panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No właśnie ciężko cokolwiek wyczuć. U mnie po nocy 22 zagrody pand czerwonych, mrówkojadów i tygrysów - przyniosło 1 kosz.. No ręce mi opadły.. Tyle przyniosły mi 4 papugi ++ w menażerii.. I to po godzinie ;)
    Dobrze, że z innych zagród lecą kosze, i powoli powoli idę do przodu.

    Eksperymentuje, sprawdzam, nic z tego nie wynika. Jak czytam np. Blazersa, który powoli ma 100% skuteczność, czy też innych graczy, to nie wiem co robić.. Ale ja nie mam 16 JC, żeby się nimi wspomóc, tylko 1 sztukę ;)

    Teraz postawiłam na jednorodność i realizację misji Arka przy okazji - postawiłam prawie 50 indyczych zagród i zobaczę co z tego wyniknie. Następne mam owce, to też zobaczę ;)

    A papierki lecą, sporo mi jeszcze brakuje, ale dosiewam co mogę, chociaż zagrody zajmują mi coraz więcej miejsca ;)
    Paszy dla zwierzaków mam trochę, ale.. Ale za czas jakiś może być kruchoo ;) Tym bardziej, że nadal nie wiem jaki kierunek zagrodowy obrać.

    A tak swoją drogą ciekawostka taka, że wszyscy zagrody stawiają, zwierzaki hodują, a cena nawozu rośnie rośnie rośnie ;)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dopiero co wystawiłam zagrody
    zobaczę jak będzie słabo leciało koszy ,to postaram się dać jednakowe zagrody na całe łąki
    W tamtym roku nie udekorowałam trzeciej części wozu przez wypadajki właśnie

    a kosze mało nie mało, ale nałapałam,a nie miałam z nich żadnego pożytku :cry:
    od dziś działam na różnych frontach czyli cebula i zagrody
    i łapię i kosze i papier
    Zobaczymy czy wygram czy przegram :)
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    napisze tylko krótko, ze z 41 i 35 zagród z miskami koala - z każdej łąki wypadło po 13 koszyków
    z laskowego (duże pola) 26/44 i 24/33 papieru
    z drzew na obrzeżach - jabłonki XL - 4/25 5/23 i 3/25, eukaliptus - 5/23 i 6/23
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2017
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Aguś nie ma takiej opcji, żebyś nie wygrała.
    Jeszcze nie minęły dwie doby ewentu, a spójrz ile masz tego wehikułu.
    Mam mniej więcej połowę wehikułu i się nie martwię, myślę, że jutro skończę.
    Uważam, że koszyki są ważniejsze.
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No ładnie ;)

    Agaaaa - rok temu to Ty byłaś farmer na innym poziomie rozwoju. To co Ty się porównujesz do samej siebie rok temu? hę? ;)
    Rok to przepaść w życiu farmera xD
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Wstałam , troszkę porobiłam i wlazłam na farmę - zebrałam cebulę i melona - ładnie poleciało papieru - z prezentami 21 tych tam się kręci w młynie . Ewentówkę dosiewam na wyspie jeszcze , bo mam troszkę za mało . Z menażerii z 6 hipciów wypadły 2 kosze .xD
     
  7. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Hipcie nie są złe, szkoda, że tak długo siedzą ;)

    A ja właśnie zrobiłam.. hmm... głupstwo.. O żesz... Na wyspie sieję sobie bromelię na wypadajki, i bromelia mi się zaczęła kurczyć.. No i zebrałam, i zamiast bromelię wybrać, wybrałam eventówkę.. Podobny kolorek xDNormalnie bym pola usunęła, ale wtedy mi zabraknie eventówki ;) Więc 4h w plecy ;)
    Ja to jestem xD8)-.-
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    do końca dekoracji brakuje mi 29 papierów (5 tych papierów z młyna), ale postawiłam wszędzie zagrody i poczekam aż wyleci ten papier z drzew na obrzeżu. Koszyków 213
    Tukany 8/41 i 10/35

    ****************
    jest nowy poradnik na event od jutra do 10 czerwca
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2017
  9. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Widzieliście nowy evencior? Na specjalnym polu będzie ;) hehe ;) Oj dzieje się dzieje, brak czasu na próżnowanie ;)
    No ale wygląda dość prosto - a i jak komuś zależy, sporo dodatkowych nagród do zdobycia ;)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bez dodatków będziemy siać , równe szanse dla wszystkich tym razem . :)
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    średnio równe, bo ktoś kupi 10 koszyków i po zawodach

    trzeba wysiać najpierw ta różę na dużych polach, żeby dostać więcej pól a w międzyczasie rozsiewać kukurydzę i tyle, nic skomplikowanego :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wątpię , ale może jakiś desperat sie znajdzie . xD
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nawet bym desperatem go nie nazwała, ale są różni ludzie i niektórzy dużo zrobią, żeby się wybić z otoczenia

    dobra :) zwierzaki postawione - 2 łąki leniwców i 3 łąki gęsi tym razem, ok. 15 zamiana....
    to teraz popracuje troszkę, choć marzy mi się urlop....
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Taki malalopodobny ;) A tamten był przyjemny, sympatyczny i bezstresowy ;) Bardzo miło go kojarzę - taki trochę powrót do korzeni ;)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jak mają kasy za dużo to niech kupują - przynajmniej my możemy grać.
    Co najpierw siejemy w tym ewencie ?
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Ewcia, najpierw czekoladowe róże, żeby mieć więcej pól.... na dużych polach, żeby szybciej przyrastało.... potem na średnich i potem na małych, bo poletko pewnie będzie kanciaste
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No faktycznie ,masz rację - doczytałam na spokojnie poradnik - dzięki . :)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To nie top, nie trzeba się zmieścić w kilkuset najlepszych. :pxD
    Dla mnie z koszykami to nie ma żadnej zabawy ani satysfakcji, ale jak kto lubi to nie ma co żałować.
    No i wypadajki. Możemy sprawdzić, czy z tych samych pól będzie leciało tyle samo.:D
    Fajny ten ewent był poprzednio, super zabawa była. Zosia nam liczyła procenty wykonania i prawdopodobieństwo skończenia w czasie.
    Bardzo miło wspominam.:D:inlove:
     
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No ja również :)
     
  20. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Widzę Wszyscy zapracowani od rana na farmie;)

    Na noc na 4,5 polach były zagrody, a wypadalność wyglądała tak:

    Główna Łąka - bobry zwykłe (44) - 19 koszyków
    Dzika Łąka - jeże (20) + renifery zwykłe (24) - 20 koszyków
    Leśna Polana - orły (14) + stajnia pomarańczowa (7) + manufakura (czerwona fabryka piór, 2 x czerwona perfumeria, fabryka świec czerwona, fabryka hamaków czerwona, fabryka strusich jaj czerwona) + menażeria (traszki + 2 x biedronki, 3 x łasice, 2 x borsuki) - 12 koszyków... słabo większość wypadła z menażerii i maufaktury.
    Plantacja - wielbłądy pomarańczowe (22) + pandy zwykłe (12) + menażeria (3x aksolotle, 3xhipopotamy)- 19 koszyków
    Las Tropikalny - koala (40) + manufaktura (2 x warsztacik totemów Tiki, tkalnia dywanów czerwona, garncarnia) - 21 koszyków... a wczoraj z tego samego było 14 szt, koale się poprawiły.

    Na dzień wystawiłam:
    Główna - bobry++ (20) + sowy (21) + chomiki (3)
    Dzika - koty (44)
    Leśna - koty (21) + manufaktura + menażeria

    Na wyspie zostawiłam bez zmian, zobaczę jak wypadną koszyki wieczorem.

    Poradnik przeczytałam:) Sianie bez wspomagaczy, krok po kroku zdobywanie pól - jak na początku gry - podoba mi się:)