panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Gratuluję 1 Rocznicy założenia domku, i życzę jeszcze wielu takich rocznic i tysięcy napisanych postów:)

    Cieszę się, że jest ten domek i mogę w nim coś od czasu do czasu napisać. Wszyscy tu piszący są mili i życzliwi i choć na razie więcej jeszcze z krzaków podczytuję niż piszę, to zaglądam tu z przyjemnością:)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Widać jaki ze mnie abstynent ;)xD
    -----------
    Byłam poza top
    pobawiłam się i
    wlazłam na 93 i spadłam już na 97
    chyba to się nie uda :(
    największym problemem jednak są wypadajki
    z eventówki za mało leci a siejąc inną roślinę zabieram pola na sianie eventówki
    No i koło się zamyka
    Moja pierwsza zabawa w TOP
    i myślę że ostatnia :cry:
    -----------
    Zobacz ile to osób jest nieśmiałych ;)
    ---------
    a może by tak dać ankietę :D
     
  3. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Gratulacje! Sąsiadko :) Ten roczek strzelił jak korek z szampana:D
    [​IMG]
    Również wtedy zostaliśmy sąsiadami ;)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mamy podwójną okazję do świętowania. :D:inlove:
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w mojej grupie, żeby wyjść z 200 na 93 trzeba zrobić ponad 30 zabawek... ciekawe ile w Twojej grupie musiałaś zrobić?
    ten na 93 pozycji ma 84 "bawienia"
     
  6. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    O to coś czuję że jutro będzie ciężko zwlec się z łóżka...:D

    Na chwilkę zagościłem w Top 100 na 97 miejscu, ale już spadłem na 105 ;) Wszystko jutro rano się rozegra...:music:
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie zapisywałam ile musiałam zrobić zabawek
    i w sumie to ja nie wiem jak to liczyć :oops:
    Tak to wygląda obecnie :
    [​IMG]
    Ciężko będzie :cry:
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to w mojej grupie 58 oddanych zabawek to jest 185 miejsce... 200 gracz ma w tej chwili 54
    a różni nas jeden poziom w grze tylko, a jaka różnica jest w grupie...
    78 miejsce ma 89 oddanych zabawek
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aga przecież masz ładną pozycje to myśłe ze nie wypadniesz z listy
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja mam dość sama się chyba w psa zamienię i zacznę szczekać xD

    moje pieski już wyłączone koniec tego dobrego

    [​IMG]
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    :D:inlove: Dzięki wielkie za gratulacje. Pisz kochana, pisz, kiedy masz ochotę.
    Czasem człowiek ma dość wszystkiego, przyjdzie do domku i powoli złość mija, zdobywa się odpowiedniej perspektywy do trudności które człowieka atakują.

    Kiedyś musi być pierwszy raz. ;)xD Ale spójrz, jakie teraz będziesz miała doświadczenie.
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gdzie jest Ela :)
    Już raz wyleciałam xD
    teraz sprawdzałam i powoli sobie spadam
    ciekawe gdzie będę leżeć rano ;)

    Nic to ,zbiorę przed spaniem pola zasieję jaką cebulę i rano ukręcę te zabawki ,byle mi eventówki nie brakło
    ile będzie to będzie tych zabawek
    więcej nic i tak nie wymyślę ani nie zdziałam
    No
    żeby trzymać się z dala od takich Top xD
     
  13. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Gratuluje!!!
    No ja się tu pojawiłam zdaje się jesienią.. Długo się zbierałam, bo przed porzuceniem gry - w ogóle się na forum nie udzielałam, w sumie nie wiem dlaczego.
    Tutaj też się zbierałam, podczytywałam zza krzaka - nie tylko tutaj, ale różne wątki - i sama nie wiem czemu, ale w końcu się odważyłam i coś napisałam.. Nawet nie pamiętam swojego pierwszego posta i czego dotyczył, ale to było dla mnie wielkie przełamanie.
    Chyba przyciągnęła mnie atmosfera, rozmowy o wszystkim, ale też o grze -to, że jest z kim pogadać o swoich sukcesach małych i porażkach.. W realu nikt tego nie rozumie xD i tylko patrzą się dziwnie :pxD
    No ale jak wlazłam, to tak zostałam ;) Dzięki dziewczyny i chłopaki :inlove::inlove::inlove:
    Cały czas ;) Ciągle liczę na jakieś fajne rzeczy - jak przyjedzie jakiś badziew, to wysyłam z powrotem. Jak badziewia brakuje kupuje na bahamie zestawy. Dla mnie każda czerwoność, pomarańcz są super sprawą ;)
    Noooo Agaaaa wróciłaś xD Tęskniłam :cry::cry::cry:
    No pocieszyłam się jak zobaczyłam Twoje zestawienie, bo przez zawirowania ostatnie w realu jakoś mi wbicie następnego poziomu zajmuje więcej niż normalnie.. I tak trochę sklęsłam na tej 93ce ;)
    I ten evencik i TOP robię sobie na luziku i bez większej jakiejś spiny. A wygląda na to to, że bym sobie bez problemu i w wyższej grupie dała radę. :D Cieszy mnie to ;)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale teraz jesteś wysoko to powinno być ok :)
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mnie ono średnio cieszy, bo w tej chwili ostatni gracz ma 55 a do jutra do 14tej, to może być 85-100, roślin już tyle natrzaskałam, gorzej z naklejkami, ale posieje goździki na noc i zobaczę co będzie rano
     
  16. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Posiałam cebule zmykam kolorowych:sleepy:
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki. :D:inlove:Ja dość długo w ogóle nie wchodziłam na forum, więc nie tylko do domków, ale i do ewentowego. Grałam sobie sama, bez poradników, odkrywając powoli co i jak. Teraz z rozrzewnieniem wspominam ten czas.
     
  18. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Haa!!! Znalazłam swój pierwszy post xD Aleeee co się naszukałam ;) Post 3189 strona 160 ;)
    To trochę tych stron upłynęłooo ;)

    To przez Agniechę tu wylazłam zza krzaczorów, a wątek czytałam już znacznie wcześniej ;)
    No i odpowiedziałam:
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Agniecha to potrafi, zawsze mnie zadziwia swoimi pomysłami.
     
  20. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No skuteczna była - jeśli chodzi o mnie ;)
    Naszukałam się - bo zaczęłam szukać od końca durna baba.. Ponad tysiąc stron musiałam przewinąć o_O A to trzeba było od początku.. Nooo duuużoo stron upłynęło, dużooo.. Postów pyknęło 1521.. A nadal się czuję od czasu do czasu jak nieśmiały początkujący forumowicz xDxDxD