rozbudowę.:p

    Koty to chyba w listopadzie będą. U mnie na razie 241 kotów i 65 SP. :)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [​IMG] no weź ... powinnaś motywować ...[​IMG]


    Czego jak czego ale SP to masz ogromny zapas ;) jak ty tego dokonałaś xD
     
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    nooo nie wiem co wam odpowiedzieć, jestem w kłopocie bo kotów mam 463. SP 240. Cjm sama robię i co mam powiedzieć czyli napisać8)8)8)8)8)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, chociaż Ty nie będziesz miała kłopotów z eventem. :D
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    i dalej kręcę w młynie SP,:):):)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Jaki tam kłopot ...jak to co napisać ...Napisz ""chwale się mam tyle i tyle paszy a tyle kotów "" ;)
     
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja nie jestem chwalipiętaxDxDxDxDxD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Marysia - bo psy to głupiutkie i łase stworzenia - nawet te dorosłe8) Piotrek - na jakie Ty studia łazisz, że masz analizę:p? BiotechnologięxD ??? Armenia nam strzeliła gola:cry: Chopy - do robotyxDxD!!! Raz, dwa, raz, dwa, raz, dwa, trzy, czteryxD
     
    peterek_w lubi to.