panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]
    to za oba poziomki i spóźnione kibicowanie
    Gratki
     
  2. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Karinka ode mnie też gratulacje :inlove:
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A kto by nie chciał :D
    myślę że właśnie przez takie posunięcie BP raczej więcej straci niż zyska
    no ale to już ich wola że nie chcą zarobić
    pewnie za dużo mopsów xD
    Mając taki wybór więcej osób by chętnie kupiło ''papu'' a tak to nie jeden gracz przez takie posunięcia ,nawet nie tknie tego eventu i nie zmarnuje grama super paszy .
    Za szybko wpakowałam inne grupy zwierzaków, szkoda tego zmarnować więc zrobię podstawy
    Gdyby ogłoszenie o farmerkach pojawiło się wcześniej robiłabym też tylko pingwiny
    ale szkoda zmarnować to co wpakowałam w oazy więc podstawy robię

    Brawo Karinka [​IMG]
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Brawo Karinko - g r a t u l u j ę !!!!!!!!!!:inlove:
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ależ mam refleks, nie ma co? ;)xD Gratuluję Ewuś. :D:inlove:

    Jak ładnie jak równiutko. ;)xD Gratuluję Karinko. :D:inlove:
     
  6. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Pięknie Wszystkim Dziękuję
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ewa gratulacje [​IMG]
    mkniesz do przodu

    No czasem tyle się dzieję że piszę, odpowiadam, potem dyskusja się wywiązuje i zdarzy się przeoczyć lub po po prostu wyleci z głowy że się widziało, że się nie pogratulowało .
    I to wiele razy tak ominęłam tych Waszych sukcesów :oops:
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kiedy na 98 wskakujesz , bo czekam na Ciebie . :inlove:
    Ja to pomału sobie drepcze - dzięki . xD
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i masz no
    minęła 18-ta - taadam
    Eluś Bardzo mi przykro jeden jest :( ale z drugiej strony się cieszę bo to mój pierwszy w końcu
    rany jakie toto wielkie jest ta zagroda o_O
    liski pomarańczowe też mnie cieszą :) no i to by było na tyle
    [​IMG]
    z drzewek sekwoja i górski j xxl z pociągu - biedronki łabędzie skunksy pomarańczowa strzygalnia owiec i pomarańczowe strusie xD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie , że się trafił i gratuluję .

    ========================
    to pnącze ze sklepu to warto brać ?
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Koniec świata. :mad:
    Kłódka na witrynie, farma niedostępna, chałupa niedostępna, pingwin głodny lata po wyspie,
    tylko zwierzaki w oazie zadowolone.:p:)

    Lecę, pędzę. ;):D Jeszcze troszkę, jeszcze chwilka. Mądrzy ludzi gadają, że bliżej niż dalej.
    Dziękuję, że czekasz :inlove:, potem jak razem ruszymy, to ho, ho, ho .... i 200 będzie mało.

    Super, że masz tę jedną. :D:inlove: Czary mary się udały. xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy jest sens tak pędzić z tymi poziomami , więc czekam na Ciebie .xD
     
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no w końcu po tylu ts-ach to normalnie nobla dla BP i dla mojej naiwności xD ale jest
    ...
    co do pnącza to szukałam ale to chyba o to pnącze chodzi - sama oceń ono jest takie jak te kolorowe wszystkie czekasz długo i skrzynkę masz jakąś tam kolejną do rozpakowywania u mnie to tak wygląda

    [​IMG]
    generalnie uważam że jak do tej pory to każde pnącze warto mieć jeśli można je zdobyć :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    no ja miałam za mało farmerek , ale jutro sobie wykupię , bo tpd daje , a ja ciągle mam za mało złotych bananów .
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    daje tu i tu ale na wyspę jak widać więcej :) bo to jest ileś tam razy poziom no i skrzynka ja nie wiem co w niej tam dają bo tych skrzynek już jest kilka ale itemy stawiasz te co chcesz i gitara
    ..
    ta wy macie problem z wyspą a poziomami tam latacie xD co wy macie na polach?xD

    bierz Ewuś nie zastanawiaj to dobry zastrzyk tropikalny jest
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    itemy , zagrody , drzewa .
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja wiem. Nie ma sensu. Przynajmniej dla mnie. Mnie dobrze, gdzie jestem. :D:inlove:
    Ale co? Mam zamknąć farmę na kłódkę ? No nie. W sumie ja przykładam się tylko do ewentów, bo lubię je robić i sprawia mi przyjemność jak kończę. To taki mały sukces, wirtualny, a jednak sukces.
    A to przykład. :D
    [​IMG]
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    łoo loosie to ja idę się schować bo nawet do pingwinów nie doszłam z tego co miałam
    no ale miło popatrzeć - Gratulacje
    ...
    ja to dobrze że z tymi poziomami się nie rozpędziłam przez siewny miesiąc jestem do tyłu prawie poziom ale za to miałam dość w miarę wygodny przedział :p choć nasiałam się jak nie napisze kto xD
    ..
    aa poszłam otworzyć skrzynkę z tego pnącza z reguły ona mi daje próby na kółko xD zwykłe dziś wykręciłam 2 skarpetki
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    pięknie - gratuluję .
    Ja tym razem odpuszczam , bo za mało sp mam , a nie będę kupować
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki. :D:inlove: Oj Aniu, każdy gra jak lubi, nigdzie się nie chowaj.
    Ja mam coś porąbane w łepetynie. Wiesz mnie zupełnie nie interesuje co dostanę po skończeniu.
    Jest ewent do zrobienia i uwielbiam go zrobić.
    Dla mnie największą nagrodą są te trzy zielone ptaszki. :D:inlove:

    Dzięki. :D:inlove: Od zeszłego hodowlanego cały czas młyn kręcił tylko i wyłącznie SP, kilka razy jak polowałam na feniksa dostałam zamiast feniksa po 10 SP, a dzisiaj dokupiłam brakującą resztę w sklepiku za farmarki.