panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Brawo Ty.:D :inlove:

    Lecę, pędzę, nie wiem czy dam radę szybciej. :pxD
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Brawo Ewo,
    ja przeskoczyłąm juz dwa poziomy na wyspie mam teraz 232 sporo bananów leci wreszcie odblokuję światynię:inlove:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też łapię banany jak mogę , bo w ostatniej komnacie mam sporo do odkrycia . za chwilę ewent zaczynamy - przypominam . :)
    Dziękuję Eluś . :inlove:
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobrze, że przypominasz, bo bym zapomniała...
    zbierałam króliki - 12/44 2/33 5/44 duzy rozrzut, ale i tak musiałam je zrobić, bo anakondy żarłoczne strasznie, a pasza ok. 19tys teraz

    będę miała poślizg w tym "szkolnym" evencie, bo zaraz wyjdę i wrócę dopiero ok. 19:30 dopiero, a roślinki będą wcześniej, ale trudno nic nie poradzę na to
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2017
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    cieszę się , że na coś się przydam - to do siania . :)
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie mogę się napatrzeć na tego psa i kocię małe - jak ten pies delikatnie wącha tego kociaka i odsuwa mu się z drogi - niesamowite, że zwierzak może być taki delikatny
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja nie wiem co mam robić w tym szkolnym :oops: 7 dużych pól weszło xD pewnie coś na starcie sknociłam już
    ale posiałam i podlałam xDprzed chwilą dopiero
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    dziękuję Ewuniu zaaferowałam się darami od Królowej i zapomniałam o bożym swiecie
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I dobrze, więcej dużych na razie się nie da, można jeszcze 2x1 dołożyć, żeby się nasiona nie marnowały.
    Nie wiem jak ten czas jest obliczony, czy trzeba co do minuty siać, czy można spokojnie. Zosia pewnie wszystko nam obliczy.:D
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a co można sknocić jak się ma kawałeczek pola do dyspozycji - wstawiłam najpierw duże, potem średnie a potem małe - i posiałam najpierw na dużych róże czekoladowe, potem na średnich i na reszcie tą druga roślinę, ja nie wiem co tu można sknocić albo wymyślić mądrzejszego.... a jak zrobiłaś odwrotnie, to na następny raz posiej więcej róży i tyle, 10 dni jest na to - każdy zrobi jak będzie tylko siał...

    obliczę ale jutro :inlove: albo później dzisiaj, bo trzeba dodać jeszcze misje do tego liczenia, a teraz wychodzę na rehabilitację
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w eventowym Sekme dała plan ale to za dużo naraz dla mnie xD
    no nie byłam pewna z tymi polami dużymi ale zrobiłam dokładnie jak piszesz na dużych róża reszta po bokach na małych :)
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie pamiętasz jak się siało pszenice na dużych polach na początku? xD
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    za stary gracz jestem nie pamiętam takich siewów xD
    ale pamiętam jak małe pola przyszły a potem zmienili klikanie xD
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jasne, na razie rozkręcamy się. :)
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Do zdrowia,
    od poniedziłku będę latała do kriokomory przez 10 dni
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja mam m. in. zwykłe krio, ale nie lubię tego zabiegu, do kriokomory bym nie weszła, bo przez -5 nie mogę oddychać, a co dopiero w takiej lodówce

    ****************
    przeliczyłam pobieżnie sam event (bez misji) i spokojnie da się zrobić za 10 dni, jak już się osiągnie tą maksymalną powierzchnię, to będzie przyrost 200 za jednym zasiewem, a 3700 kukurydzy to jest 18,5 zasiewów po 4:48 to 5 razy na dobę (niechby ktoś nie mógł, to 4 razy na dobę), to 4 góra 5 dni na kukurydzę - ale liczę tak na spokojnie. Będzie problem jeżeli ktoś będzie mógł tylko dwa razy dziennie wejść, to wtedy nie wyrobi się. Czyli kukurydza 5 dni, a za pierwsze pięć dni spokojnie dam się rozmnożyć te poletka do 200, roślinka krótsza i tylko 1500 trzeba, ale chyba 14 razy trzeba siać tą czekoladę, żeby mieć maksymalne pole - można się wspomóc misją, ale i tak tą czekoladę trzeba wysiać bo w dalszych zadaniach w misji trzeba i tak ją oddać.
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jednym słowem trzeba się sprężać.
    Co prawda w misji w nagrodach jest 400 czekoladowych róż, ale potem dodatkowo jest do oddania 1750 róż, żeby się dobrać do traszek i 1750 kukurydzy, żeby się dobrać do naleśników. No i nie wiadomo jak będę lecieć wypadajki.
     
    agucha31, abc2016 oraz AnnDżelina lubią to.
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    póki co wyleciał jeden rożen, a drugi dostałam od sąsiadki...
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2017
  19. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek i dobranoc cały plan padł brak neta >:(
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj to nie dobrze. Mam nadzieję, że to chwilowe.
     
    agucha31 lubi to.