panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I ja też :)
    Zosia mimo żem taki głąb xD to i tak dała dobre oceny i szkołę ukończyłam
    nie straszyła tylko cierpliwie mobilizowała do nauki ;)

    Fajny ten event był :inlove: taki bezstresowy, spokojny

    I jest poradnik do misji klik-klik
    Traszki do wygrania [​IMG] Super !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2017
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I traszki i biedronki i perska albicja i sekwoja i śnieżna.:inlove::inlove::inlove:
    Dzień Dziecka na całego. :D
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :)
    chociaż nie dla mnie :cry:
    przyjechałam wczoraj wieczorem dopiero
    nie dość że event dobę do tyłu z wypadajkami bo przecież wyskoczyli sobie z nim jak chcieli
    to zbiory do tyłu nie chcieli mnie wpuścić
    od rana problemy
    no wszystko mi mówi że to koniec gry

    jak mnie nie wywalą znowu to może ten dla początkujących event zrobić dam radę :cry:
    trafia mnie cuś >:(
    aa z tymi zagrodami to dajta spokój nic nie kombinowałam bo nawet nie miałam jak i koszyki jakieś mam w stodole z mojego misz- masz zwierzęcego na polu - generalnie neonowe zagrody dały mi wszystkie za każdym razem i skunksy są u mnie 100 procentowe
    reszta to czysta losowość raz daje raz nie
    nie mam eventówki - może zdążę wysiać :mad:
    ale krokodyla nie ma xD bo ja bym chciała xD
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że już jesteś. :D:inlove: Tylko proszę Cię, nie strasz, że koniec gry i takie tam.
    Też nie mam ewentówki, też nie mam papierków, koszyków nazbierałam to to się teraz liczy. :D

    Od krokodyla to podobno luby jest. 8)
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jeszcze gra tak się rusza że idzie jajo znieść normalnie
    jeszcze 5 eventów niech włączą

    aa po korespondowałam sobie nawet z PT znowu jestem sławna inaczej :pxD

    ale wpuścili mnie chociaż nie wiem na jak długo xD:cry:

    tylko gdzie ten luby :p

    ktoś tu pytał o papier chyba Agniecha- stwierdzam że kończy się szybciej niż ten rozwijany w łazience ja nie wiem coś za mało listków w tych ich rolkach ewidentnie xD

    ale koszyki zbieram xD
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Coraz bardziej włącza mi się alarm że nie potrzebnie w tym grzebię
    start był nie udany
    ale chciałam się sprawdzić
    taki eksperyment

    brakuje papieru to trza siać , a chcę jakoś uzbierać tych koszyków to trza zagrody
    taka niemoc
    jak rośnie jestem zła że zajmuje pola i zagród nie mam za dużo
    jak zagrody to się złoszczę ,że powinnam więcej pól i siać te cebule
    no wiem źle do tego podchodzę -zabawa i gra ,a ja się stresuje [​IMG]


    mam obecnie 50 koszy eh
    i nie wiem ale coś zaczynam panikować
    bo sobie nie pogram jak za późno zacznę kosze łapać
    eh
    na noc planuje siać tylko na papier na wyspie tam i tak mi nie wypadają z zagród kosze
    a farma w zagrody dam
    i w sumie też nie wiem co ustawić [​IMG]

    No i obym się tą strategią nie przejechała ;)

    Walczę dalej
    zobaczymy jak to pójdzie
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja mam te zwierzaki które mi są potrzebne których mam mało i Gitara jak wczoraj z nich wyleciało tak dziś nie ot losowość loteryjna
    na bahamie to już w ogóle beznadzieja więc tam najlepiej to tylko siać
    lasu nie ruszałam na jednej polanie mam kilka zwierzaków na reszcie sieję
    ależ ileż tego trzeba wrr
    nie pogonię bo nie mam sn więc nie wiem kiedy ja z tymi koszykami w ogóle polatam
    ale już mam taki nerw na nich i na ten event że nawet królowa tego nie zwróci
    ale pomęczę się do końca
    tylko że to jest męczarnia a nie zabawa i mnie się odechciewa bo to jest nagminne

    ale mówię Ci ja mam wszystko po trochu strusie króliki owce skunksy koty - z tych nic nie wyleciało ani razu ale stoją dziś wystawiłam 2 zagrody dla łosi bo nie mam to na 2 dały 1 koszyk
    warsztaty dziś nie dały a ponad 20 godz mają generalnie to chyba zwykle zagrody powyżej 7 godz i ts-y te starsze
    jeśli to ma być wyrównanie szans dla niskich poziomów to wypadałoby by się trzymać nawet tych starszych zagród zwykłych dawno dostępnych w grze dla każdego ale tu nie ma 100% ani złotego środka serwer = szczęście= losowość
    dla jednych jest zawsze ok dla drugich zawsze pod górę
    ale i tak zrobimy ten event - mówię Ci nie ma innej opcji :)
     
  8. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Doberek U mnie 179 koszyków 2 zadania do ubrania środka i finito bydzie lecz dopiero
    jutro bo brak papiru
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a Doberek
    niegrzeczna byłaś to rogalików nie ma dziś
    nie miałam serca bo mnie nerwy zjadały
    ja lewą stronę zrobiłam xD- wszystkiego brakuje ale koszyczków mam 180 :D bo nie miałam jak zagród skasować na wi-fi i jakoś poleciały - generalnie to 100% mam tylko na neonowych
    od dziś zagród mniej o połowę bo gdzieś muszę siać :oops:

    jak mnie nie wywalą znowu z gry to może zrobię
    papier mam z melona na wyspie siałam - ale się już kończy
    brak miejsca i czasu na eventówkę xD- masakra z tym wszystkim
    no ale ja zaczęłam od końca czyli od zagród więc teraz muszę iść na początek wrr
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja to tak chyba bez strategii ten event robię, wysiałam, papiery pozbierałam (brakuje 28 szt tego co do młyna idzie ale to już drzew wyleci), wszędzie stoją zwierzaki - 3 łąki gęsi dały 17 koszyków, ale to tylko 3 godziny stało, wiec porównywalne z osłami, czy bobrami jeżeli chodzi o czas (po przeliczeniu).
    Na wyspie leniwce 8/41 i 10/35, cud to nie jest, ale jak się tak pododaje, to za dwie dobry eventu mam 249 koszyków (w tym 12 od znajomych i sąsiadów - bardzo dziękuje :) ) i prawie ubrany pojazd.
     
  11. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    niech Ci będzie że niegrzeczna cofnę się najwyżej wstecz i zjem a co mi tam
    chyba się nie zatruję a jak by co to znowu zniknę na parę dni xD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też bym chciała wiedzieć.;):)

    I dobrze, chcesz zrobić ewent, to jak to mówią, musisz być twarda nie miętka. ;)xD
    Aguś, dwie doby minęły, spokojnie.
    Ja z zeszłorocznego ewentu pamiętam, że robiłam najpierw wehikuł potem zagrody.
    I to nie była dobra strategia, bo co z tego, że miałam piękny wehikuł ustrojony po kokardę, jak z koszykami marnie było.
    Przez pół ewentu czekałam na koszyki, pograłam nimi 5 minut i znowu czekałam. >:(
    Teraz świadomie mam misz masz na farmie i cały czas robię koszyki.
    W pierwotnym założeniu, chciałam mieć wehikuł gotowy na sobotę, ale też trochę spanikowałam, bo wiadomo, mogą na nas spaść plagi egipskie, tak jak dzisiaj, a to prąd wyłączą, a to internet padnie albo co innego.
    Żeby Cię pocieszyć, bo generalnie nie lubię się chwalić :p, brakuje mi 2 000 ewentówki i około 300 papierków.
    I nie użyję SN żeby je zdobyć, bez przesady.
    Wczoraj robiłam te eksperymenty ze zwierzakami, żeby teraz wiedzieć co wystawiać na farmę, z czego u mnie jest szansa na koszyk.
    A u mnie to 100% mam pewność, które nie dają wcale. :(
    Leniwce, krety, ulepszone zagrody, nawet pomarańczowe kameleony, były na zero.
    No właśnie, raz dają raz nie dają i te zostawiam na farmie, bo wiem, że co drugi cykl, ale dadzą na pewno.:D
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Pewnie ja źle coś robię

    Ale macie tych koszyków :D
    pięknie Wam leciało pogratulować
     
  14. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    do niedzieli to będzie około 500 tak myślę jutro wystawiam na 5 polan same zagrody i warsztaty
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    myślisz, że tyle będzie? miałam zagrody przed eventem i wyleciało 83 kosze, teraz mam 249, czyli bez "startowych" wychodzi 83 na dobę, czyli za 6 dób plus te ze startu, powinno wyjść 581... aż się zdziwiłam xD
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobre wieści przynoszę z forum. :D

    "W związku z zaistniałymi dzisiaj problemami z logowaniem się do gry trwająca akcja specjalna zostanie wydłużoną.

    [​IMG]

    Poniedziałek 05.06.2017 godz. 22:00"
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no wy obie to będziecie mieć 500+ jak nic
    się obłowicie że hej pognacie gdzieś tam daleko a my biedne żuczki będziemy was gonić xD
    ale wolę ja gonić kogoś niż ma mnie ktoś poganiać :D
    dla mnie powinni jeszcze się cofnąć do startu i oddać mi to co wyleciało zanim włączyli plus dzisiejsze zbiory -.-
    nie udobruchają mnie tak łatwo teraz
    więcej mieć nie będę tyle tylko że może zdążę z koszykiem polatać jak się będzie jeszcze dawać poruszać na boki :p
    nie zatrujesz się wysuszone są dobrze i też są dobre do kawy xD
    sprawdziłam i żyję :inlove:
    a że masz minusa u mnie i musisz poczekać aż mi przejdzie za Twoją niegrzeczność to najwcześniej będą jutro świeże :p:D
    jak znikniesz to będziesz jadła tylko suszone -.-- na suchary chcesz przejść >:(
    nie drażnij mnie bo ja nerwowa kobieta jestem xD
    ...
    to co ja mam teraz sobie pomyśleć hę? że jak się pojawiam to Ty znikasz? :mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2017
  18. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Nooo Andżi wróciła ;) i git ;)

    Ja też chwilowo miałam atak paniki, ale Was poczytałam i przeczytałam oficjalne ogłoszenie i troszeczkę jakoś mi nerwowość opadła.
    O prawie 1,5 doby przesunęli evencior - no no no ;) To może jednak coś zdziałam ;)
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO a ja rano ruszyłam ale niestety później juz czas nie pozwolił No a jak była chwila to problem z zalogowaniem był i jakiś dziwny błąd Juz myślałam ze urlopik za coś dostałam
    Eee to i tak nie tak późno :)
    Ech ja dziś niestety nawet zalogować sie nie mogłam Jakiś dziwny błąd mi wyświetlało :(
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wszyscy tak mieliśmy, a ja to nawet podwójnie. :cry:
    Internet mi w pracy przestał działać, doczytałam w poczcie, że to zapowiedziana przerwa techniczna,
    a po tej przerwie nie mogłam się już zalogować do farmy. O żesz myślę sobie, jak nic zablokowali mi dostęp do farmeramy, no ale potem się wyjaśniło, no i nie wiem czy wiesz, ale królowa będzie u nas gościła do poniedziałku do 22.